Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problemy z szafą!!!

29 maj 2011 - 18:06:52

jak większość ulepszeń szafy kończy się katastrofą ale to co jest teraz w tym momencie jest straszne...
korzystać z opcji wymiany nie mogę już od dłuższego czasu... wczoraj wchodzę a tu ani wyszukiwarka nie działa aninie mogę obejrzeć normalnie przedmiotów!!!
wy też tak macie?
i jak tu można jakie kolwiek transakcje zawrzeć
jak długo jeszcze to potrwa<>?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-30 03:55 przez xvanillaprincessx.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

problemy z szafą!!!

30 maj 2011 - 10:22:07

xvanillaprincessx - Problemy związane są z przeciążeniem serwerów i czekamy na realizację naszego zamówienia na nowy. Nie znam konkretnego terminu, orientacyjnie mogę powiedzieć, że może to potrwać około tygodnia. Mamy jednak nadzieję, że uda się szybciej. Dla nas też ważnym jest aby serwis zaczął funkcjonować jak najszybciej.

Kwestię problemów z wyszukiwarką badamy i proszę o podanie z jakiej przeglądarki korzystasz, jak fraz wyszukujesz. Jeśli korzystasz z programów blokujących reklamy, spróbuj wyszukiwania z wyłączoną taką zakładką, ponieważ niektóre takie aplikacje mogą blokować niektóre funkcje serwisu.

Pozwolę sobie również zamknąć ten wątek, ponieważ podobnych powstało wiele, a ograniczenie ich liczby ułatwi mi odpisywanie. Prosiłabym o wypowiadanie się w tych otwartych. Od 8-16 będę do Waszej dyspozycji i będę odpowiadać na wszystkie pytania w miarę moich możliwości.

następna dyskusja:

komu nie dziala szafa?