Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:22:21

hej dziewczyny...czy uzywalyscie saszetek tantum rosa w pologu i czy faktycznie zmniejszaja bol i przynosza ulge? a moze ktoras z was znalazla tanszy zamiennik tego produktu?

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:26:38

moja siostra uzywała i bardzo go sobie chwalila, nawet teraz gdy czuje jakis dyskomfort to jak sie tym podmyje to jest ok- POLECA

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:29:22

Ja uzywałam ale żeby coś pomogło;/ nie powiedziałabym,bolało mnie po porodzie przez kilka miesięcy;/No ale może nie na każdego tak to działa...
Używałam też najzwyklejszego szarego mydła.
Gdzieś czytałam że mozna tez uzywac naparu z rumianku,kory dębu lub arniki-działa to przeciwbakteryjnie i przyspiesza gojenie się rany.Można smarować krocze maścia nagietkową lub Rivelem-oba te środki odkażają.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-17 11:34 przez Beata90.

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:30:28

mysle ze jest niezbedny po porodzie, od razu mowie ze niczym innym sie nie umyjesz bo bedzie to dosyc nie przyjemne....

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:31:49

ps. ja nie slyszalam zeby to mialo zmniejszyc bol, ale ze dzieki temu srodkowi kapiel nie bedzie dyskomfortem bo przy innych srodkach myjacych wystepuje pieczenie itp...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-17 11:32 przez arvona.

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:54:06

Ja polecam!!!

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:57:31

Ja z kolei nie polecam, mnie baaaardzo szczypało i piekło, myślałam że się wścieknę,miałam nacinane krocze i połozna poleciła mi nadmanganian potasu, tak zwaną różową wodę,jest ona w postaci opiłków,są też podobno tabletki, działa bakteriobójczo i odkażająco, przyspiesza gojenie się ran.Jak moja Jula miała odparzoną pupę, też ją w tym kąpałam.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

tantum rosa

17 maj 2010 - 11:57:32

POLECAM !!! Jest dosyć drogie ale jedno opakowanie powinno wystarczyć :)))...działa odkażająco i przyspiesza gojenie

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:01:43

Polecam.Jak równiez urzadzenie do irygacji.Ogolnie na świad czy pieczenie w pózniejszym czasie rowniez polecam Tantum...

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:15:49

Cytat
edyta01
Ja z kolei nie polecam, mnie baaaardzo szczypało i piekło, myślałam że się wścieknę,miałam nacinane krocze i połozna poleciła mi nadmanganian potasu, tak zwaną różową wodę,jest ona w postaci opiłków,są też podobno tabletki, działa bakteriobójczo i odkażająco, przyspiesza gojenie się ran.Jak moja Jula miała odparzoną pupę, też ją w tym kąpałam.



Ja tez uzywalam nadmanganiam potasu i rowniez POLECAM.

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:15:51

POLECAM!
Podmywałam się tantum rosa juz w szpitalu, po porodzie, rewelacyjnie szybko się wszystko goiło, mimo szycia. Szybko mogłam siadać ;) czego nie jedna mama mogła tylko pozazdrościć , niestety.

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:32:03

Ja używałam po porodzie ale mało mi pomagało.
Wolałam zwykłe szare mydło.

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:44:09

Ja używałam tylko tego i było ok :) Z pewnością mogę polecić. Na każdego zapewne inaczej działa, więc proponuję na początek kupić na próbę 1 saszetkę.

tantum rosa

17 maj 2010 - 12:50:42

Ja tez uzywałam ale jak dla mnie zadna rewelacja :-( co ma boleć to boli. I tym razem nie kupuje moim zdaniem produkt za bardzo przereklamowany.
Jak juz ktos wczesniej napisał to kup na poczatek 1szt i sama sprawdzisz.
Sa też na allegro rózne inne zamienniki ale nazwy nie pamietam.Zobacz w dziale ciąża poród.
Ja jak na razie nastawiam sie na szare mydełko i ew. rivanol do odkażania.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

tantum rosa

17 maj 2010 - 13:10:48

Jak dla mnie rewelacja, ma ona dawać lekkie złagodzenie bólu, ale nie licz na cuda. Ja miałam często w ciąży zapalenie i przez pierwsze 2 dni jak tego używałam to też mnie piekło tak mocno że mi same łzy leciały, ale po tych dniach przechodziło i zapalenie i ból i używałam normalnie
Jak zrobisz sobie ten roztwór to możesz wykorzystać tylko część a resztę przechować na wieczór. Używam to do dzisiaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cellulit w ciąży