Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 13:40:25

Nie wiem czy ten wątek był poruszany (szczerze mówiąc nie chce mi się tego wszystkiego czytać :P) ale bardzo by mi ułatwiło życie gdybyście dodali trochę więcej opcji w wyborze parametrów przedmiotu, oprócz rozmiaru kolory i marki. Np. materiał, stan, wysokość obcasa, długość rękawa itd (może mała zgapa z allegro? :))

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 14:00:45

zmiencie prosze kolor tla na jasniejszy!!!

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 14:15:57

ZA CIEMNO!!! Każdy normalny twórca strony powie,że jest to połączenie nieczytelne i powodujące zbytnie zmęczenie wzroku! Niech administracja podliczy głosy z forum za i przeciw i podejmie decyzję lub da możliwość zmiany skórki.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 15:03:10

możliwość zmiany skórki już jest. Wystarczy przeczytać ostatnią wiadomość od Administracji i wejść na stara.szafa.pl - będą też jaśniejsze wersje kolorystyczne, a razem z nimi wejdzie wybieranie skórki z pozycji ustawień w profilu.

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 16:28:23

nie jest tragicznie i jak jestem otwarta na nowości ..... jest źle, kolor różowy może zostać, ale stanowczo zmieniłabym tło z czarnego i granatu na coś jaśniejszego, bo w tych kontrastach męczy się wzrok i jak lubiłam buszować po szafach dziewczyn to teraz mnie odstraszają te kolory, a tak poważnie po chwili patrzenia mam zmęczony wzrok i zamykam szafę ;-/ i tak pewnie wiele z użytkowniczek robi a tym samym oglądalność i popularność spada ;-/ a tego byście nie chcieli, prawda?

zauważyłam jeszcze że sama forma szafy jest w stosunku do tła za mała, nawet trochę prostacka, przepraszam ale inne słowo na ten wygląd mi się nie nasuwa. Daje to wszystko efekt ponury a literki i informacje na tym wszystkim zlewają się paskudnie ;-/ popracujcie nad wyglądem jeszcze raz a nóż się uda ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-26 16:41 przez katarzyna061077.

Nowa szafa - Wasze opinie

26 wrz 2011 - 16:39:11

Mi także się nie podoba, stara szafa była ładna i przejrzysta...

Nowa szafa - Wasze opinie

27 wrz 2011 - 07:58:59

Ogolnie jest super tylko,ze jak wchodze na szafe to sie zacina i poki sie właczy wszystko to minie troche czasu.Myslałam,ze to wina komputera,ale czytałam.ze duzo osob ma taki sam problem.

Nowa szafa - Wasze opinie

27 wrz 2011 - 09:10:43

Cześć :).
Jeśli o mnie chodzi, to nowy wygląd mi się bardziej podoba niż stary. Lubię ciemniejsze kolory i nowa szafa mi je zapewnia ;).
Jedna rzecz mi się nie podoba, ale może to wynika z prywatnych preferencji - różnica w kolorystyce między forum a szafą. Forum jasne, szafa ciemna. Ogólnie na + :)

Nowa szafa - Wasze opinie

27 wrz 2011 - 10:29:08

Mnie sie wszystko podaba byleby działało, bo juz od dłuższego czasu wogóle nie działa strona !!!!!

Nowa szafa - Wasze opinie

27 wrz 2011 - 13:10:17

Nie mam nic przeciwko zmianom na szafie, wiadomo, musi się rozwijać i zmieniać, nie ma w tym nic złego, dopóki ma to jakiś cel, bo przenoszenie pasku zadań(tj, informacje, mój kramik, komentarze i ustawienia) z lewej strony na prawą jest totalnie zbędne,jakości szafy to nie polepszyło, takie wymuszone zmiany, ciemne tło przy białych literach zwyczajnie męczy oczy, te zmiany nie miały sensu, osoba, która zajmuje się wyglądem szafy powinna brać pod uwagę przede wszystkim wygodę oglądania a to zostało pominięte, trzeba się mocno wpatrywać żeby coś zobaczyć a do tego zmniejszenie czcionki i ogólnie szafy...strasznie nieprofesjonalne podejście, jak dla mnie masakra, popracujcie nad tym jeszcze, czekam na nowe, przejrzyste skórki, powodzenia i pozdrawiam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Nowa szafa - Wasze opinie

27 wrz 2011 - 17:07:38

Zamiana na fiolet było dobrym posunięciem :)
Zdecydowanie lepiej to wygląda.

Nowa szafa - Wasze opinie

28 wrz 2011 - 14:10:43

ja już się przyzwyczaiłam, pewnie i wy się przyzwyczaicie

Nowa szafa - Wasze opinie

28 wrz 2011 - 20:16:57

Uważam,że najlepsza była Stara Szafa,czytelna,ciekawa i jasna.Nowa mi się zdecydowanie nie podoba.

Nowa szafa - Wasze opinie

17 paź 2011 - 10:36:12

za ciemna, zwłaszcza tło, nie pasuje też jasny środek do bocznych belek, na których tekst jest biały na czarnym - tle - zmiana czcionki tez nie była dobrym pomysłem. Strona jest nieczytelna i "za ciężka"
ponadto , jak się zmienia layout, to zmienia się go na wszystkich podstronach, a nie tylko na głównej!

polecam właścicielom szafy zastosowanie badania eye-tracking i zapoznanie się z wiedzą na temat usability stron www, oraz wytycznymi web 3.0

i jakim cudem zmiana layout'u zaledwie strony głównej spowodowała zniknięcie większości zdjęć lub kłopoty z ich wyświetlaniem - wiem,że administracja o tym informowała, ale zdecydowanie te prace trwają zbyt długo

i przydałby się capping przy reklamach, maksymalnie 2



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-17 10:42 przez matylda_jasmin.

Nowa szafa - Wasze opinie

24 paź 2011 - 16:29:43

szafa w odcieniach fioletowych jest super, proszę tylko o możliwość zmiany również na forum, nie chcę jasnego forum!

następna dyskusja:

problemy z dodawaniem postow