Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

slonwtrzechtrampkach - znalazłam, dziękuję. Ale nie mam możliwości wklejenia suwaka, a kiedyś była taka możliwość :(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

mamaasi - fora szafy i szafki zostały połączone. Wątki szafkowe mogą być nie naliczane w liczniku postów.

Niestety szafa jeszcze nie ma możliwości dodawania żadnych form podpisu.

Cytat
slonwtrzechtrampkach
mamaasi jest Panel sterowania, jednak widoczny TYLKO na forum [np. po przeczytaniu tego posta podjedź myszką na samą górę i po prawej stronie masz 'Panel sterowania'].

goniak zapoznam się z Listą rzeczy zakazanych, szafa to portal głównie o modzie i urodzie [stąd ubrania, obuwie, dodatki, kosmetyki] oraz po połączeniu z szafką dzieciach [ubranka dziecięce, zabawki oraz wózki i kilka innych niezbędnych rzeczy], dlatego pościel została usunięta - nie ma na nią odpowiedniej kategorii, nie pasuje do tematyki.
a to dziwne bo wchodząc na "pozostałe" aż roi sie od tego typu rzeczy i nie tylko ????????i co są na bieżąco usuwane? nie wydaje mi sie zeby tak było?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

goniak - wielokrotnie było to tłumaczone, najwyraźniej ciągle nie wystarczająco. Moderatorek jest kilkanaście, a użytkowników nie czytających regulaminu i nie dbających o porządek kilkanaście tysięcy. Jeśli widzisz przedmioty, które łamią regulamin, użyj opcji "zgłoś nieprawidłowość" dostępnej na stronie przedmiotu.

Każde zgłoszenie jest szybko przeglądane, a wszystkie przedmioty niezgodne natychmiast usuwane. Niestety moderatorki same nie są w stanie wszystkiego wyłapać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-16 08:46 przez Magda.

Cytat
Magda
goniak - wielokrotnie było to tłumaczone, najwyraźniej ciągle nie wystarczająco. Moderatorek jest kilkanaście, a użytkowników nie czytających regulaminu i nie dbających o porządek kilkanaście tysięcy. Jeśli widzisz przedmioty, które łamią regulamin, użyj opcji "zgłoś nieprawidłowość" dostępnej na stronie przedmiotu.

Każde zgłoszenie jest szybko przeglądane, a wszystkie przedmioty niezgodne natychmiast usuwane. Niestety moderatorki same nie są w stanie wszystkiego wyłapać.
ok zraz wezmę sie za to głownie po to zeby sprawdzic jak to działa i co wg was jest niezgodne z tematyką..

Cytat
goniak
Cytat
Magda
goniak - wielokrotnie było to tłumaczone, najwyraźniej ciągle nie wystarczająco. Moderatorek jest kilkanaście, a użytkowników nie czytających regulaminu i nie dbających o porządek kilkanaście tysięcy. Jeśli widzisz przedmioty, które łamią regulamin, użyj opcji "zgłoś nieprawidłowość" dostępnej na stronie przedmiotu.

Każde zgłoszenie jest szybko przeglądane, a wszystkie przedmioty niezgodne natychmiast usuwane. Niestety moderatorki same nie są w stanie wszystkiego wyłapać.
ok zraz wezmę sie za to głownie po to zeby sprawdzic jak to działa i co wg was jest niezgodne z tematyką..

czytałaś regulamin i jego załączniki? to wtedy będziesz wiedziała co wg nas jest niezgodne z tematyką portalu

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
goniak
Cytat
Magda
goniak - wielokrotnie było to tłumaczone, najwyraźniej ciągle nie wystarczająco. Moderatorek jest kilkanaście, a użytkowników nie czytających regulaminu i nie dbających o porządek kilkanaście tysięcy. Jeśli widzisz przedmioty, które łamią regulamin, użyj opcji "zgłoś nieprawidłowość" dostępnej na stronie przedmiotu.

Każde zgłoszenie jest szybko przeglądane, a wszystkie przedmioty niezgodne natychmiast usuwane. Niestety moderatorki same nie są w stanie wszystkiego wyłapać.
ok zraz wezmę sie za to głownie po to zeby sprawdzic jak to działa i co wg was jest niezgodne z tematyką..

czytałaś regulamin i jego załączniki? to wtedy będziesz wiedziała co wg nas jest niezgodne z tematyką portalu
no tak tylko z tego co widze nie wszystkich on dotyczy?
PRZECZYTAŁAM raz jeszcze, tak wiec moim zdaniem cały dział dziecięcy-POZOSTAŁE powinien zostać usunięty gdyż co 2-3oferta jest niezgodna z zasadami tego portalu,nie wiem zatem na co czekają administratorzy i moderatorzy?Wystarczy tam wejść i samemu sie przekonać.! a nie czekac ąz ktos zgłosi naruszenie regulaminu!
Bądźcie po prostu sprawiedliwi i konsekwentni w swoim działaniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-16 10:39 przez goniak.

Cytat
goniak
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
goniak
Cytat
Magda
goniak - wielokrotnie było to tłumaczone, najwyraźniej ciągle nie wystarczająco. Moderatorek jest kilkanaście, a użytkowników nie czytających regulaminu i nie dbających o porządek kilkanaście tysięcy. Jeśli widzisz przedmioty, które łamią regulamin, użyj opcji "zgłoś nieprawidłowość" dostępnej na stronie przedmiotu.

