Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co sie dzieje z szafką?

07 lip 2011 - 20:03:15

Czy ktos wie co sie dzieje z szafką?? mam pare rozpoczetych procesów sprzedaży i ciągle jakies prace tam trwają..ktos wie moze ile to potrwa...moze uda mi sie uzyskac info od jakiegos moderatora?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 08:41:06

W dniu dzisiejszym postaramy się postawić również szafkę.

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 09:26:54

super bo ja też czekam z niecierpliowścią na wznowienie szafki

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 16:11:13

ja tak samo:) dziekuje moderacjo,

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 19:11:41

no i szafki nie ma ... już 3 dni.

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 20:33:39

No właśnie....

co sie dzieje z szafką?

08 lip 2011 - 23:20:43

dobra wiadomość - szafka ruszyła. zła - nie ma żadnych wiadomości, naszych ciuszków :/ mam nadzieję że to chwilowe i naprawią to

co sie dzieje z szafką?

09 lip 2011 - 00:22:44

właśnie a ja chciałam się dowiedzieć czemu mam usunięte konto?

co sie dzieje z szafką?

09 lip 2011 - 00:24:48

U mnie również na szafce nie ma ciuszków ani komentarzy :( mam nadzieję że wrócą ..

co sie dzieje z szafką?

09 lip 2011 - 07:44:48

dobrze że nie tylko u mnie. u mnie brak czegokolwiek - komentarze, ciuszki, wiadomości... mam zaczęte kilka wymian, coś kupiłam, coś sprzedałam a teraz nie potrafie znaleźć tych osób nawet... masakra jakaś

co sie dzieje z szafką?

09 lip 2011 - 12:45:38

ja wogóle nie mogę się zalogować,tak jakby moje konto przestało istnieć?! A również mam rozpoczęte transakcje i pieniążki wpłącone już przez Mamusię,a ja nie mogę wysłąć ubranek,bo nie wiem na jakie adresy... Mam nadzieję,że nie zakończy się to negatywnym komentarzem!!! Bo widzę ze niektóre Mamuśki mają normalnie dostęp do wszystkiego a inne do niczego... :(

co sie dzieje z szafką?

10 lip 2011 - 20:22:24

No właśnie ja mam ten sam problem ..usunęli mi konto na szafce ...a mam kilka transakcji do zakończenia ;/
Czy Moje konto zostanie odzyskane ??

co sie dzieje z szafką?

10 lip 2011 - 20:47:23

ja kupiłam niedawno dwie rzeczy na szafce i nie mam żadnych wiadomości które dostawałam od osoby od której kupiłam, teraz nie wiem nawet jaka nazwa była konta tej użytkowniczki bo wszystko mi zginęło i nawet nie wiem czy pieniądze do tej osoby doszły i czy ewentualnie wysłała paczkę. to jakaś masakra forum wcale nie chodzi ja już mam tego dosyć, mam nadzieję że to chwilowe bo kasę przelałam a teraz nie mam kontaktu z tą osobą

co sie dzieje z szafką?

10 lip 2011 - 20:55:00

dowiemy się w końcu co jest grane,to juz przechodzi ludzkie nerwy!
konta całkiem zlikwidowane!!!tak jakby były założone na nowo,zero komentarzy,zero urańek itp.w naszych szafkach,widze ze duzo osób pozawierało transakcje wpłaciło pieniążki i co teraz sami mamy się głowić jak dojśc do sedna nawet napisać,sprawdzić nie mozna co i jak,,,to juz jest śmieszne
Jestem ciekawa jaką wiadomośc teraz dostaniemy!!!
o ile dostaniemy

co sie dzieje z szafką?

11 lip 2011 - 06:32:54

dziewczyny cierpliwości. Administracja to też ludzie i w weekend nie pracują więc wyluzujcie i poczekajcie spokojnie.. wiadome jest że wszystko wróci do normy, jakbyście śledziły wątki których pojawiła się masa w ostatnim czasie to byście wiedziały że w związku ze zmianami które wprowadzili część rzeczy zniknęła i przywracają do ponownie, ale nie trwa to kilka minut..

następna dyskusja:

problem z dodawaniem ubrań