Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROBLEM Z PACZKĄ POMOCY

21 sie 2013 - 13:56:16

witam proszę o pomoc , zamówiłam na szafie sukienkę (bardzo drogą ), od dziewczyny u której już kiedyś kupowałam i nigdy nie było problemów.Paczki od niej były dostarczane na czas , świetny kontakt zero problemów
Paczka została wysłana z USA ( podobno 16 lipca ) - potwierdzenia wysyłki nie mam wiec tak naprawdę "wierze na słowo " .Jakieś 2 tygodnie od daty wysyłki napisałam do tej dziewczyny , że paczka nie dotarła do mnie , ona odpisała żebym była cierpliwa i że zgłosi to na poczcie , potem dostałam jeszcze jedną wiadomość, że zgłosiła niedoręczenie i tu się kontakt urwał , pisałam do niej wielokrotnie żeby wysłała mi choć numer paczki, co zostało uzgodnione na poczcie i czy została wysłana paczką ekonomiczną czy priorytetem ,, wiem że mogła zginąć , ale chyba jest jakieś odszkodowanie .

Co mam w tej sprawie zrobić ,
?????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 17:29 przez Dominia19882.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

PROBLEM Z PACZKĄ POMOCY

22 sie 2013 - 08:13:08

Jeżeli obie uzgodniłyście jednoznacznie, że przesyłka ma być polecona, tzn. z poleceniem nadania, sprzedawca ma obowiązek posiadania takiego potwierdzenia. Jeżeli go nie ma, odpowiada za wszelkie problemy z dostarczeniem przesyłki. W przypadku braku dostarczenia przesyłki, która miała być poleconą, możesz żądać zwrotu pieniędzy.

W przypadku problemów można się zgłosić do Centrum Sporów: http://szafa.pl/spor-nowy.html

następna dyskusja:

Co z tym dodawaniem?