Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Cześć :)

W związku z naszymi pracami nad forum, może pojawiać się problem z załączaniem do wątków zdjęć z dysku swojego komputera. Jeśli zdjęcie się nie wczytuje i jest niewidoczne, wystarczy uploadować go w sieci (np. na imageshack) i skopiować bezpośredni link do tak umieszczonej grafiki.
Niebawem wszystko wróci do normy.

Tymczasem mam dla Was małą zajawkę nowego looku forum :)


zdjęcia nie widać, znaczy ja nie widzę na imagsack nic, ale to chyba kwestia zabezpieczeń na moim kompie

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Cytat
matylda_jasmin
zdjęcia nie widać, znaczy ja nie widzę na imagsack nic, ale to chyba kwestia zabezpieczeń na moim kompie

Po tym jak otworzysz obrazek załadowany na imageshack, musisz kliknąć prawym przyciskiem na tą grafikę i kliknąć <otwórz grafikę w nowym oknie> albo <kopiuj link URL grafiki>. Opcja dodawania obrazka ze strony www działa tylko w przypadku linków bezpośrednio do obrazka.

Cytat
Magda
Cytat
matylda_jasmin
zdjęcia nie widać, znaczy ja nie widzę na imagsack nic, ale to chyba kwestia zabezpieczeń na moim kompie

Po tym jak otworzysz obrazek załadowany na imageshack, musisz kliknąć prawym przyciskiem na tą grafikę i kliknąć <otwórz grafikę w nowym oknie> albo <kopiuj link URL grafiki>. Opcja dodawania obrazka ze strony www działa tylko w przypadku linków bezpośrednio do obrazka.

Madziu, ja wiem, ale mój administrator blokuje imagesack w ogóle, zresztą, jak sporo innych stron, taki urok firmy:-)
w domu sobie zobaczę zdjątko

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Ach wybacz, nie zrozumiałyśmy się w takim razie :)

Wszystko niby spoko.... tylko co z AKTUALNYMI problemami na forum i szafie? Między innymi zgłaszanym przeze mnie problemem z wątkami [na stronie głównej forum nie wyświetlają się jako 'nowe', a po wejściu w dany dział okazuje się, że WSZYSTKIE są oznaczone jako nowe, nawet te, w których się wypowiadałam].

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Sloniu, z nową grafiką problem nie powinien się pojawiać.

Kiedy w takim razie mam się spodziewać nowej grafiki?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nie mamy jeszcze oficjalnego terminu. Na pewno nie przeoczysz takiej zmiany :)

następna dyskusja:

brak zdjęć na szafie