Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Weryfikacja konta i wpłata z innego

24 sie 2013 - 22:53:33

Witam,

dopiero co założyłem konto na Szafa.pl i chciałbym zapytać czy jednak jest jakaś inna możliwość weryfikacji konta niż wpłata pieniędzy z "własnego konta"? Niestety moje konto jest obciążone jednak chciałbym żeby to na nie ludzie przelewali pieniądze zaś z drugiego konta chciałbym zapłacić czyli podać dane na jedno a zapłacić z drugiego. Czy to przejdzie? Z grubsza jest napisane że jednak trzeba zapłacić pieniądze ze swojego konta ale jednak jeżeli ja nie mam takiej możliwości to czy jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Weryfikacja konta i wpłata z innego

25 sie 2013 - 18:05:52

Dane na szafie muszę być identyczne jak dane z konta z którego dokonujesz weryfikacji. Numer konta z którego dokonujesz weryfikacji nie jest widoczny dla innych użytkowników dlatego nie ma to najmniejszego znaczenia, ponieważ jak ktoś coś od Ciebie kupi to musisz sam tej osobie napisać dane oraz numer konta na jaki ma wpłacić pieniądze ;)

Weryfikacja konta i wpłata z innego

25 sie 2013 - 22:58:07

Niestety pieniądze zostały przesłane z innego konta, czy to oznacza że przepadły czy można coś z tym zrobić?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Weryfikacja konta i wpłata z innego

26 sie 2013 - 10:29:08

Cytat
vesperq
Niestety pieniądze zostały przesłane z innego konta, czy to oznacza że przepadły czy można coś z tym zrobić?

Zostanie prawdopodobnie skierowana prośba mailowa o dodatkowe potwierdzenie danych zameldowania osoby, która konto będzie prowadzić. W tej wiadomości wszystko zostanie opisane. Jeżeli nie zgodzisz się na potwierdzenie danych, proces weryfikacji będzie anulowany, a wpłata zwrócona.

Weryfikacja konta i wpłata z innego

03 wrz 2013 - 11:07:41

A ja z kolei mam problem bo nie doczytałam i zapłaciłam wczoraj przez pocztę.. Czy to oznacza ze muszę jeszcze raz wpłacać kasę.?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Weryfikacja konta i wpłata z innego

03 wrz 2013 - 12:13:24

Cytat
wiollcia
A ja z kolei mam problem bo nie doczytałam i zapłaciłam wczoraj przez pocztę.. Czy to oznacza ze muszę jeszcze raz wpłacać kasę.?

Nie musisz dokonywać żadnych dodatkowych wpłat i proszę nigdy tego nie robić - jedna w zupełności wystarczy. Wpłaty z poczty są księgowane dłużej, więc jeżeli nie dostaniesz żadnej wiadomości w sprawie weryfikacji w ciągu powiedzmy 3 dni od daty zapłaty, napisz mail na weryfikacja(at)firma.szafa.pl i dołącz czytelne zdjęcie wykonania wpłaty. Na tej podstawie będziemy przelewu szukać i udzielać dalszych informacji.



*zamiast (at) w mailu należy wpisać @

Weryfikacja konta i wpłata z innego

03 wrz 2013 - 13:07:02

ok dzieki :) to bede czekała...

następna dyskusja:

Regulamin,konto bankowe