Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

I dalej to samo w ciagu godziny dodałam 1 REZCZ Z JEDNYM ZDJECIEM GDYZ RESZTA SIE NIE WGRYWA!!!
Jeżeli szafa ma tak działać to lepiej zablokowac jej uzytkowanie na jakis czas gdyz jest to juz denerwujace.
Nie trwa to 1 dzien i nie jestem jedyna ktora nie moze sie z tym uporac.
Nie działa : wgrywanie zdjec , szwankuje zakładka kosmetyki , dodawanie odpowiedzi i dodawanie zdjec na forum , problemy z logowaniem , problemy z zapytaniami itd.
Ile to jeszcze potrwa?
To sa jakies " jaja ".
Mialo byc 72 godz. dzis jest juz WTOREK!!!
Nic sie nie zmienilo , wszystko szwankuje ak jak przedtem.
To sa jakies " jaja ".
Mialo byc 72 godz. dzis jest juz WTOREK!!!
Nic sie nie zmienilo , wszystko szwankuje ak jak przedtem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 15:44 przez Kamilka00a.

Mi nadal wyskakuje komunikat "musisz dodać co najmniej jedno zdjęcie' ;/

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

sandrusiaa17, podaj proszę z jakiej przeglądarki korzystasz i jaka to jest wersja. Dopisz mi też, czy ten komunikat pojawia się podczas edycji, czy podczas dodawania nowych zdjęć?

Spróbuj też wyłączyć program blokujący reklamy, jeśli takiego używasz, i skorzystać ewentualnie z innej przeglądarki niż ta standardowo używana.

Korzystam z Mozilli Firefox. Nie używam programu, blokującego reklamy. Problem ten pojawia się przy edycji. Chciałam pozmieniać ceny. Przy kilku rzeczach mi się udało, a teraz nic ;/ Cały czas "musisz dodać co najmniej jedno zdjęcie"
Próbowałam też przez Internet Explorer i jest to samo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-22 12:58 przez sandrusiaa17.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

sandrusiaa17 sprawdzimy to i dam Ci znać, jak tylko naprawimy.

A Ja juz prubowałam wsystkiego i powiem szczerze ze zaczyna mnie to denerwowac.

17.06.2011 r. administracja stwierdziła ze problem bedzie naprawiany przez 72 godz
Albo mi zle idzie zegarek albo dzis juz jest 23. 06 . 2011 ??? :/ :/ :/ :/
To sa jakies jaja !!!!!!!!

Wogóle zadne zdjecia mi nie wchodza i to nie przy edycji tylko przy wrzucaniu nowej rzeczy .

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz a najlepiej o naprawienie wszystkich mankamentów szafy :D

I co z rozwiązaniem tego problemu? Jestem cierpliwa, ale chciałabym wiedzieć kiedy to wróci do normy. Nadal wyskakuje komunikat "musisz dodać co najmniej jedno zdjęcie"

Witam,
Jestem zweryfikowana a w wiadomościach wyskakuje mi:

"Sprawdź dlaczego Szafa.pl stawia na mBank

Dla Twojego bezpieczeństwa wprowadziliśmy weryfikację wszystkich użytkowniczek Szafa.pl Aby móc dokończyć transakcję prosimy także Ciebie o dokonanie weryfikacji. Aby to zrobić i dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ"

Nie mogę odpowiedzieć na wiadomości innych szafowiczek co do wymiany i dokonać transakcji. O co chodzi;]?

Pozdrawiam, Lulu222.
Witam,
Mam problem jestem zweryfikowana a w wiadomościach wyskakuje mi:

"Sprawdź dlaczego Szafa.pl stawia na mBank

Dla Twojego bezpieczeństwa wprowadziliśmy weryfikację wszystkich użytkowniczek Szafa.pl Aby móc dokończyć transakcję prosimy także Ciebie o dokonanie weryfikacji. Aby to zrobić i dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ"

Nie mogę odpowiadać innym szafowiczkom na wiadomości oraz dokonywać transakcji;/ O co chodzi;]?

Pozdrawiam, Lulu222.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 10:33 przez lulu222.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

lulu222 błąd jest już poprawiony.

Magdaleno, kiedy szafa wróci do stanu używalności w pełni?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Już powoli wraca, sukcesywnie wszystko poprawiamy i myślę, że dzisiaj się uda to zakończyć.

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 2/5

Ja nie mogę wrzucić nic do szafy
!;/

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

miserable16 Aby Ci pomóc muszę mieć wiecej informacji. Co się wyświetla? jakieś błędy? Z jakiej przeglądarki korzystasz?

następna dyskusja:

Moderacja szafy-śmiech na sali