Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

25 cze 2012 - 13:55:14

Mam dziś problemy z wyszukiwaniem przedmiotów, wpisuję ogólną frazę BERSHKA, zaznaczam przedmioty na sprzedaż i wymianę i pokazuje mi że nie ma przedmiotów spełniających moje kryteria, próbuję znowu i nagle się pojawiają, dojeżdżam do 4 strony a na stronie 5 znowu że nie ma przedmiotów spełniających moje kryteria.

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

26 cze 2012 - 11:32:06

U mnie pojawia się ten sam problem - już od dłuższego czasu (odświeżanie strony pomaga).

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

26 cze 2012 - 11:52:02

Też kiedyś miałam ten problem, później przestał on występować a teraz znowu.

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

26 cze 2012 - 14:33:41

Dzisiaj strony dość wolno się ładowały, także pewnie znów jakieś zmiany są wprowadzane. Ja już powoli zaczynam mieć to, że tak powiem w nosie, bo problem ze zdjęciami na forum, który był poruszany występuje nadal, także wydaje mi się, że i z tym będzie podobnie.

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

26 cze 2012 - 20:17:49

u mnie dziś cały dzień nie działa wyszukiwarka :(

zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

27 cze 2012 - 13:27:49

U mnie też ciągle tak jest :/

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

28 cze 2012 - 10:27:27

Wrzućcie proszę screen pojawiającego się problemu oraz informację, z jakiej przeglądarki korzystacie.

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

29 cze 2012 - 11:01:22

Tym razem niestety nie działa u mnie wyszukiwanie pod względem kolejności dodawanych rzeczy (sortuj data malejąco).Już od kilku dni przedmioty "stoją w miejscu" i nie pojawiają się nowe. Moja przeglądarka to firefox.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 11:03 przez groszkowy_lemur.

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

01 lip 2012 - 15:21:52

u mnie w ogóle nie odświeżają się nowo dodane ciuchy gdy kilknę "na sprzedaż i wymianę", od 3 dni są te same ciuchy...

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

01 lip 2012 - 18:46:22

niestety mam to samo... ADMINISTRACJO!!! CO SIĘ DZIEJE?

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

02 lip 2012 - 13:25:03

mam to samoo, od kilku dni nie moge nic wybrac z wyszukiwarki ciagle to samo pokazuje. Mam Mozille

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

02 lip 2012 - 20:58:13

TO MI NAPISAŁA ADMINISTRACJA :)

Witam,

Funkcja sortowania przedmiotów działa prawidłowo. Informujemy, że jedynie pierwsze trzy przedmioty są przedmiotami sklepowymi i promującymi przez co te nie ulegają zmianie przy wyborze sortowania.

CIEKAWE CZEMU NAM NIE DZIAŁA :(

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

02 lip 2012 - 23:53:20

groszkowy_lemur to jest niemozliwe co napisala ci administracja, poniewaz ja wchodze sbie w ubrania okreslam rozmiar i caly czas mam tę sama sukienke na wierzchu (od czwartku chyba) i nie jest to zaden sklep a zeby bylo jeszcze smieszniej ja ta sukienke kupilam w piatek u szafowiczki a ona nadal jest i to na pierwszej stronie

Więc co sie dzieje co z ta szafą ?

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

02 lip 2012 - 23:57:11

mam ten sam problem :) ale jak widać administracja go nie ma :(

Problem z wyszukiwarką przedmiotów

03 lip 2012 - 00:02:48

Oni nigdy problemów nie mają. Normalka, już wątpię całkowicie że cokolwiek ulegnie zmianie ;) pozostaje nam przyzwyczaić się lub zrezygnować na dobre :)

następna dyskusja:

ZGLOSZENIE DO ADMINA