Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem dość krótko na ''Szafie'' w pełni aktywna, ale kilka rzeczy nasuwa mi się, by poprawić jakość.
-jak wspomniałam w temacie, aukcje ukończone powinny być usunięte ( mam na mysli aukcje, które zostały sfinalizowane)
-wyszukiwanie przedmiotów np. biżuteria srebrna, podzielona na tą ze srebra i na sztuczną, tak jak na Allegro.
Ułatwi to znalezienie konkretnej rzeczy, a jest jak w szafie, artystyczny nieład.
-opisy wystawionych przedmiotów do sprzedazy, powinny byc rzetelne np: rozmiar, kolor.
-nowości dodawanych przemiotów podzielone na działy: odzież, bizuteria, torebki itp. i wyświetlane w osobnym dziale.( bo jak wiadomo na szafie szuka sie okazji, a nieliczni mają czas, by siedzieć tu kilka godzin i coś ''upolować''
Proszę rozważyć moją propozycję.
Serdecznie pozdrawiam.

Witam ja równiez wychodze z propozycja usuwania rzeczy które juz zostały zakupione ułatwi to poszukiwania i zaoszczedzi czas pozdrawiam Zofia

ja rowniez popieram usuwanie sfinalizowanych transakcji.mam nadzieje ze moderatorki dotra do tego watku:) byloby fajnie gdyby bylo mniej tych propozycjii i ulatwiloby to szukanie.

Cytat
iJerk
ja rowniez popieram usuwanie sfinalizowanych transakcji.mam nadzieje ze moderatorki dotra do tego watku:) byloby fajnie gdyby bylo mniej tych propozycjii i ulatwiloby to szukanie.
a że zapytam, co moderatorki mają z tym wspólnego ? nie możemy usuwać aukcji zakończonych, po prostu się nie da.

Witam ponownie!
Prośba skierowna jest do użytkowników portalu, nie do moderatorek.
To tak, jakby każda z nas posprzatała stół, po posiłku.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na odzew.

Cytat
gabi41
Witam ponownie!
Prośba skierowna jest do użytkowników portalu, nie do moderatorek.
To tak, jakby każda z nas posprzatała stół, po posiłku.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na odzew.
przepraszam bardzo, a czy moderator nie jest również normalnym użytkownikiem? owszem jest, tylko ma dodatkowe role. i niestety każda użytkowniczka może usunąć aukcję zakończoną ale tylko ze swojego panelu 'sprzedane' nie ma możliwości usunięcia z całego serwisu, także uważam że ta prośba nie powinna być skierowana do użytkowniczek a administracji portalu.

no tak,ale wy powinnyscie wiedziec gdzie z tym dalej trafic :)

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
gabi41
Witam ponownie!
Prośba skierowna jest do użytkowników portalu, nie do moderatorek.
To tak, jakby każda z nas posprzatała stół, po posiłku.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na odzew.
przepraszam bardzo, a czy moderator nie jest również normalnym użytkownikiem? owszem jest, tylko ma dodatkowe role. i niestety każda użytkowniczka może usunąć aukcję zakończoną ale tylko ze swojego panelu 'sprzedane' nie ma możliwości usunięcia z całego serwisu, także uważam że ta prośba nie powinna być skierowana do użytkowniczek a administracji portalu.

Jak zwał tak zwał, nie ważne do kogo, do ludzi, do kobiet, dziewczyn, facetów, kochanków-Usuwajcie zakończone sfinalizowane aukcje, bedzie łatwiej znaleść, to czego każdy tu szuka. Proszę. ;)

następna dyskusja:

Upgread strony -Pomysł