Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dużo się teraz mówi o tym żeby jak najwiecej czytac dzieciom i puszczac im muzyczke już nawet gdy są jeszcze w brzuszku:)) Macie jakies swoje utworki które puszczacie lub puszczałyście swoim pociechom w ciąży?;)

Ja czytam bardzo dużo ;)
Co do muzyki to puszczam składanki muzyki klasycznej i Vivę :D
Ale ostatnio jak mój tata przegrywał klientowi płytę, to przegrał i nam... Einstein Baby chyba. Słuchajcie, genialne. Jest to płyta DVD, nie umiem powiedzieć co na niej jest, jest wszystko :D i nie jest to bajka.

kurcze bo ja chce zaczac cos puszczac bo potem ponoc dzidzia reaguje po urodzeniu na to:)...

James Blunt - słuchałam go całą ciążę, jak Bianka się urodziła to usypiała przy jego muzyce, a jak była niespokojna to puszczałam Jamesa i już był spokój:)

Cytat
MonisiaMalenka
kurcze bo ja chce zaczac cos puszczac bo potem ponoc dzidzia reaguje po urodzeniu na to:)...

Puszczaj co chcesz ;) Zobaczysz na co dzidzia najlepiej reaguje.
Maks najbardziej lubił w brzuchu to, czego ja wcześniej słuchałam. I teraz też przy tym zasypia ;)

W ciązy mój mały słuchał tego co mamusia lubi... mojego ukochanego Dżemu :) Poza tym lubie dość spokojną i nastrojowa muzykę ( wybrane piosenki, które wpadły mi w ucho i zostały )... klasyczna mi nie pasowała za nic, ani te 'polecane' dla brzuszków, więc po co miałam się stresować a przy okazji małego?? :) Czytałam 'swoje' ksiązki, ale nie na głos, myślę, że moje samopoczucie przy ich lekturze też wpływało na małego dobrze, a czytac brzuszkowi na głos jakoś dziwnie mi było :) Tata mu bajki opowiadał to chyba wystarczyło na uspokojenie mojego sumienia, poza tym ja tez jestem gadułą :) Za to teraz ( ma 5 miesięcy) czytamy sobie zbiór bajeczek 'Poczytaj mi mamo' jest tam 50 bajek po 3,5 lub 10 min. Na razie mały raczej nie słucha tylko demoluje kolorowe obrazki :) Nastomiast jesli chodzi o muzykę 'łyka' wszystko co leci ( znaczy metalu, hard rocka itp nawet nie próbowałam ) ... od maleńkości wieczorem Raimond Lap i jego kołysanki dla dzieci doskonale go to wycisza, a ostatnio wielkiem hitem jest 'pan tik-tak' wyszukany przez mamę na you tube w czasie poszukiwań nutek dla małego :) Baby lily tez była fajna, ale pan tik-tak ja wyparł :)

Jakby coś to Lap'a mogę chetnym na maila wysłać, bo wiem, że są małe trudności ze 'zdobyciem' jego nutek na necie :)

to ja poprosze:D:D:D ta baby lily świetna;p

Cytat
kinius33
Ja czytam bardzo dużo ;)
Co do muzyki to puszczam składanki muzyki klasycznej i Vivę :D
Ale ostatnio jak mój tata przegrywał klientowi płytę, to przegrał i nam... Einstein Baby chyba. Słuchajcie, genialne. Jest to płyta DVD, nie umiem powiedzieć co na niej jest, jest wszystko :D i nie jest to bajka.

A można za odpłatą kupić taka kopię ? :)

to mój meil ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

MonisiaMalenka podaj maila albo lepiej może wyślij mi wiadomośc z mailem do Ciebie i zaraz wysyłam :)

Ja słuchałam dużo muzyki w ciąży nie koniecznie jakichś spokojnych piosenek po prostu puszczałam VIVE lub MTV i sobie leciało mała uwielbia teraz muzyczkę od małego.... od urodzenia czytaliśmy też jej książki gazety itp ....

Ja mojemu na razie nie czytam specjalnych książeczek tylko po prostu non stop do niego "nawijam".... Nie pracuję więc cały dzień mam tylko dla niego i praktycznie tylko z nim spędzam więc jest moim jedynym kompanem do rozmów ;) i wydaje mi się że tym sposobem dziennie "czytam" mu z 5 książek ;D

Cytat
wiolka_m_21
Cytat
kinius33
Ja czytam bardzo dużo ;)
Co do muzyki to puszczam składanki muzyki klasycznej i Vivę :D
Ale ostatnio jak mój tata przegrywał klientowi płytę, to przegrał i nam... Einstein Baby chyba. Słuchajcie, genialne. Jest to płyta DVD, nie umiem powiedzieć co na niej jest, jest wszystko :D i nie jest to bajka.

A można za odpłatą kupić taka kopię ? :)

Poszedł pw :)

Moja córka słuchała mojego meza:)) i pozytywki z karuzeli która nagralismy na komorke:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zabrać do porodu ?