Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

19 lip 2011 - 15:28:48

Wchodzę dzisiaj na szafkę i co widzę..??NIC!Nie ma ocen jakie miałam wystawione,nie ma ciuchów jakie miałam wystawione,nie ma ciuchów jakie miałam w ulubionych,nie widać osób,które mnie obserwowały i jednym słowem zupełnie NIC nie widać, tak jakbym dopiero co się zarejestrowała!!??Ja się pytam CO JEST GRANE!!!??
Aaaaaaa i oczywiście zdjęcia dzieciaczków,które wstawiłam też wyparowały:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-19 15:29 przez misia21k7.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

20 lip 2011 - 08:03:57

Poproszę o login szafkowy, jeśli jest inny niż ten na szafie i oczywiście wszystkie brakujące dane zostaną przywrócone.

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

20 lip 2011 - 09:15:00

Kilka dni temu wszystko mi zniknęło, oczywiście i komentarze i wystawione oferty. Postanowiłam że wystawię od początku dużo pracy w to włożyłam, nawet między czasie sprzedałam jedną rzecz. Dzisiaj loguję się i oczom nie wierzę, pojawiły się wszystkie stare rzeczy czyli stare wiadomości, komentarze i oferty , natomiast zginęło wszystko z ostatnich 5 dni czyli ponownie wystawione ofert, wiadomości i dane użytkowniczki która kupiła ode mnie sukienkę.
Nic z tego nie rozumiem. Czy można przywrócić oferty które wystawiłam w okresie od 14-19 .07????

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

20 lip 2011 - 12:13:02

monia0279 taką samą wiadomość wyslałaś na mail techniczny i dostałaś już odpowiedź. Skąd to powielanie?

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

20 lip 2011 - 13:04:55

Nick na szafce mam identyczny jak na szafie.Pozdrawiam i czekam na załatwienie sprawy.

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

20 lip 2011 - 15:17:07

Ja dokładnie mam to samo na szafce wszystko mi zniknęło nie mam komentarzy,wystawionych ciuchów opisu o mnie i nawet zdjecie jest z szafy a na szafce miałam inne i to trwa od co najmniej tygodnia o co chodzi?????????????

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

21 lip 2011 - 08:08:12

kwiatula - nie mieliśmy wcześniej od Ciebie zgłoszenia. Rozumiem, że problem dotyczy konta o takim samym nicku jak ten, z którego piszesz?

Gdzie moje oceny i ciuchy na SZAFCE?

21 lip 2011 - 10:38:18

witam, tak na szafce jak i na szafie mam ten sam nick tu jest ok to co było mam ale na szafce wszystko znikło oferty mogę wrzucic jeszcze raz ale komentarzy juz sama nie dam rady odzyskac
dziękuje bardzo juz wszystko jest ok pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 16:18 przez kwiatula.

następna dyskusja:

PODZIAŁ NA KATEGORIE !!!!