Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bezposredni kontakt z administracja

04 paź 2013 - 15:57:49

Moje pytanie dotyczy prowadzonego wlasnie sporu i kontaktu z adminstracja. dostalam wiadomosc, iz mam w odpowiedzi na wiadomosc z decyzja wyslac link do rozmowy z pewna uzytkowniczka. niestety, nie ma takiej opcji jak "odpowiedz" podczas korespondencji, a raczej tylko jej dobioru od administacji.czy ktos wie jak bezposredno zglosic sie do administacji albo jak ogaranc ten problem?
pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Bezposredni kontakt z administracja

07 paź 2013 - 07:51:40

Udzieliłam już odpowiedzi przez PW :) zostałaś poproszona o odpowiedź na e-mail z decyzją, nie o odpowiedź na wiadomość prywatną przesłaną na szafie. Aby odpowiedzieć na e-mail trzeba zalogować się na skrzynkę mailową, na którą zakładałaś konto na szafa.pl i następnie odnaleźć e-mail z wydaną decyzją i na niego odpowiedzieć tak, jak odpowiada się na każdego innego maila.

Bezposredni kontakt z administracja

17 paź 2013 - 21:02:15

pozdrawiam administracje ! na wszystkim trzepią kasę ale żeby pomóc to nie ma komu... źle dodałam coś na szafę to od razu mi zablokowali dodawanie na szafę a szkoda tylko, że byłam w trakcie edycji i zabrakło mi minuty a trwało to może z 3 minutki... szkoda, że ze wszystkim tak szybcy nie jest ta nie powiem jaka administracja ohh...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Bezposredni kontakt z administracja

18 paź 2013 - 09:52:58

Cytat
escandy92
pozdrawiam administracje ! na wszystkim trzepią kasę ale żeby pomóc to nie ma komu... źle dodałam coś na szafę to od razu mi zablokowali dodawanie na szafę a szkoda tylko, że byłam w trakcie edycji i zabrakło mi minuty a trwało to może z 3 minutki... szkoda, że ze wszystkim tak szybcy nie jest ta nie powiem jaka administracja ohh...

Mylisz zakresy obowiązków :)

Usuwaniem przedmiotów, nadawaniem ostrzeżeń, nadawaniem blokad za przedmioty zajmują się moderatorzy. Moderatorzy nie są pracownikami serwisu, współpracują z nami dobrowolnie i są takimi samymi użytkownikami, jak wszyscy inni.

Administracja to pracownicy serwisu będący w stosunku pracy z serwisem. Zajmują się problemami technicznymi, weryfikacjami, sporami i wszystkimi problemami użytkowników. Administracja nie nadaje ostrzeżeń i nie moderuje przedmiotów.

Jeżeli potrzebujesz porady lub dodatkowych informacji, napisz do mnie wiadomość prywatną. Chętnie odpowiem i postaram się pomóc.

Bezposredni kontakt z administracja

18 paź 2013 - 10:33:38

jest ok... po prostu mega się wczoraj wkurzyłam ponieważ byłam w trakcie usunięcia przedmiotu (ok mój błąd bo pomyliłam się i nie tam gdzie miałam go dodałam) i nie zdąrzyłam usunąc a tu blokada... inni mają x dni nie tam gdzie np powinni rzeczy i nic a ja miałam 2 minuty i już blokoda... ;/
to powinnam napisac ''pozdrawiam moderatorów'' ;//



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-18 11:01 przez escandy92.

następna dyskusja:

JAK ZMIENIĆ USTAWIENIA DLA KUPNA NIEZWERYFIKOWANYM