Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zamiana punktów na nagrody...

10 lip 2013 - 09:42:13

Hej, chce zamienic punkty na nagrody i nie mogę... jak wpisuje dane do wysyłki i zatwierdzam, to już później nic się nie dzieje, przekierowuje na pustą stronę... lipa o co chodzi? Może któraś z dziewczyn miała ten problem? mam 250 punktów, chce to na tą torbę wymienić i nie mogę, wciaż mam te 250 punktów...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

zamiana punktów na nagrody...

12 lip 2013 - 12:41:28

Sprawdź proszę, czy problem masz też na innym komputerze. Błędy może powodować brak aktualnej przeglądarki, nieaktualne lub nie zainstalowane Java Script i Adobe Flash.

zamiana punktów na nagrody...

23 lip 2013 - 21:12:49

mam wlasnie taki sam problem i nic nie moge z tym zrobic..prosze o pomoc

zamiana punktów na nagrody...

25 lip 2013 - 10:29:08

mi natomiast udało się wymienić punkty i zamówiłam sobie książkę, jednak dziś przyszła mi torba, nie wiecie może gdzie mogłabym to zgłosić, gdyż uważam, że jest to niepoważne traktowanie... jeśli coś wybrałam to myślę iż powinnam to dostać, a nie coś co akurat szafie pasuje mi wysłać...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

zamiana punktów na nagrody...

26 lip 2013 - 09:54:12

Cytat
brillants
mi natomiast udało się wymienić punkty i zamówiłam sobie książkę, jednak dziś przyszła mi torba, nie wiecie może gdzie mogłabym to zgłosić, gdyż uważam, że jest to niepoważne traktowanie... jeśli coś wybrałam to myślę iż powinnam to dostać, a nie coś co akurat szafie pasuje mi wysłać...

Pomyłka jest ewidentnie po naszej stronie. Zachowaj proszę torbę, a książkę wyślemy do Ciebie w przyszłym tygodniu. Każdy taki błąd można zgłaszać bezpośrednio do mnie przez wiadomości prywatne.

zamiana punktów na nagrody...

26 lip 2013 - 16:45:32

Rozumiem i dziękuję w takim razie za wyjaśnienie sytuacji :)

zamiana punktów na nagrody...

17 sie 2013 - 12:34:54

Witam ,uzbierałam już ponad 250 punktów i teoretycznie powinnam móc je wymienić na torbę. Ale chyba tylko teoretycznie ,ponieważ ta nagroda pokazywała mi się dopóki nie udzierałam potrzebnej ilości punktów ,a później zniknęła z pasażu nagród. Nie wiem jak mam to rozumieć ,torby zostały wycofane jako nagrody ,czy wszystkie nagrody zostają wycofane po uzbieraniu tyle punktów ile akurat na nie potrzeba.... Co prawda raczej nie chce wymieniać teraz punktów na torbę tylko zbierać na coś innego ,zastanawiam się tylko czy jest sens bo jeśli z innymi nagrodami stanie się tak samo ? Czy któraś z Was miała podobną sytuacje?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

zamiana punktów na nagrody...

19 sie 2013 - 08:54:52

Cytat
ewulek1709
Witam ,uzbierałam już ponad 250 punktów i teoretycznie powinnam móc je wymienić na torbę. Ale chyba tylko teoretycznie ,ponieważ ta nagroda pokazywała mi się dopóki nie udzierałam potrzebnej ilości punktów ,a później zniknęła z pasażu nagród. Nie wiem jak mam to rozumieć ,torby zostały wycofane jako nagrody ,czy wszystkie nagrody zostają wycofane po uzbieraniu tyle punktów ile akurat na nie potrzeba.... Co prawda raczej nie chce wymieniać teraz punktów na torbę tylko zbierać na coś innego ,zastanawiam się tylko czy jest sens bo jeśli z innymi nagrodami stanie się tak samo ? Czy któraś z Was miała podobną sytuacje?

odpowiedzi udzieliłam już drogą wiadomości prywatnych oraz w utworzonym wątku w tym dziale.

następna dyskusja:

jak zmienić adres i maila??