Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja do porodu ważyłam 67 kg a przed 55 czyli +12 do przodu po porodzie szybko zgubiłam kilogramy, obecnie ważę 52kg czyli mniej niż przed ciążą a jestem 1,5 po porodzie.

Przed ciążą ważyłam 50 kg, w 3 miesiącu ciąży 47 - schudłam bo bardzo męczyły mnie wymioty, na końcu ciąży ważyłam 63kg - to na plus 13/16.
Po porodzie spadło mi od razu 7 kg.

Jejku mi zostało już 3 tylko 3 tygodnie do końca, a przytyłam 11 kg.
W końcówce dość szybko przybierałam na wadze i to mnie stresuje, jakbym mało miała powodów do nerwów :)

Jestem w 28 tygodniu i na wadze + 8 kg :)
Przed ciążą ważyłam ok 47 kg . W pierwszych tygodniach nawet schudłam do 45 kg ..

Wydaje mi się ,że to nie wiele biorąc pod uwagę ilość kalorii jakie pochłaniam :D

18 tydzień - przytyłam 2 kilo w ciąży

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
majka51
Waga wyjściowa 53. Tyłam "książkowo", tzn. najpierw z mojej niedowagi do 56 (minimalna waga jaką powinnam mieć), a potem dokładnie tyle ile w danym tygodniu powinnam wg wszelkich internetowych "wytycznych" ;) Dopiero w 34 tyg., kiedy już byłam pewna że zamknę się w ok. 18 kg, zaczęłam puchnąć i w ostatnie 6 tygodni przytyłam 10 kg. W sumie było więc 78, czyli 25 kg na plusie.
Jak to przeczytałam to mi popłynęły łzy... (nie chce cie obrazić) ale jak sobie wyobrażę, że można z 53 kg do 78 przytyć to mi sie wydaje najgorszą rzeczą na świecie. Ogólnie miałam spore zaburzenia odżywiania i chociaż już jem w miarę normalnie, to ciągle kontroluje swoją wage. Nadal zdarza mi sie wieczorami zamykać w łazience i ryczeć gdy wydaje mi sie "że jestem za gruba" (166 cm i 50 kg). Nie wiem czy kiedykolwiek poradze sobie z tym na tyle żeby zajść w ciąże...

Cytat
FashionNastka
Cytat
majka51
Waga wyjściowa 53. Tyłam "książkowo", tzn. najpierw z mojej niedowagi do 56 (minimalna waga jaką powinnam mieć), a potem dokładnie tyle ile w danym tygodniu powinnam wg wszelkich internetowych "wytycznych" ;) Dopiero w 34 tyg., kiedy już byłam pewna że zamknę się w ok. 18 kg, zaczęłam puchnąć i w ostatnie 6 tygodni przytyłam 10 kg. W sumie było więc 78, czyli 25 kg na plusie.
Jak to przeczytałam to mi popłynęły łzy... (nie chce cie obrazić) ale jak sobie wyobrażę, że można z 53 kg do 78 przytyć to mi sie wydaje najgorszą rzeczą na świecie. Ogólnie miałam spore zaburzenia odżywiania i chociaż już jem w miarę normalnie, to ciągle kontroluje swoją wage. Nadal zdarza mi sie wieczorami zamykać w łazience i ryczeć gdy wydaje mi sie "że jestem za gruba" (166 cm i 50 kg). Nie wiem czy kiedykolwiek poradze sobie z tym na tyle żeby zajść w ciąże...


Uwierz ze jesli jestes juz w ciąży, nie zwracasz uwagi na to ile przytylas. jest mnostwo innych wazniejszych rzeczy na głowie. Dlatego troche smieszy mnie twoja wypowiedz.

Aktualnie kończymy 37 tydzień, przybyło mi 10,4 kg, przez ostatni tydzień przytyłam tylko 0,5 kg. Dzidziek jest dość spory, w poniedziałek szacowana waga wyniosła 3494 g. Brzuch mam ogromny, w obwodzie 109 cm, na szczęście póki co żadnych rozstępów ;)
Ponoć ma urodzić się wcześniej niż za 3 tygodnie, mam taką nadzieję bo jak nie to będzie małym olbrzymkiem - może dojść nawet do 4200 g.
Przed ciążą ważyłam 56,6 kg, teraz 67 kg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 12:38 przez Justysia_q.

dzis zaczyna nam sie 40 tydzien. Ja do dnia dzisiejszego przytyłam 21 kg, ale w sumie nawet tego tak nie widać. Nogi szczuple jak zawsze, tyle ze na buzi pućka sie zrobilam. No i brzuszek meeeeeega duzy :)Córcia wazy 3300g ;)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Ja jestem w 31 tc, na plusie 7 kg - zobaczymy jak bedzie dalej, jeszcze 9 tygodni.

U mnie obecnie zaczyna się 36 tydzień,przytyłam w sumie około 7-8kg:)

jestem w 23 tygodniu i przytyłam ok 3,5kg

Jak zaszłam w ciążę ważyłam 58 kg.

Przez pierwszy trymestr schudłam 3 kg.

Z czasem odzyskałam 2 kg i waga aktualnie wskazuje 57 kg - jestem w 20 tygodniu ciąży.

Witajcie, jestem w 21 tc.

Początkowa waga 62kg.

W 1 trymestrze minus 2, czyli 60kg.

Jakieś 2 tygodnie temu na wizycie u lekarza 62,4kg.

Dziś się ważyłam i już 65kg. Czy nie za szybko?

Tyle, że moja waga łazienkowa może pokazywać inaczej niż ta w gabinecie lekarskim, dlatego trzymam się tej wagi od wizyty do wizyty.

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 1/5

ja przed ciaza wazylam 54 kg na sam konic ciazy wazylam 69 kg urodzilam 8 marca maluch wazyl 3620 teraz waze 55 kg kazdy mowi ze niewidac ze w ciazy bylam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś chce kupić dwie spódniczki ciążowe?