Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z szafką???

12 sie 2013 - 12:54:41

Witam,chciałabym się zapytać Was Kochane czy któraś z Mamusiek również ma problem z wrzuceniem zdj.aby pokazać swoją pociechę??? bo zdjęcia normalnie mi się ładują tylko mam problem z wrzuceniem ich aby pokazać tzw.kreację..
Od kilku dni nawet tyg. nie mogę dodać żadnej kreacji córki/syna na szafce...nie wiem dlaczego.
Ma któraś tak z Was? dziękuje za odpowiedzi.
Może, któraś z Moderatorek się udzieli w tym wątku na ten temat czym jest to spowodowane,czy zmianami na szafce czy czymś innym?
Bo już np.przedmioty do sprzedaży-wymiany wystawić to spokojnie mogę.

Ps.jeśli źle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie.

Problem z szafką???

12 sie 2013 - 13:43:17

ja nie mogę wogóle zamieścić nic w kat Poszukiwane próbowałam dużo razy i nic

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z szafką???

12 sie 2013 - 15:13:52

Ktoś jeszcze się wypowie?? nikt..


ps.w poszukiwanych w sumie nie próbowałam więc nie wiem.

Problem z szafką???

12 sie 2013 - 15:21:14

Mi się z kolei szafa.pl nie otwiera, widocznie jakieś problemy znów są...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z szafką???

14 sie 2013 - 08:42:03

Cytat
slicznotka2019
Witam,chciałabym się zapytać Was Kochane czy któraś z Mamusiek również ma problem z wrzuceniem zdj.aby pokazać swoją pociechę??? bo zdjęcia normalnie mi się ładują tylko mam problem z wrzuceniem ich aby pokazać tzw.kreację..
Od kilku dni nawet tyg. nie mogę dodać żadnej kreacji córki/syna na szafce...nie wiem dlaczego.
Ma któraś tak z Was? dziękuje za odpowiedzi.
Może, któraś z Moderatorek się udzieli w tym wątku na ten temat czym jest to spowodowane,czy zmianami na szafce czy czymś innym?
Bo już np.przedmioty do sprzedaży-wymiany wystawić to spokojnie mogę.

Ps.jeśli źle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie.

Musisz sprecyzować swoje zgłoszenie. Przed chwilą testowałam i kategoria pociechy działa prawidłowo. Również po dodawaniu zdjęć przez inne osoby widzę, że nie powinno być problemu. Co dokładnie dzieje się przy próbie dodania zdjęcia? Jakie komunikaty się wyświetlają? Jak zachowuje się strona? Jeżeli screen będzie pomocny, to proszę o jego przesłanie.

Cytat
paulineczka2701
ja nie mogę wogóle zamieścić nic w kat Poszukiwane próbowałam dużo razy i nic

Tu również jak wyżej proszę o sprecyzowanie - z jakiego powodu nie można dodać zdjęć do poszukiwanych?

Cytat
majka51
Mi się z kolei szafa.pl nie otwiera, widocznie jakieś problemy znów są...

Co rozumiesz przez to, że "szafa się nie otwiera"? Czy problem nadal występuje? Co widzisz zamiast szafy?

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z szafką???

14 sie 2013 - 23:49:45

A więc tak gdy dodam już zdjęcia jako że się załadują jest ok.ale jak już chcę wrzucić do szafy aby inni mogli obejrzeć moją pociechę to po prostu się nie da jakby nie wiem były jakieś problemy z szafką..do teraz tak mam chciałabym pokazać moją pociechę wpisze tytuł,opis,dodam zdjęcia ale jak już zatwierdzam dodaj nie działa więc musi być jakiś problem chyba z szafką..bo nic mi nie wyskakuje że coś niby nie tak albo aby inny komunikat był.

Ps.Ale jak sprecyzować swoje zgłoszenie? bo nie rozumiem za bardzo teraz.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z szafką???

19 sie 2013 - 08:56:49

Cytat
slicznotka2019
A więc tak gdy dodam już zdjęcia jako że się załadują jest ok.ale jak już chcę wrzucić do szafy aby inni mogli obejrzeć moją pociechę to po prostu się nie da jakby nie wiem były jakieś problemy z szafką..do teraz tak mam chciałabym pokazać moją pociechę wpisze tytuł,opis,dodam zdjęcia ale jak już zatwierdzam dodaj nie działa więc musi być jakiś problem chyba z szafką..bo nic mi nie wyskakuje że coś niby nie tak albo aby inny komunikat był.

Ps.Ale jak sprecyzować swoje zgłoszenie? bo nie rozumiem za bardzo teraz.

Przez sprecyzowanie rozumiem dokładny opis wszystkiego, co dzieje się przy próbie dodania przedmiotu czy zdjęcia. Z opisu wynika, że przy klikaniu przycisku zatwierdzającego nic się nie dzieje, tak? Przycisk nie reaguje? Czy może strona się odświeża, ale sama oferta się nie dodaje?

Czy próbowałaś dodać zdjęcie z innej przeglądarki? Z jakiej przeglądarki w ogóle korzystasz? Bardzo pomocny będzie dla mnie screen ze strony testowej: http://szafa.pl/tester.php

następna dyskusja:

problem z pasażem nagród