Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

unibucik - przekazałam wiadomość osobie zajmującej się kontami sklepowymi, będzie pracowała nad rozwiązaniem problemu :) Osobą kontaktowa dla sklepów to Ula dostępna pod adresem sklepy(at)szafa.pl

Zmiany modelu transakcyjnego na Szafie

21 paź 2011 - 18:26:50

w mojej szafie już baaaaardzo długo są nie dostępne zdjęcia...;/ może mi ktoś pomóc? To już trwa długo... Pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Zmiany modelu transakcyjnego na Szafie

24 paź 2011 - 09:05:08

Cytat
lullaby1203
w mojej szafie już baaaaardzo długo są nie dostępne zdjęcia...;/ może mi ktoś pomóc? To już trwa długo... Pozdrawiam

Zdjęcia te nie wyświetlają się z winy serwisu. Zostaną odzyskane w ciągu dwóch tygodni od dnia 13.10 - czyli do tego czwartku.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-24 13:55 przez Magda.

Witam. Ja również nie mogę oznaczyć przedziału cenowego (nie mogę przesunąć suwaczka) w wyszukiwarce. Ustawiam sobie opcje "Rozmiar" itd, jednak gdy klikam " Filtruj" nic się nie zmienia.

zweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 2/5

wystawiam przedmiot - wpisuję cene np. 14,99zł a po wystawieniu jest 14,00 zł, tak samo przy podaniu kosztach przesyłki pokazują się koszty całe bez końcówek ! proszę o pomoc!!

mi tak się działo gdy wpisywałam przecinek, z kropką powinno zadziałać

Witam,ja mam problem taki,że jak chcę edytować opcje sprzedaży i chcę zmienić cenę to nie pojawia mi się ikonka z ceną.Ja mam wystawione rzeczy z przesyłką a teraz chce to oddzielić z podziałem na cenę i na koszt przesyłki,Jak mam to zrrbić?dziękuję za odpowiedź.

sarea teraz po zmianach pole z ceną masz na dole (nad kosztami przesyłki)

W tym sęk,że nie mam,w jednej ofercie mam a w drugiej nie,już zgłosiłam problem,także powinno się to naprawić.Ale dziękuję za odpowiedź.:)

czemu część zdjęć się nie wyświetla?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Cytat
madalllena7
czemu część zdjęć się nie wyświetla?

Nie wyświetla się, tzn? Widzisz białe kwadraty? Czy mogę prosić o screen?

czemu gdy chce zrobić wymiane wyskakuje przepraszamy trwa aktualizacja a gdy oglasdam zdjecia ciuchów nic nie wyskakuje

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Cytat
wrednaczarna2
czemu gdy chce zrobić wymiane wyskakuje przepraszamy trwa aktualizacja a gdy oglasdam zdjecia ciuchów nic nie wyskakuje

Czy w dniu dzisiejszym też Ci się taki problem wyświetla? Mogłabyś podesłać screen?

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

W związku ze zgłoszeniami o nadużyciach łamiących regulamin serwisu Szafka.pl administracja zablokowała Ci dostęp do następujących funkcji serwisu:
- Dodawanie przedmiotów
Blokada obowiązuje do soboty, 14 kwietnia 2012r. do godziny: 20:50
Powód blokady: kasowanie i dodawanie ofert tych samych przedmiotów

Co jest grane! Dostałam wczoraj Blokade konta bo w/g administracji kasowałam i dodawałam te same przedmioty! Bzdura! Prosze mi pokazać przykłady! Nie podbijam starych ciuszków wkładając je ponownie, nie mam na to czasu wkąldam nowe ciuszki albo rozdzielam istniejące komplety! Czy to zbrodnia!
Prosze by administracja podała mi konkretne przyklady złamania regulaminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

następna dyskusja:

wystawienie przedmiotu