Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 09:28:43

Hej, wczoraj wpłaciłam 3 zł na konto szfy i wszystko zrobiłam wg. wskazówek, ale dziś otzrymałam takiego maila, który mnie trochę niepokoi bo wszystko było zrobione raczej tak jak należy:

Otrzymaliśmy dzisiaj Pani przelew weryfikacyjny. Niestety do źródła przelewu nie były przypisane żadne dane, prawdopodobnie został on wykonany z karty kredytowej. Zgodnie z regulaminem par. IV pkt. 5 w takich przypadkach dane można potwierdzić przesyłając zdjęcie/skan dowodu osobistego lub przelewając kwotę 1 grosza ze swojego prywatnego konta bankowego.

Odpowiedź z wyjaśnieniem i wymaganymi załącznikami proszę przesłać w odpowiedzi na ten mail.

Z pozdrowieniami,
Zespół szafa.pl


CO TERAZ? :)

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 13:32:06

prawdopodobnie dane które podałaś na szafie nie zgadzały się z danymi z konta bankowego.

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 18:57:57

właśnie chodzi o to że dfane napewno są identyczne jak na kocie bankowym. nie wiem co mam robic

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 22:42:02

Napisz do administracji zamiast radzić się na forum ;|
Przelej im grosz - od tego nie zbiedniejesz lub skan dowodu osobistego ;|

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 22:52:05

slonwtrzechtrampkach a nie uważasz że to dziwne ze karzą robic skan dokumentu, jeśli wszysto było zrobione tak jak należy? dziwna sytuacja.

Problem z weryfikacją konta

19 sty 2012 - 23:11:19

Cytat
armyoflove
slonwtrzechtrampkach a nie uważasz że to dziwne ze karzą robic skan dokumentu, jeśli wszysto było zrobione tak jak należy? dziwna sytuacja.

taak, chcą Cię oszukać, i wziąć na Ciebie kredyt we frankach..

Widocznie coś BYŁO nie tak, skoro dostałaś taką wiadomość.

Problem z weryfikacją konta

20 sty 2012 - 07:54:26

Cytat
armyoflove
slonwtrzechtrampkach a nie uważasz że to dziwne ze karzą robic skan dokumentu, jeśli wszysto było zrobione tak jak należy? dziwna sytuacja.
Nie sądzisz, że to administracja i mają tam zwyczajnie syf, a i tak nie przyznają się do ewentualnego błędu? ;| Dali Ci wybór - przelej im 1gr lub wyślij skan dowodu osobistego.

Problem z weryfikacją konta

20 sty 2012 - 11:01:54

Witam mam problem czy ktoś mi pomoże?chcę wpłacić 3 zł na weryfikację ale nie wiem jak bo nie podajecie nr konta:(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Problem z weryfikacją konta

26 sty 2012 - 10:06:32

armyoflove napisz w odpowiedzi na ten mail, który otrzymałaś i poproś o wyjaśnienie, jakie dane się nie zgadzają. Zostaną Ci na pewno przesłane te, które otrzymaliśmy z banku a te, które wpisałaś w formularz. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

W razie problemu, służę pomocą na PW.

następna dyskusja:

Problem