Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

48 minut temu

sprawdzony stomatolog

52 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomozcieeee aaaa! a! :P

31 maj 2011 - 15:18:01

Hej dziewczyny :)
Mam pewien problem, a raczej moja siostra ma, bo to w jej imieniu pisze... mianowicie- miała tu konto ale niezweryfikowane z jakaś tam byle jaka nazwa...i teraz założyła sobie inne, na którym by sie chciała zweryfikować i normalnie funkcjonować :)
Jest jednak jeden problem... gdy sie loguje na swoje konto to wszystko jest ok, moze wstawiac jakies tam rzeczy, dodawac do ulubionych, komentowac kreacje itp ale gdy wchodzi na forum to ją automatycznie wylogowuje :| jak na stronie forum sie proboje zalogować to nic z tego...jak np sie zaloguje na moje konto to jest wszytsko ok, wszystko dziala ale na swoje jak proboje to nie da rady sie zalogowac na forum :/ do tego jak przejdzie na strone glowna to nagle juz jest zalogowana,wraca na forum i znow wylogowana eh... no i nie wiemy co jest grane. Napisała już do administracji ale pewnie sobie poczeka kilka lat świetlnych zanim ktoś jej da odpowiedź...Dlatego pisze tu, bo może ktoś z was ma/miał podobny problem i coś doradzi :)
jak ktos nie wie to prosze o napisanie byle czego aby podbic.

Pomozcieeee aaaa! a! :P

31 maj 2011 - 15:38:49

założyłaś wątek w dziale samopomoc a te wątki nie wyświetlają się na głównej :(
A co do tematu to nie mam pojęcia co poradzić :(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Pomozcieeee aaaa! a! :P

01 cze 2011 - 09:24:10

Sztuczne podbijanie wątków jest niezgodne z regulaminem i kończy się ostrzeżeniem.

Po drugie, podaj proszę nick konta siostry, na którym ma takie problemy. Podaj proszę z jakiej przeglądarki korzysta wraz z jej wersją (zakładka pomoc -> informacje o przeglądarce).

Jeśli używa programów blokujących reklamy, spróbujcie skorzystać z szafy z wyłączeniem takiej aplikacji, bo mogą one czasem blokować funkcje serwisu.

następna dyskusja:

MĘSKIE CIUCHY - CZY WAM TEZ SIE NIE WYSWIETLAJA??