Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa szafa - Wasze opinie

24 paź 2011 - 17:04:44

Czemu cała szafa nie może być w kolorystyce forum? Ta jest znacznie lepsza.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nowa szafa - Wasze opinie

25 paź 2011 - 08:26:35

Cytat
margoletka
Czemu cała szafa nie może być w kolorystyce forum? Ta jest znacznie lepsza.

Wygląd szafy możesz zmienić w swoich ustawieniach na szafie :) Przeczytaj ostatnią wiadomość od Administracji - tam jest wszystko wyjaśnione.

Nowa szafa - Wasze opinie

31 paź 2011 - 15:02:09

Cytat
Magda
Cytat
margoletka
Czemu cała szafa nie może być w kolorystyce forum? Ta jest znacznie lepsza.

Wygląd szafy możesz zmienić w swoich ustawieniach na szafie :) Przeczytaj ostatnią wiadomość od Administracji - tam jest wszystko wyjaśnione.


No wybacz ale nie wiem czemu ja jakoś nie mogę ;[
bo jak klikam to mi się zmienia tylko czcionka na brązową a tło zostaje takie same ciemne...
po za tym do bani jest ta nowa szafa bo w starej jakoś normalnie mogłam wysyłać i zapytania i wiadomości a teraz nie mam w ogóle przycisków "wyślij" nie ma ich zupełnie! nie mam czym wysłać wiadomości do kogoś nawet jak ją napisze -.- teraz nawet nie można się posługiwać starą szafą super ciekawe jak mam się z kimkolwiek skontaktować jak mówiłam że to zrobię -.- bo komentarzy też nie mogę dodawać...jedynie na forum mogę normalnie pisać i wysyłać to co napisałam ...przegięcie normalnie....

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nowa szafa - Wasze opinie

31 paź 2011 - 15:48:19

Sprawdź na innej przeglądarce niż normalnie używana. To o czym teraz piszesz wygląda jak niewyczyszczone pliki cookies i/lub problemy z Java Script.

Najbardziej wiarygodna próba będzie podczas używania serwisu na całkiem innym komputerze. Wspomniane przez Ciebie problemy nie są winą serwisu.

Nowa szafa - Wasze opinie

01 lis 2011 - 11:14:17

Dziękuje za jasną stronę Szafy. Teraz mi się podoba ta grafika :)
Grafika forum również zasługuje na ogromy plus. Pozdrawiam :)

Nowa szafa - Wasze opinie

07 lis 2011 - 13:28:46

wróciłam na szfe po ponad miesiącu z nadzieją, że ujrzę "starą szte szafy"... niestety porazka!!!!!!!!!!!!!! strona sie zawiesza, beznadzieja totalna!!!!!!!!!!!!! wole wystawiac na allegro ... i na innych portalach. SZAFA JEST DO BANI BLEEEEEEEEEE :( ZEGNAM KOBIETKI :)

Nowa szafa - Wasze opinie

07 lis 2011 - 22:50:43

teraz z tą jasną jest dużo lepiej a problemy z szafą w moim przypadku wynikały z zablokowania jakiejś tam funkcji rzecz jasna nie takiej jaką "podpowiadali" w pomocy szafowej ...no ale jakoś dało radę ;) teraz w jasnej szacie jest gites od razu się przestawiłam ;)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nowa szafa - Wasze opinie

08 lis 2011 - 09:49:08

Cytat
SnowWhie14
teraz z tą jasną jest dużo lepiej a problemy z szafą w moim przypadku wynikały z zablokowania jakiejś tam funkcji rzecz jasna nie takiej jaką "podpowiadali" w pomocy szafowej ...no ale jakoś dało radę ;) teraz w jasnej szacie jest gites od razu się przestawiłam ;)

Niestety ciężko nam sprawdzić ustawienia Twojego komputera na odległość. Pomoc zawiera podstawowe problemy, które pojawiają się najczęściej. Jeśli odpowiedź nie była pomocna, wystarczyło zaznaczyć "nie" i opisać problem w formularzu :)

Nowa szafa - Wasze opinie

08 lis 2011 - 18:33:09

Cytat
Magda
Cytat
SnowWhie14
teraz z tą jasną jest dużo lepiej a problemy z szafą w moim przypadku wynikały z zablokowania jakiejś tam funkcji rzecz jasna nie takiej jaką "podpowiadali" w pomocy szafowej ...no ale jakoś dało radę ;) teraz w jasnej szacie jest gites od razu się przestawiłam ;)

Niestety ciężko nam sprawdzić ustawienia Twojego komputera na odległość. Pomoc zawiera podstawowe problemy, które pojawiają się najczęściej. Jeśli odpowiedź nie była pomocna, wystarczyło zaznaczyć "nie" i opisać problem w formularzu :)

Wiem,dlatego tak też zrobiłam :) niestety nie pomogli mi tylko napisali coś w stylu- że to nie jest wina szafy tylko coś musi być z moja przeglądarką/ komputerem- sorry ale taka odp. dla kogoś to się nie zna na tych sprawach jest bezwartościowa -.- dopiero znajomy mi pomógł..i teraz jest git..

Nowa szafa - Wasze opinie

10 lis 2011 - 15:56:48

a mnie strasznie irytują reklamy :/ nawet teraz jak piszę coś wyskakuje :/ zniechęca mnie to do korzystania z szafy :(

Nowa szafa - Wasze opinie

12 lis 2011 - 08:22:32

beniooo249 było już setki wątków na ten temat, jakbyś poszukała to byś znalazła. Wystarczy zainstalować AdBlock Plus

Nowa szafa - Wasze opinie

09 mar 2012 - 11:42:54

powiem szczerze że nie chcę już korzystać z szafy(moje przyjaciółki też)MAMY DOŚĆ REKLAM WYSKAKUJĄCYCH NA KAŻDEJ STRONIE OGLĄDANYCH PRZEDMIOTÓW!!!!! CZY NIKT TEGO NIE WIDZI????? przeszkadzają nam w dokonywaniu zakupów i ogólnie korzystaniu z szafy -wcześniej tego nie było!!! nie mam ochoty tu zaglądać,pierwszy wątek poruszyłam dawno i nic sie do tej pory nie zmieniło!

Nowa szafa - Wasze opinie

09 mar 2012 - 16:12:53

anula082 przeczytaj moją wypowiedź nad Twoim postem, ze wzrokiem wszystko ok ? Po co się drzesz?

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Nowa szafa - Wasze opinie

17 mar 2012 - 17:39:42

witam swoja wiadomosc kieruje do moderatorek
nie mogę normalnie korzystać z szafy, ciągle mi sie zawiesza
proszę o zrobienie czegoś w tym temacie bo przestanę korzystać z tego portalu pozdrawiam

Nowa szafa - Wasze opinie

18 mar 2012 - 12:44:48

samanta1989 hahahahah szantażujesz kogoś? może wpierw przeczytaj regulamin to będziesz wiedziała że moderatorki nie są od naprawiania zwieszającej się szafy.

następna dyskusja:

zamulona szafa