Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 18:15:41

bejbikis śliczne!
tez wybralam podobne na moja sesje;)
dodam jeszcze kilka fotek;)



niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 18:20:00

Cytat
natalia_23
bejbikis śliczne!
tez wybralam podobne na moja sesje;)
dodam jeszcze kilka fotek;)

dziekuje troche jakosc słaba nie wiem czemu :)

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 18:23:51

zawsze portale psują jakość:D

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 18:37:54

Śliczne Wasze zdjęcia:)
Sama nie mam takiej pamiątki i żałuję że nie zrobiłam zdjęcia z brzuszkiem.
Jak najbardziej popieram wszystkie Mamusie, które się na sesję zdecydują:)

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 19:46:47

Cytat
bejbikis
p.s niestety mam straszne rozstępy ale jakos bardzo sie tym nie przejmuje :)
nie wiem czemu jakość jakaś słaba , albo to tylko u mnie ;p



Śliczne zdjęcia!
A co do rozstępów; ja też je mam; 'wyszły' na dwa tyg przed porodem, ale tak jak Ty- nie przejmuję się nimi; ważne, że maluszek jest na świecie :) przy nim o rozstępach się zapomina :)

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 20:04:04

sama zajmuję się fotografią zarówno maluszków jak i ciążowe. Na sesję powinnaś iść na "gotowe" tzn. po wcześniejszym omówieniu sesji, rekwizytów oraz pomysłów przedstawionych przez fotografa. A nie, żebyś Ty z mężem szukała pomysłów dla fotografa. Jeżeli macie jakieś wymarzone zdjęcie, które chcielibyście mieć możecie wtedy je zaproponować, ale żebyście to Wy szukali pomysłów to trochę nie teges ze strony fotografa.

Co do rozstępów to wiele kobiet każe sobie je retuszować.

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 20:10:59

SUPER PAMIĄTKA
Sama mam wykonane takie zdjęcia lecz nie przez profesjonaliste.
Wspaniałe chwile w ciąży -to stan taki którego nie można powtórzyć ,nawet gdy będzie kolejna ciąża.Każda jest inna i inaczej sie wygląda .
OSOBIŚCIE za każdym razem gdy patrzę na fotografię uśmiech mam od ucha do ucha
-wspaniały moment
-niepowtarzalny i piękny wygląd
-cud natury

KONIECZNIE TRZEBA BYĆ DUMNYM ŻE JEST SIĘ W CIĄŻY :-)

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 20:44:50

Cytat
ma_ja_
sama zajmuję się fotografią zarówno maluszków jak i ciążowe. Na sesję powinnaś iść na "gotowe" tzn. po wcześniejszym omówieniu sesji, rekwizytów oraz pomysłów przedstawionych przez fotografa. A nie, żebyś Ty z mężem szukała pomysłów dla fotografa. Jeżeli macie jakieś wymarzone zdjęcie, które chcielibyście mieć możecie wtedy je zaproponować, ale żebyście to Wy szukali pomysłów to trochę nie teges ze strony fotografa.

Co do rozstępów to wiele kobiet każe sobie je retuszować.

ale mi wlasnie o to chodzilo. my juz bylismy na ,,rozmowie" z fotografem ;p i on nam swoje pomysly i propozycje przedstawil. ale powiedzial, ze jesli my mamy jakies pomysly to mozemy zaproponowac... bo jemu tez zalezy na tym zebysmy mieli swoje wymarzone zdjecia;)
takze my z nim mamy juz wszystko ustalone... ja aby szukam jakis innych inspiracji... czegos ,,innego"... ;P

a tutaj kilka tych odwazniejszych propozycji ;p :



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 20:49 przez natalia_23.

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 22:29:00

ja miałam w ciąży takie 2 sesje i to jej efekty:





http://img23.otofotki.pl/obrazki/xl954_lr_IMG_7201_znak.jpg

http://img23.otofotki.pl/obrazki/gz296_lr_IMG_7226_znak.jpg

a to nawet moje małe osiągnięcie z tego okresu:

mi również podobają się zdjęcia z tego typu:








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-02 22:42 przez aniolekkk777.