Każde zgłoszenie jest szybko przeglądane, a wszystkie przedmioty niezgodne natychmiast usuwane. Niestety moderatorki same nie są w stanie wszystkiego wyłapać.
ok zraz wezmę sie za to głownie po to zeby sprawdzic jak to działa i co wg was jest niezgodne z tematyką..

czytałaś regulamin i jego załączniki? to wtedy będziesz wiedziała co wg nas jest niezgodne z tematyką portalu
no tak tylko z tego co widze nie wszystkich on dotyczy?
PRZECZYTAŁAM raz jeszcze, tak wiec moim zdaniem cały dział dziecięcy-POZOSTAŁE powinien zostać usunięty gdyż co 2-3oferta jest niezgodna z zasadami tego portalu,nie wiem zatem na co czekają administratorzy i moderatorzy?Wystarczy tam wejść i samemu sie przekonać.! a nie czekac ąz ktos zgłosi naruszenie regulaminu!
Bądźcie po prostu sprawiedliwi i konsekwentni w swoim działaniu.
Rany, dziewczyno, łyknij coś na uspokojenie i wtedy się odzywaj ;|
Naprawdę nie potrafisz zrozumieć tego, że moderatorek jest o wiele mniej niż użytkowniczek [z czego każda użytkowniczka ma przykładowo po 150przedmiotów]? Mają one do ogarnięcia dużo więcej niż jeden dział, więc zamiast się wymądrzać i unosić zaraportuj te przedmioty skoro tak bardzo Cię rażą.

Magda -
"Wątki szafkowe mogą być nie naliczane w liczniku postów " - mylisz się, są wprowadzane. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego po połączeniu naliczają się od zera?
A do do suwaków, to nie mam ich ani na szafce, ani na szafie, bo nie mam możliwości ich dodania. Jak pisałam wcześniej usunięto tę opcję z ustawień w profilu. Pytam, dlaczego to zrobiono i dlaczego nie poinformowano o tym?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

mamaasi - zapytam techników, czy jest możliwe ustawienie poprzedniego licznika jeśli tak bardzo Ci na tym zależy. Nie jestem programistą więc niestety nie potrafię Ci od razu odpowiedzieć.

Nie ma forum szafki - obowiązują tylko i wyłącznie ustawienia forum szafy, a na nim nie ma póki możliwości wprowadzenia suwaczków czy podpisów.

Magda - tu nie chodzi o to czy mi zależy, czy nie tylko o to, dlaczego tak zrobili? Nie ukrywam, że byłam zdziwiona, jak po zmianach zobaczyłam swój profil.

Cytat
mamaasi
Magda - tu nie chodzi o to czy mi zależy, czy nie tylko o to, dlaczego tak zrobili? Nie ukrywam, że byłam zdziwiona, jak po zmianach zobaczyłam swój profil.

niczego sie tu nie mozna dowiedzieć ,tyle tylko zeby wziąć coś na uspokojenie ,mnie to juz nawet nie chce sie ciągnąć mojego tematu bo i tak nikt nie przyzna mi racji .
odnośnie jeszcze tych ofert ,to mam raportować cały dział "pozostałe"????????? a kto wam każe wchodzić na dany profili i przegladac tych 150 ofert?wystarczy ten własnie dział i popracowanie nad nim ,jak juz tak bardzo każecie trzymac sie tego regulaminu,to chyba bedzie prostsze?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

decyzja o połączeniu for była decyzją odgórną i była tłumaczona w wysłanej wiadomości PW. Jako że dział szafkowy znajduje się na forum szafy, obowiązują techniczne parametry tego forum - nie da się tego inaczej zorganizować.

Odnośnie licznika - jest to pewnie drobny błąd. Niestety dostałam wiadomość, że dopiero w przyszłym tygodniu ktoś będzie mógł się tym zająć i to poprawić.

Przy pisaniu wiadomości PW niestety nie jestem w stanie wytłumaczyć wszystkiego, bo nie jestem w stanie przewidzieć wszystkich Waszych pytań. Jesteś pierwszą osobą, która po tak długim czasie od zmian ma tak podstawowe pytania, które były już częściowo, w miarę moich możliwości, tłumaczone już w innych wątkach.

Przykro mi, że jesteś rozczarowana, na chwilę obecną niestety nie mogę zrobić nic więcej, ponad naprawę tego licznika.

goniak przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem, to, co napisałam - moderatorki nie zajmują się tylko tym jednym działem, ale WSZYSTKIMI, więc chcąc nie chcąc muszą przejrzeć KAŻDY przedmiot w KAŻDYM dziale.

Mam pytanie, nie wiem czy warto zakładać nowy temat, więc pytam tutaj :)

Nie wyświetlają mi się wiadomości - w panelu zarządzania sklepem, kiedy kliknę na wiadomości, pokazuje mi się komunikat 'jesteś w panelu zarządzania' a pod spodem wielkość sprzedaży. Natomiast ikonka wiadomości u góry jest pogrubiona i jest obok niej (1), więc jakaś wiadomość musi być.. Jak przez forum chcę wejść na wiadomości, to kieruje mnie na ten sam komunikat, ale tutaj już nie ma (1) obok napisu wiadomości.

następna dyskusja:

NOWY KONKURS SZAFY - do wygrania BUTY! II Edycja