Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

22 minut temu

dresy na ulice

32 minut temu

Studia online

45 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Upgread strony -Pomysł

28 sie 2010 - 18:14:51

Witam, mam ciekawy pomysł: chodzi o to by dodać po lewej stronie przy ilość komentarzy, ilość sprzedanych i kupionych rzeczy oraz wymiany dokonanej, byłoby pomocne w określeniu użytkownika. Jest to parę linijek kodu a już jak ułatwiające użytkownikowi rozeznanie wśród innych.


Pozdrawiam Emilia .

- ilość komentarzy
- sprzedał
- kupił
- wymienił

Upgread strony -Pomysł

28 sie 2010 - 18:32:29

Jestem nowym użytkownikiem szafy ale bardzo podoba mi sie ten pomysl, myślę że rozwiało to choc nie które wątpliwości.

Upgread strony -Pomysł

29 sie 2010 - 13:10:04

Ja też jestem jak najbardziej za! :-)
Czasami ktoś nabija sobie pozytywne komentarze głównie poprzez kupno, negatywne dostaje za sprzedaż - a jakos nam to umyka ..

Myślę, że chyba większość z nas chciałaby wiedzieć jak jest naprawdę - rzetelnie :-)

Upgread strony -Pomysł

29 sie 2010 - 13:42:35

Bardzo dobry pomysł ;) jestem jak najbardziej ZA :)

Upgread strony -Pomysł

29 sie 2010 - 14:34:43

Cytat
develka
Ja też jestem jak najbardziej za! :-)
Czasami ktoś nabija sobie pozytywne komentarze głównie poprzez kupno, negatywne dostaje za sprzedaż - a jakos nam to umyka ..

Myślę, że chyba większość z nas chciałaby wiedzieć jak jest naprawdę - rzetelnie :-)



Właśnie tym się kierowałam stwarzając ten pomysł :-)
Choć sama mam mało jeszcze komentarzy to zanim zalicytuję kupno czy chęć wymiany z inną użytkowniczką mija sporo czasu i obawa (na szczęście jeszcze nie trafiłam na nierzetelną użytkowniczkę) a takie rozwiązanie by na pewno pomogło wiem coś o tym bo i tym kieruje się na allegro -widzę czy dana osoba ma już parę udanych transakcji...
np.:
Kupił (ilość komentarzy pozytywnych/negatywnych)
Sprzedał (i tak samo)
Wymienił ( i tak samo)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

następna dyskusja:

Ukrywanie miejscowości w profilu