Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

49 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzięki tym zmianom ,teraz oszustki grasujące na szafie mają pole do popisu. Mogą kręcić na lewo i prawo.Rzeczy, któresprzedały/wymieniły mogą pozostać u nich i nie poniosą żadych konsekwencji!!!! Przed zmianami zakupiłam \wymieniłam się na kilka rzeczy, które zostały przeniesione do mojej szafy. Dziś już niestety ich tam nie ma tylko są u osób , od których je zdobyłam. Ciekawa jestemczy teraz kiedy nie można wystawiać komentarzy do starych transakcji, otrzymam te przedmioty???? Przecież nie mogę ani wystawić negatywa,ani udowodnić,ze to faktycznie ja je nabyłam!!!! Porażka!!!! Mam tylko nadzieję,ze dostanę to za co zapłaciłam/wymieniłam się.Jestem zbulwersowana całymi tymi zmianami.Ogólny chaos,1000000 zakładek,w których nie idzie się połapać!!!

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Wolę tak jak było wcześniej :( było dobrze :D
Zmiany mogły dotyczyć tego,że gdy zaznaczamy np Ubrania i w filtrze wyników wpisać firmę jakiej szukamy a nie wybrać,bo połowy tam nie ma :( a w wyszukiwarce wyskakują rzeczy tej firmy ze wszystkich kategorii :)

P.S Nadal mam jedną "niewidzialną" wiadomość w mojej skrzynce :)
I oczywiście aktualnie skrzynka jest pusta ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-18 16:39 przez Cos_.

komentarze naprawione :)
tylko nie mam już nic na półce "moje rzeczy" :(

Baaardzo nie podobają mi się te zmiany :( Czy już nie ma w ogóle możliwości zapytania o przedmiot zanim się go kupi/wymieni? Nie fajnie :(

a ja mam np problem jak sprzedalam rzecz, zaakceptowalam ofertę i od razu przenioslam do szafy szafowiczki, a na drugi dzien (juz po zmianach) chemy wystawiac komentarze i nie mozna ani ja ani ona ;/ to jak mam go wystawic, czy to juz w ogole niemozliwe?????;/ i po co poznikaly te rzeczy z 'moje rzeczy'...??;/ i w ogoloe teraz jest głupio, tak sztywno i surowo, wczesniej byla o wiele fajniejsza atmosfera tu !!

nie mogę akceptować ofert, które zostały złozone przed zmianami:/
komentarzy tez nie mogę wystawiać:/
niestety zamiast ułatwić poruszanie się po portalu jeszcze pogorszyliście sprawę....
mam kilka niedokończonych transakcji i ani ja ani kupujące nie mamy możliwości wstawienia komentarza:/

mam jeszcze jedno pytanie.. po akiego grzyba wszystkie rzeczy poprzenoszone do innych szaf wrocily spowrotem do mnie??.. jak mozna je usunac?? bo po co mają mi zasmiecas szafę rzeczy, ktorych juz dawni nie mam, wolę miec same aktualne. SWOJĄ DROGĄ TO MÓGŁBY SIĘ JAKIŚ ADMINISTRATOR ODEZWAĆ i powiedziec coś na ten temat , w koncu wątek zalozyli..

Dziewczyny, jak zaakceptować ofertę?

A gdzie się podziały rzeczy z "moje"...?

Cytat
labouche
Dziewczyny, jak zaakceptować ofertę?
podbijam! jak mam 'zaakceptować' ofertę wymiany?

Mam taki problem,że po kliknięciu w ofertę na moje zapytanie długo mi ładuje i wyskakuje"fatal error"!Tak samo nie mogę odczytac wiadomosci.

Nie mogę odczytać odpowiedzi od Szafowiczki na pytanie o przedmiot. Widac tylko początek wiadomości, a jak klikam, żeby odczytać wszystko, wyskakuje biała strona z jakimiś niezrozumiałymi napisami, rozpoczynająca się od słów 'Fatal error'...

jest nadal straszny bajzel a nawet wiekszy ! tyle dziwnych wiadomosci podostawalam w powiadomieniach, o sprzedazy wymianach. DZIWNE!! pomieszalo sie wszystkoi poprzeskakiwaly wiadomosci od innych szafowiczek??????

Właśnie przed chwilą w mojej szafie pojawiły się z datą 29/03/2009 rzeczy które wówczas sprzedałam jako transakcję zawarte przez KUP.
O co chodzi?I Co ja mam z tym zrobic?
Nadal po zmianach mam 6 komentarzy do wystawienia, które już wystawiłam, dawno temu.
Straszny chaos! Jestem cierpliwa i tolerancyjna ale zaczyna mnie to mierzić. Z każdy logowaniem coś nowego (gorszego) się pojawia w moim koncie.
WEŹCIE WYŁĄCZCIE SZAFĘ NA DOBĘ - PRZEŻYJEMY - UPRZEDZCIE NAS TYLKO KIEDY I ZRÓBCIE Z TYM PORZĄDEK, BO PÓKI CO TYLKO TEN STAN WZMAGA IRYTACJĘ U CORAZ WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-19 12:01 przez makali.

następna dyskusja:

brak kolorów pośrednich jak beż itp lub wielokolorowego