Sesja z brzuszkiem

03 lis 2011 - 07:29:05

ja zgadzam sie z alenka ja tez osobiscie nie czułam sie atrakcyjnie;/ jak patrze na nie ktore kobiety to az im zazdrosze ale nie ktore "ciezarówki" to naprawde wygladaja jak po jakiej mutacji...jedza za dwoch a nie dla dwojga.te zdjeciacia co sa pokazane na pierwszej stronie osobiscie bardzo mi sie podobaja :)
aniolku Twoje zdjecia sa piekne:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 07:31 przez majaalan.

Sesja z brzuszkiem

03 lis 2011 - 08:15:25

Cytat
majaalan
ja zgadzam sie z alenka ja tez osobiscie nie czułam sie atrakcyjnie;/ jak patrze na nie ktore kobiety to az im zazdrosze ale nie ktore "ciezarówki" to naprawde wygladaja jak po jakiej mutacji...jedza za dwoch a nie dla dwojga.te zdjeciacia co sa pokazane na pierwszej stronie osobiscie bardzo mi sie podobaja :)
aniolku Twoje zdjecia sa piekne:D

dziękuję ci bardzo..:)

ja osobiście w ciąży czułam się świetnie, w ogóle nic mi nie dokuczało a poza tym uwielbiam pozować do zdjęć więc nie mogłam se takiej sesji odmówić, żałuje tylko że męża nie było ze mną ale to dlatego że dostał w ostatniej chwili wezwanie do pracy... ale kiedy zobaczył efekty stwierdził że następnym razem i on będzie:)
ja mam również fotkę w tym stylu...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Sesja z brzuszkiem

03 lis 2011 - 09:06:14

Te wesołe zdjęcia z nausznikami na brzuchu albo z napisami są fajne,natomiast nie podobają mi się zdjęcia z nagimi piersiami,ponieważ w tych sesjach ważny jest brzuszek a nie piersi.Niech one będą zakryte bluzeczką,stanikiem,chustą ale niech się nie wysuwają na pierwszy plan.


niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Sesja z brzuszkiem

03 lis 2011 - 09:44:12

Cytat
Brenda171
Cytat
bejbikis
p.s niestety mam straszne rozstępy ale jakos bardzo sie tym nie przejmuje :)
nie wiem czemu jakość jakaś słaba , albo to tylko u mnie ;p



Śliczne zdjęcia!
A co do rozstępów; ja też je mam; 'wyszły' na dwa tyg przed porodem, ale tak jak Ty- nie przejmuję się nimi; ważne, że maluszek jest na świecie :) przy nim o rozstępach się zapomina :)


no własnie ja tez nie mialam i myślałam ze ich nie bedzie ze unikne tego ale niestety sie pojawiłi.ja mam nadzieje ze poród nie bedzie straszny i ze mala bedzie zdrowa , zaczynam sie bac :)

Moim zdaniem warto wykonac taka sesje ale równiez popieram te ktore nie moga na siebie patrzec w ciazy , nie kazdej kobiecie ciąża służy nie oszukujmy sie . Ja osobiście nie narzekam podobam sie sobie :) żałuje tylko ze na sesji nie bylo męża :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 09:45 przez bejbikis.

Sesja z brzuszkiem

03 lis 2011 - 12:51:05

aniolekkk777 sliczne masz te zdjecia;) ja gdybym miala takie chude nogi jak Ty to tez bym sobie zrobila w majtkach albo w krótkich spodenkach..;) ale niestety... nie ta figura... choc gruba nie jestem ale mysle, ze nogi mam za grube na pokazywanie ich tak;P

ktos jeszcze robil takie sesyjki? wklejajcie zdjecia;) pochwalcie sie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przesądy ciążowe