Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Witajcie.

Piszę, żeby chociaż częściowo odpowiedzieć na wszystkie pytania odnośnie problemów z dodawaniem zdjęć i ich przeglądaniem.
Problemy związane są z przeciążeniem serwerów i czekamy na realizację naszego zamówienia na nowy. Nie znam konkretnego terminu, orientacyjnie mogę Wam powiedzieć, że może to potrwać około tygodnia. Mamy jednak nadzieję, że uda się szybciej. Dla nas też ważnym jest aby serwis zaczął funkcjonować jak najszybciej.
Z tej samej przyczyny utrudnione może być przeglądanie ofert.

Jeśli chodzi o problem z filtrowaniem wyszukań i z samoistnym wylogowywaniem się - w opisach tego problemu zawierajcie proszę informację o używanej przeglądarce, jakich fraz wyszukujecie i czy używacie programów blokujących reklamy - niektóre z nich mogą blokować funkcje serwisu.

Starajcie się też nie zakładać nowych wątków, ponieważ ciężko jest na nie sprawnie odpowiadać. W jednym miejscu zbiorczo będzie łatwiej mi wszystko przeczytać i odpowiedzieć w miarę możliwości, a Wam będzie łatwiej wszystko wpisać.

Będę od 8-16 w miarę możliwości odpisywała na posty z problemami i postaram się udzielać wszystkich potrzebnych informacji.

Edit:
Problem z mailami technicznymi został rozwiązany - system został dopracowany i usprawniony. Odpowiedzi powinny być udzielane w ciągu 24 godz na każdą wiadomość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 09:52 przez Magda.

Czemu nie działa zakładka - Dla Panów ?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Dziękuję za zgłoszenie. Przekazałam informatykom, naprawią najszybciej jak się da. Niestety nie znam jeszcze powodu, dopiszę jak tylko się dowiem.

co sie dzieje z tym polaczeniem z przechowalnia?
nic nie moge dodac od paru godzin...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Tak, jak jest w informacji powyżej. Czekamy ciągle na dostarczenie nam nowego serwera. Wszystko wtedy wróci do normy.

Witam,
Czyżby kolejny problem;/ Nie mogę odczytać zakładki "Zapytania" wyskakuje:

* Parse error: syntax error, unexpected T_PRIVATE in /home/szafa/www/class/class.Cloths.php on line 213

oraz zakładki "Wymiany" problem:


( ! ) Parse error: syntax error, unexpected T_PRIVATE in /home/szafa/www/class/class.Cloths.php on line 213
Call Stack
# Time Memory Function Location
1 0,0016 572024 {main}( ) ../index.php:0
2 0,0558 10062336 require_once( '/home/szafa/www/mods/mailbox.php' ) ../index.php:265
3 0,0574 10459784 MailBoxControl->Render( ) ../mailbox.php:401
4 0,0574 10459784 MailBoxControl->RenderMessagesList( ) ../class.MailBoxControl.php:585
5 0,0640 10552704 MailBoxControl->RenderRowQuestion( ) ../class.MailBoxControl.php:554
6 0,0640 10554880 FW_autoload( ) ../config.php:0
Dump $_SERVER
Dump $_GET
Dump $_POST
Dump $_COOKIE
Dump $_FILES
Dump $_ENV
Dump $_SESSION
Dump $_REQUEST


O co chodzi ;]

Pozdrawiam, Lulu222.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Proszę mi podać z jakiej przeglądarki jeszcze korzystasz. Postaramy się zaraz naprawić.

Z Mozilla Firefox wersja 3.16.17 dzięki za szybki odzew !!

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Powinno już działać. Sprawdź proszę i daj znać.

Czy ktoś coś z tym w końcu zrobi??
Od tygodnia nie mogę niczego dodać ani edytować a chciałam obniżyć ceny albo problem z połączeniem do przechowalni albo komunikat o potrzebie dodania zdjęcia choć jest ich kilka?!

DROGA ADMINISTRACJO ZARZĄDZIE SZAFY CZY WATHEVER.....

1. proszę uprzejmie o podanie daty, kiedy szafa w koncu zacznie funkcjonować, dodajecie te serwery o dodajecie.....to już KOMPROMITACJA jest.....zajmują się tym fachowcy czy studenci pierwszego roku imformatyki????

2.w dalszym ciągu są problemy z dodaniem do przechowalni...trzeba polować na lukę w tym haosie

3. wciąż wylogowuje mnie z szafy, a kiedy chcę się ponownie zalogować i wpisuję PRAWIDŁOWY nick i hasło to jakieś 5x wyświetla że nieprawidłowe...zwykle za 6 lub 7 się udaje........

4.opłaciłam "lansowanie" na szafie...a tu non stop przery techniczne i tak dalej? propozycje? zwrot kasy czy wydłużenie promowania.
JEŚLI SERWIS NIE DZIAŁA TAK JAK POWINIEN I NIE JEST ZAPEWNIĆ PEŁNI OFEROWANYCH PŁATNYCH USŁUG TO TAKIE USŁUGI SIĘ WYCOFUJE LUB USTALA CZASOWO NIEDOSTĘPNYMI.

5.czekam na konkretne wieści KIEDY szafa zostanie usprawniona bo póki co, działa jak przeciążony blog nastolatki.

z wyrazami szacunku - kirke

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Mogę zapewnić, że serwisem zajmują się fachowcy. Serwer już do nas idzie, nie mogę podać konkretnego terminu, bo przenoszenie się też nie skończy się natychmiast.

Wszystkie te błędy są spowodowane problemami z serwerem właśnie i dopóki nie dostaniemy nowego, musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość.

Mogę jedynie po raz kolejny przeprosić za te utrudnienia i zagwarantować, że wszystko poprawimy jak tylko serwer przyjdzie.

Podpisuję się pod postem kirke w całej rozciągłości. Od dwóch godzin usiłuję dodać cokolwiek i wciąż "problem z połączeniem do przechowalni". Chyba zrezygnuję z tego portalu, bo to przecież jakieś wariactwo i strata mojego czasu... :/

Cytat
kirke
DROGA ADMINISTRACJO ZARZĄDZIE SZAFY CZY WATHEVER.....

1. proszę uprzejmie o podanie daty, kiedy szafa w koncu zacznie funkcjonować, dodajecie te serwery o dodajecie.....to już KOMPROMITACJA jest.....zajmują się tym fachowcy czy studenci pierwszego roku imformatyki????

2.w dalszym ciągu są problemy z dodaniem do przechowalni...trzeba polować na lukę w tym haosie

3. wciąż wylogowuje mnie z szafy, a kiedy chcę się ponownie zalogować i wpisuję PRAWIDŁOWY nick i hasło to jakieś 5x wyświetla że nieprawidłowe...zwykle za 6 lub 7 się udaje........

4.opłaciłam "lansowanie" na szafie...a tu non stop przery techniczne i tak dalej? propozycje? zwrot kasy czy wydłużenie promowania.
JEŚLI SERWIS NIE DZIAŁA TAK JAK POWINIEN I NIE JEST ZAPEWNIĆ PEŁNI OFEROWANYCH PŁATNYCH USŁUG TO TAKIE USŁUGI SIĘ WYCOFUJE LUB USTALA CZASOWO NIEDOSTĘPNYMI.

5.czekam na konkretne wieści KIEDY szafa zostanie usprawniona bo póki co, działa jak przeciążony blog nastolatki.

z wyrazami szacunku - kirke

Nie mogę dodać zdjęć! ;(

Cytat
magodzianka
Nie mogę dodać zdjęć! ;(
ja też:(

następna dyskusja:

Pomozcieeee aaaa! a! :P