Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Cytat
cattivo
Cytat
Magda
Proszę wszystkich o odrobinę cierpliwości. Przerzucenie całej reszty ma trwać około 72 godziny, więc przypuszczamy, że do niedzieli się uda. Jeśli się to przeciągnie to nie z winy niekompetencji osoby pracującej nad tym, a po prostu z powodów czysto technicznych. Dokładamy wszelkich starań, żeby do niedzieli się udało i wierzymy, że tak się stanie. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości. Wiem, że każdy jest zdenerwowany i na pewno celowo nie będziemy takich problemów przeciągać. Nie "ściemniam" i nie oszukuję Was tylko piszę szczerze, jak sprawa wygląda.

Chcemy znacznie poprawić kontakt z administracją i przepływ informacji, stąd też naprawa skrzynek mailowych z zakładki "pomoc" i moja obecność tutaj. Pracujemy nad wieloma innymi poprawkami, jednak przerzucenie serwisu jest dla nas priorytetem.


szkoda tylko że SZANOWNA ADMINISTRACJA dopiero teraz zamieściła informację że 72 h potrwa naprawianie a mi wlepiliście bezpodstawnie ostrzeżenie!!!! jesteście chyba najbardziej niezorganizowanym i niekompetentnym portalem -.- myslalam ze to allegro jest najgorsze ale jednak pobiliście wszelkie rekordy!

bezpodstawne ostrzeżenie? Wg mnie ostrzeżenie jest jak najbardziej podstawne, ponieważ wątek o problemach z przechowalnią został już dawno założony i tutaj Magda pisała wyjaśnienia a Ty zamiast poszukać założyłaś kolejny - w regulaminie jest o zakazie dublowania wątków i każdy kto taki watek założy dostaje ostrzeżenie i jest odsyłany do tego wątku.

Ostrzeżenie NIE ZOSTANIE usunięte ponieważ tu nie chodzi o wiadomość że potrwa to 72h tylko o całokształt czyli o problem z przechowalnią.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 11:33 przez MoniqueJulie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nie podawaliśmy nigdzie informacji, że od dziś ma być dobrze. Serwery w ten weekend zostały zainstalowane. Proszę o przeczytanie mojego pierwszego postu i późniejszych odpowiedzi, bo odpowiadałam na takie pytania już kilkanaście razy.

Cytat
Magda
Nie podawaliśmy nigdzie informacji, że od dziś ma być dobrze. Serwery w ten weekend zostały zainstalowane. Proszę o przeczytanie mojego pierwszego postu i późniejszych odpowiedzi, bo odpowiadałam na takie pytania już kilkanaście razy.


no to poecam czytanie własnych postów tutaj, cytuję: ":Jeśli nie będzie żadnych dodatkowych problemów czysto technicznych, przerzucanie serwisu potrwa jeszcze 72 godziny." a u mnie w wątku napisano że pisała Pani już wczesniej rzekomo, że potrwa to jeszcze 72 h i dlatego wątek zostaje zamknięty :] czyli widać to 100% niekonsekwencję :)

Cytat
cattivo
Cytat
Magda
Nie podawaliśmy nigdzie informacji, że od dziś ma być dobrze. Serwery w ten weekend zostały zainstalowane. Proszę o przeczytanie mojego pierwszego postu i późniejszych odpowiedzi, bo odpowiadałam na takie pytania już kilkanaście razy.


no to poecam czytanie własnych postów tutaj, cytuję: ":Jeśli nie będzie żadnych dodatkowych problemów czysto technicznych, przerzucanie serwisu potrwa jeszcze 72 godziny." a u mnie w wątku napisano że pisała Pani już wczesniej rzekomo, że potrwa to jeszcze 72 h i dlatego wątek zostaje zamknięty :] czyli widać to 100% niekonsekwencję :)

a ja polecam czytanie ze zrozumieniem. Twój wątek został zamknięty ponieważ Magda założyła wątek z tym samym problemem i wyjaśnieniami już prędzej! Tu chodzi o sam temat wątku a nie o wiadomość że potrwa to 72h.. Założyłaś wątek na dany temat jednak wątek z tym samym tematem już istniał czyli go powieliłaś, dostałaś ostrzeżenie za powielanie i wątek został zamknięty a Ciebie odesłano do tego wątku byś doczytała. Sory ale już prościej tego wytłumaczyć się nie da.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 11:53 przez MoniqueJulie.

Dziewczyny, proszę nauczcie się czytać! Wiadomo, że każdy się denerwuje i chciałby dodawać rzeczy, ale chyba trochę przesadzacie! Macie informacje, że do niedzieli powinno być ok, a Wy ciągle pytacie czemu nie działa! No ludzie... Myślicie że takie przenoszenie to praca na 5 min? Trochę cierpliwości i czytajcie to, co Administracja pisze...

Witam. Dziś zaczęłam wystawianie ciuszka od dodania zdjęc :-) no i pierwszy raz zamiast zdjęć wyskoczyły mi dwie duże kolorowe tabelki z FATAL ERROR. To tak dla informacji :-)

Cytat
Malgosia_2007
Witam. Dziś zaczęłam wystawianie ciuszka od dodania zdjęc :-) no i pierwszy raz zamiast zdjęć wyskoczyły mi dwie duże kolorowe tabelki z FATAL ERROR. To tak dla informacji :-)

jest to związane z tym że portal nie został jeszcze całkowicie przerzucony. Baza jest duża więc nie będzie to trwało kilku minut a dużym utrudnieniem jest to że nowe serwery są w Warszawie a siedziba firmy jest w Rzeszowie.

{.przypuszczamy, że do niedzieli się uda.} To tylko przypuszczenia......hihi

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

72 godziny zajmie dokończenie przerzucania serwisu jeśli nic czysto technicznego nie wyskoczy. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, stąd też takie określenie w moich wypowiedziach.

zwracam honor- wszystko zaczęło chodzić bez zarzutów:) pozdrawiam

Juz wszytsko okej, udalo mi sie wkoncu dodac 120 ciuszkow :) heheheh ! :]

u mnie też oki, myslę że już będzie chodzić idealnie ,wszystko jest teraz super :-))

a u mnie nie super,wczoraj udało mi się w edycji poprawkę tylko jedną zrobić,zaraz chciałam dodać zdjęcie i znowu;(
nie działa,dziś od rana chciałam ceny poprawić,w edycji i znowu dodaj zdjęcie,jak zdjęcia są dodane,ok.jeszcze niedziela się nie skończyła,zobaczę wieczorem,jak będzie,
pozdrawiam,miłego dnia dla was ;)
u mnie pada deszcz ;(

ale mnie to denerwuje..
chcę edytować opis i gdy już to zrobię i klikam DODAJ wyświetla się komunikat: MUSIsz dodać co najmniej jedno zdjęcie..-podczas gdy ja mam -6 zdjęć..

no to fakt .Edytować jeszcze nie idzie ,ciagle ta sama informacja żeby dodać jedno zdjęcie,a ja włożyłam już 5 :-(

następna dyskusja:

czy wam dziala szafa?