Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

18 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 18:59:16

m sie nic nie otwiera :/

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 18:59:28

mnie nie dziala juz 2 dzien ;/

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 18:59:46

Cytat
whatsername87
ja zaś żadnego zdjęcia nie mogę otworzyć, widzę tylko miniatury przedmiotów ehhh



też tak mam;/
albo otwiera się tak długo, że w końcu mozilla dochodzi do wniosku, że nie da sie otworzyć...

Rozumiem, że coraz więcej użytkowniczek i zdjęć to coraz mniej miejsca na serwerach, ale jest też coraz więcej reklam więc i kasy na kolejne. A im więcej użytkowniczek tym większa gratka dla reklamujących się. Część tej kasy powinna pójść na usprawnienie serwisu- jeśli nie ja też się stąd wyniosę. W sumie to już jestem w trakcie. Nie chce mi się tyle czekać, otwierać wszystkiego po 10razy i nawet nie mam pewności, czy zadziała...Allegro płatne, ale za to przynajmniej DZIAŁA !!!!!

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:02:07

bo mogliby zrobić coś takiego, żebyśmy mogły dodawać link do bezpośredniego zdjęcia przedmiotu, a nie wczytywać z dysku... Strony hostingujące zdjęcia raczej się nie tną i wszystko byłoby cacy.

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:02:39

Cytat
Livvv
Mi też nie działa, strasznie to zniechęca jeszcze chwila a wszyscy stąd wyemigrują jak tak dalej będzie. Inne portale działają bez zarzutu, a szafa ma wiecznie jakiś problem.

Masz całkowitą rację ;d na szafce też ciągle jakieś problemy... ehh... szkoda gadać ;/

zweryfikowana
Posty: 1.613
Ostrzeżenia: 1/5

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:03:05

Cytat
monisia_key
1. nie mogę dodać zdjęcia
2. czasem postów na forum
3. nie widzę żadnych przedmiotów jedynie miniaturki
4. Kiedy chcę wyszukać np. tuniki w do sprzedaży i wymiany pokazuje się, że nie ma takich rzeczy ;-) Także i wyszukiwarka nie działa
ja tam też i czasem miniaturek nie widzęXD

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:03:36

może jakiś moderator/moderatorka wypowiedziała by się na ten temat na forum bo mi też nie działa:(

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:05:42

mi wyszukiwarka nie dzialaaaa . ;/

zweryfikowana
Posty: 858
Ostrzeżenia: 4/5

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:07:33

Już dziś zakładałam podobny wątek i widziałam jeszcze takie ze dwa dziś założone :D Nikomu dzisiaj nie działa dodawanie do przechowalni...

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:08:14

nie no to jest juz naprawde denerwujace, ktorys dzien z kolei to samo, nic nie idzie zrobic. ktos proponuje wymiane, a ja nie wiem czy tak czy nie, bo nie chca sie otwierac zdjecia, nie idzie nic wyszukac bo filtr nie dziala. nie dlugo ludzie zaczna stad rezygnowac, bo po co komus cos takiego.

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:08:42

od kilku dni juz sie mecze z dodaniem oferty i znalezieniem czegokolwiek :( coraz bardziej mnie to denerwuje i jak tak dalej pojdzie to mysle ze wiekszosc usunie konta ......

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:10:03

u mnie się nie wyświetlają zdjęcia i nie działa filtrowanie przedmiotów :/

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:11:03

Cytat
aniakwas
A ja nie mogę filtrować rzeczy.


dokładnie to samo...

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:11:23

chyba 90% szafiarek tak ma :/ no coż sądziała ze taki portal jak szafa.pl nie bedzie mial wiekszych problemow
ale coraz bardziej zacznam sie zastanawiac nad usunieciem swojej szafy. bo to naprawde jest denerwujace.
Administracja ma to gdzies. to nasz problem. to nie pierwszy i napewno nie ostatni taki watek.
moze ktos w koncu cos z Tym zrobi bo jak narazie to tylko obiecanki..

komu nie dziala szafa?

29 maj 2011 - 19:11:23

ok jasne dam znać ale mnie zmartwiłaś tym co napisałaś:/mam kilka ofert i nie mogę dodać:/

następna dyskusja:

problem z szafą..