Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tantum rosa

17 maj 2010 - 13:11:18

Polecam. Tantum rosa używałam po pierwszym i drugim porodzie do mycia i irygacji. Tym razem nie miałam nacięcia i zostało mi prawie całe pudełko jeśli ktoś jest z Poznania i ma blisko na Rataje mogę odstąpić za free.

tantum rosa

17 maj 2010 - 13:41:26

tantum rosa i już w domu kąpiele w nadmanganianie potasu - u mnie zdziałały cuda.

tantum rosa

17 maj 2010 - 14:41:31

U mnie niestety się nie sprawdziło, ale jak dziewczyny piszą, każdy organizm jest inny, zatem jak nie spróbujesz to pewności nie ma nigdy.
Ja stosowałam mydełko w balsamie z wyciągiem z rumianku i byłam bardzo zadowolona, efekt dla mnie zachwycający, ponadto mówią, że szare mydło jest naprawdę skutecznym "babcinym" sposobem na tego typu bolączki ... :))

tantum rosa

17 maj 2010 - 14:59:35

super,polecam,uzywalam juz w szpitalu jak i w domu.W szpitalu rozrabia;lam w butelce po wodzie mineralne tej"ze smoczkiem",mam nadzieje ze wiesz o czym mowie ;) no i psikalam tym roztworem ,cuudowna ulga:)

tantum rosa

17 maj 2010 - 15:56:14

rzeczywiscie środek jest OK,nie czułam dyskomfortu,ale ulge,polecam

tantum rosa

17 maj 2010 - 16:54:06

Polecam. Używałam od razu po porodzie Tanum Rosa+ Laktacyd. W domu od czasu do czasu nasiadówki *wywar z kory dębu.

tantum rosa

11 sie 2010 - 16:11:45

mi pomogło rewelacyjnie szyko, ale połozna doradziła mi też szAre mydło :)

tantum rosa

11 sie 2010 - 16:43:33

Cytat
kubusiowo
mi pomogło rewelacyjnie szyko, ale połozna doradziła mi też szAre mydło :)


Ja również polecam i dodatkowo mi również położna podmywanie się szarym mydłem i rana szybko się zagoiła :)

tantum rosa

11 sie 2010 - 23:18:18

nie polecam, dostalam po niej grzybicy, zagoilam sie po 7 dniach po poprodzie, a mialam 6 szwow zewnetrznych i kilka wewnatrz, stosowalam mydlo bialy jelen, na rane na zewnatrz i oklady z rivanolu, zagoilo sie blyskawicznie , jak na kocie=) po 2 tyg po porodzie wsiadlam juz na rower - bylo bosko=) 7 dnia poprosilam o sciagniecie szwow, mimo iz byly rozpuszczalne - co za ulga=)

tantum rosa

16 paź 2010 - 20:03:29

amnie osobiscie tantum rosa przyniosło ulge - to na prawde dobry produkt..jednak o tanszych zamiennikach nie slyszalam

tantum rosa

16 paź 2010 - 20:47:46

Ja miałam kłopot tylko przy pierwszej ciąży, ale to właśnie przez rywanol, okazuje się , że niektóre kobiety, mają uczulenie na rywanol i ja je mam, również miałam potworną grzybicę, myślałam że nie wyrobię. Przy kolejnych porodach nie byłam szyta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

tantum rosa

12 sty 2011 - 23:00:21

Możecie mi powiedzieć czy jak się podmyje tym roztworem tantum rosa to później trzeba to spłukać wodą?

tantum rosa

13 sty 2011 - 00:39:06

ja takze polecam...
zaczelam uzywac jak po 3 tygodniach od porodu
rozerwaly mi sie szwy, zanim sie wszystko zdazylo zarosnac ;/

tatum rosa przyniosl ulge
i szybciutko sie zaroslo
a niewiele brakowalo ze musialabym byc szyta ponownie

tantum rosa

13 sty 2011 - 00:39:47

Cytat
CHRUPEK
Możecie mi powiedzieć czy jak się podmyje tym roztworem tantum rosa to później trzeba to spłukać wodą?

nie, nie splukuje sie tego .


Cytat
bazylek1977
nie polecam, dostalam po niej grzybicy, zagoilam sie po 7 dniach po poprodzie, a mialam 6 szwow zewnetrznych i kilka wewnatrz, stosowalam mydlo bialy jelen, na rane na zewnatrz i oklady z rivanolu, zagoilo sie blyskawicznie , jak na kocie=) po 2 tyg po porodzie wsiadlam juz na rower - bylo bosko=) 7 dnia poprosilam o sciagniecie szwow, mimo iz byly rozpuszczalne - co za ulga=)

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze
ja zqaczelam normalnie siadac dopiero po 2 miesiacach..
a zbolu nie wytrzymywalam, nie moglam sie rozstac z czopkami przeciwbolowymi
a wszystko mprzez to ze szwy puscily ;/

Cytat
edyta01
połozna poleciła mi nadmanganian potasu,.

tez stosowalam kalium hypermanganicum...
nie polecam
moja ginekolog takze mi odradzila stosowanie tego i zalecila Tantum rosa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-13 00:46 przez thundercat1985.

tantum rosa

13 sty 2011 - 01:46:35

ja 2 tygodnie mialam problemy zeby usiąść po porodzie -lekarz przepisal mi globulki i polecil tantum rosa
juz po 2 dniach poczulam ogromna ulge
mam nawet do odsprzedania tanio prawie cale opakowanie bo mi sie juz raczej nie przyda ..:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cellulit w ciąży