Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nowe opcje

12 lut 2012 - 14:13:07

Uwazam ze przydaloby sie wprowadzic licznik osob , ktore odwiedzaly nasz profil w ciagu dnia oraz na dana rzecz ,a mianowiecie , czesto zdaza sie ze widzimy swoje rzeczy u innych uzytkowniczek , ale tak naprawde nie wiemy ile z nich dodalo te rzecz do ulubionych , podobnie z osobami , ktore odwiedzaja nasz profil , na tej zasadzie mozna stworzyc np.ranking najpopularniejszej uzytkowniczki czy tez najpopularniejszych rzeczy na Szafa.pl ;)

nowe opcje

12 lut 2012 - 19:32:55

Tylko... po co?

nowe opcje

12 lut 2012 - 21:44:41

zawsze to jakies urozmaicenie i chociaz bedziemy wiedzialy ile osob dziennie oglada nasz profil , czy np. po wykupieniu promowania znacznie zwiekszylo to ruch na naszej szafie czy tez nie , takie jest moje zdanie , ale zalozylam ten watek wlasnie po to zeby kazdy mogl sie wypowiedziec co o tym sadzi
pozdrawiam ;)

nowe opcje

02 lut 2013 - 02:46:48

Wlasnie,a to wazne. Ja np. ostatnio dodajac swoj przedmiot na sprzedaz,nie wiedzialam ,ktora z uzytkowniczek dodala go do ULUBIONE,a mysle,ze byly takie,bo przypadkiem przegladajac profil pewnej uzytkowniczki natknelam sie na moj wystawiony plaszczyk u niej w ULUBIONE.Gdyby nie przypadek to nawet nie mialabym o tym pojecia.Czesto dodaje rowniez przedmioty innych uzytkowniczek do polki ULUBIONE i wiem ,ze one to wiedza,bo pisza czesto e-male do mnie,odnosnie propozycji kupna,rabatu itp.Czyli ,nie wiem czy to u mnie jakis blad sie wkradl ? Co ciekawe na ten sam wystawiony przeze mnie przedmiot na sprzedaz nie pojawialy sie awatary uzytkowniczek odwiedzajacych strone z przedmiotem,bo na stronie z moim profilem pojawiaja sie uzytkowniczki odwiedzajace,a na stronie przedmiotu juz ani razu ani jedna osoba,przez 1,5 tygodnia.A ktos odwiedzal na pewno.Pomozcie ! Czy ktoras z was tak miala,czy to jakies bledy ? Pozdrawiam.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

nowe opcje

15 maj 2013 - 12:48:17

Cytat
hebanmalena
Wlasnie,a to wazne. Ja np. ostatnio dodajac swoj przedmiot na sprzedaz,nie wiedzialam ,ktora z uzytkowniczek dodala go do ULUBIONE,a mysle,ze byly takie,bo przypadkiem przegladajac profil pewnej uzytkowniczki natknelam sie na moj wystawiony plaszczyk u niej w ULUBIONE.Gdyby nie przypadek to nawet nie mialabym o tym pojecia.Czesto dodaje rowniez przedmioty innych uzytkowniczek do polki ULUBIONE i wiem ,ze one to wiedza,bo pisza czesto e-male do mnie,odnosnie propozycji kupna,rabatu itp.Czyli ,nie wiem czy to u mnie jakis blad sie wkradl ? Co ciekawe na ten sam wystawiony przeze mnie przedmiot na sprzedaz nie pojawialy sie awatary uzytkowniczek odwiedzajacych strone z przedmiotem,bo na stronie z moim profilem pojawiaja sie uzytkowniczki odwiedzajace,a na stronie przedmiotu juz ani razu ani jedna osoba,przez 1,5 tygodnia.A ktos odwiedzal na pewno.Pomozcie ! Czy ktoras z was tak miala,czy to jakies bledy ? Pozdrawiam.

W powiadomieniach otrzymujesz informacje o tym, że konkretna użytkowniczka dodała Twój przedmiot do ulubionych :) http://szafa.pl/wiadomosci/index.html

następna dyskusja:

przedział cenowy nie działa!