Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

kaska71 przeczytaj CAŁY wątek ze ZROZUMIENIEM odpowiedź na Twoje pytanie już dawno padła.

co chwile tylko słyszymy że za tydzień, że za tydzień a TU JEDNA WIELKA ŚCIEMA;////

maffashionn Magda chyba wyraźnie napisała że w piątek zeszły serwery doszły i do niedzieli wszystko przeniosą. Czy tylko dla mnie widoczna jest ta wiadomość? Czy ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

teraz to ja ju zw ogóle nie moge wstawić fotek ;/

Cały dzień próbuję dodać jedną rzecz - nadal brak rezultatów. Coraz mniej lubię szafę :(

nie mogę nic dodać do szafy,nie mogę też wysłać wiadomości,pozdrawiam

No to już jest przesada... Tutaj ciągle coś nie działa. Inne portale nie mają takich problemów. Wstyd!!!!!!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Proszę wszystkich o odrobinę cierpliwości. Przerzucenie całej reszty ma trwać około 72 godziny, więc przypuszczamy, że do niedzieli się uda. Jeśli się to przeciągnie to nie z winy niekompetencji osoby pracującej nad tym, a po prostu z powodów czysto technicznych. Dokładamy wszelkich starań, żeby do niedzieli się udało i wierzymy, że tak się stanie. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości. Wiem, że każdy jest zdenerwowany i na pewno celowo nie będziemy takich problemów przeciągać. Nie "ściemniam" i nie oszukuję Was tylko piszę szczerze, jak sprawa wygląda.

Chcemy znacznie poprawić kontakt z administracją i przepływ informacji, stąd też naprawa skrzynek mailowych z zakładki "pomoc" i moja obecność tutaj. Pracujemy nad wieloma innymi poprawkami, jednak przerzucenie serwisu jest dla nas priorytetem.

od dwóch dni nie można dodać zdjęć znowu,ale jak już mi się udało,to zostało usunięte bo w złej kategorii,fajnie,na to czas jest żeby usuwać,a to tylko było zdjęcie pokazowe,ale co tam to,że jestem wściekła bo nawet jak dodam zdjęcie i chcę zapisać to pokazuje się napis dodaj co najmniej jedno zdjęcie,super,nie mam już nerw,ciągle to samo,ciągle czekamy,i czekamy na poprawę,i czekamy,i obiecują i obiecują,jestem tu 4 miesiące i może na początku udało mi się pododawać zdjęcia,ale od jakiegoś czasu .....zdjęcia na głównej stronie też nie ma,dodać przedmiot problem,a serwery czy coś to chyba dopiero produkują bo czekamy..................?już długo!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

sylamodna - Przeczytaj proszę moją odpowiedź nad Twoim postem - wszystko jest wyjaśnione, a nie chcę kopiować tego samego. Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości i wszystko będzie działało zdecydowanie lepiej niż wcześniej.

podobno problemy techniczne były juz rozwiązane a cały czas jest to samo ...ciągle nie mozna dodawac zdjec ... albo sie one nie wyświetlają to bardzo utrudnia wszystkie czynności. czy to jeszcze długo potrwa ?: | bo mamy juz za soba polowe czerwca a nie widze zmian na lepsze.

Pozdrawiam i liczę na odp

Hmmm...problemy miały trwać tydzień....a nadal trudno wgrać zdjęcia,wrzucić cos na szafę i obejrzeć rzeczy innych szafiarek:(

Kaha092 i madziulkann90 - przeczytajcie pierwszą wypowiedź Magdy na tej stronie.

Jeny ludzie czy Wy jesteście ślepi? Czytać nie potraficie czy co? Jak byk było tu już X razy napisane co, jak i kiedy a Wy nadal o to samo pytacie. -.-'

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Jeśli nie będzie żadnych dodatkowych problemów czysto technicznych, przerzucanie serwisu potrwa jeszcze 72 godziny. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości. W tamtym tygodniu oczekiwaliśmy na serwery, które szły zza granicy, przez weekend zostały one zainstalowane w serwerowni, a w tym tygodniu przerzucamy partiami serwis na te nowe serwery. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

Cytat
Magda
Proszę wszystkich o odrobinę cierpliwości. Przerzucenie całej reszty ma trwać około 72 godziny, więc przypuszczamy, że do niedzieli się uda. Jeśli się to przeciągnie to nie z winy niekompetencji osoby pracującej nad tym, a po prostu z powodów czysto technicznych. Dokładamy wszelkich starań, żeby do niedzieli się udało i wierzymy, że tak się stanie. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości. Wiem, że każdy jest zdenerwowany i na pewno celowo nie będziemy takich problemów przeciągać. Nie "ściemniam" i nie oszukuję Was tylko piszę szczerze, jak sprawa wygląda.

Chcemy znacznie poprawić kontakt z administracją i przepływ informacji, stąd też naprawa skrzynek mailowych z zakładki "pomoc" i moja obecność tutaj. Pracujemy nad wieloma innymi poprawkami, jednak przerzucenie serwisu jest dla nas priorytetem.


szkoda tylko że administracja dopiero teraz zamieściła informację że 72 h potrwa naprawianie a mi wlepiliście bezpodstawnie ostrzeżenie - dla mnie to jest żałosne, bo próbujecie uciszyc ludzi, którzy mówią Wam prawdę ;/ po prostu żałosne....

POCZEKAMY i zobaczymy, może w niedzielę uda się cokolwiek do szafy wrzucić, moglibyście pomyśleć też nad urlopem na szafie- w sensie nie waszym tylko urlopem, który mogłaby każda szafowiczka sobie ustawic, bo co mamy zrobić jeśli wyjeżdżamy a w tym czasie ludzie pokupują nasze rzeczy, wrócimy a tu full negatywnych komentarzy za brak zainteresowania??

PS: proszę mi usunąć to ostrzeżenie ponieważ zakładając wątek nie widziałąm informacji że potrwa to 72h!!! (wiadomość od p. Magdy wyżej jest z datą dzisiejszą!)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 11:30 przez cattivo.

następna dyskusja:

nie moge dodac rzeczy na srzedaz..