Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Dziewczyny, czy Wam też pojawia się taki komunikat za każdym razem kiedy próbujecie wrzucić coś do Waszych wirtualnych szaf? Czy non stop musi być coś nie tak jak trzeba? A to przerwa techniczna, a to problem z połączeniem do przechowalni, a teraz problem ze stworzeniem katalogu... cały czas coś nie działa. A niby naprawiają, ulepszają, upiększają. Porażka.

U mnie to samo, już mnie to zaczyna denerwować. ;/

Dokładnie :/ nie dość że jakaś oszustka kupiła u mnie 60 rzeczy i musze je wrzucać od nowa, to co chwile usuwają mi rzeczy bo nie prawidłowy opis, ile można o naszyjniku pisać? a do tego jeszcze problem ze zdjęciami :/ jak tu sie nie wkurzać

Już drugi dzień próbuję wrzucić rzeczy na Szafę i ciągle ten sam problem! Czy ktoś zamierza coś z tym zrobić? Ten portal naprawdę zaczyna schodzić na psy.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Witam
czy W tez macie problme z dodawaniem tutaj przedmiotow? kiedy probuje cos wystawic dodaje mi 1 ZDJECIE a kiedy probuje zaladowac kolejne wciaz wyskakuje komunikat"problem ze stworzeniem katalogu tymaczsowego" "problem z polaczeniem do przechowalni" itp...trwa to od wczoraj nie wiem czy tylko ja tak mam?

tak tez to mam :/ :/

dzis dodałam dwie rzeczy i za 3 razem też mi to wyskakiwało. A doda sie przedmiot jesli wgra sie to jedno zdjęcie ?

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
paulancia
dzis dodałam dwie rzeczy i za 3 razem też mi to wyskakiwało. A doda sie przedmiot jesli wgra sie to jedno zdjęcie ?

tak doda się ale czasem 1 zdjęcie to za malo zeby dobrze przedstawic daną rzecz

TEŻ NIE MOGĘ DODAĆ ZDJĘĆ

ja tez nie moge dodac zdjęc

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

czasem mam problem a czasem nie

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

też mam z tym problem od wczoraj wkurza mnie to strasznie

też mi to wyskakuje..

Cytat
kara2606
tak tez to mam :/ :/

znowu!
juz mnie trafia!!
wiecznie cos im nie działa!!

następna dyskusja:

nie mogę} dodawać zdjęć