Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry psycholog

27 minut temu

Druk ścienny

34 minut temu

Nowy samochód

54 minut temu

Montaż Klimatyzacji

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Jeżeli zauważyłaś jakieś błędy bądź występują jakieś problemy zw. wyłącznie z wprowadzonymi zmianami (tutaj opis zmian) opisz proszę w tym wątku dokładnie czego dotyczy problem, kiedy wystąpił itp.

Będziemy wdzięczni za dodanie ew. 'zrzutów' ekranu obrazujących dany problem. Dziękujemy za pomoc i życzymy bezproblemowego użytkowania! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-17 10:13 przez promo.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Szafowiczka dodała ciuszek na półce POKAŻ, pod zdjęciem pojawiły się opcje




klikam na ZAPYTAJ i wyskakuje


chyba nie powinno być tej opcji zapytaj :D

szafowiczka zakupiła u mnie torbę, dziś do niej doszla, wystawiła mi komentarz a ja nie mam nigdzie opcji żeby jej go wystawić, tak samo w starych ofertach złożonych wczoraj nie mam możliwości akceptacji ich, rozumiem, że od nowa trzeba wystawić odpowiednie zapytanie?

W dniu dzisiejszym dokonałam zakupu butów, pojawiły mi się dane sprzedającej po czym zostałam przez nią poinformowana, że nie posiada moich danych ponieważ jestem niezweryfikowana :/ O co chodzi?? Jestem już zweryfikowana od kilku miesięcy :D

zweryfikowana
Posty: 326
Ostrzeżenia: 1/5

beznadziejnie,nie wiem gdzie co znaleźć,komentarzy nie mogę wystawić, w sprzedanych mam przedmioty,których WCALE nie zaakceptowałam a buty miałam zarezerwowane dla innej szafowiczki i teraz nie wiem co zrobić...
Nie wiem jak przenieść przedmiot do czyjejś szafy,rzeczy ,które kupiłam nie są w KUPIONE ale w MOJE ZAPYTANIA ...

jak potwierdzić ofertę złożoną mi przed zmianami?
jak przenosi się przedmiot do czyjejś szafy?
dlaczego w zakładce "sprzedane" mam tylko rzeczy, które sprzedałam, a których nie zdążyłam przenieść do szafy kupującego?

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 17:11 przez kajaaha.

u mnie to samo co u "kajaaha", a nie wystawiłam jeszcze kilku komentarzy. Chciałam zrobić to wczoraj, ale już nie dałam rady, bo już przed 20 nie mogłam włączyć tej stronki :/

moim zdaniem o takich zmianac powinnysmy zostac informowane wczesniej jakis czas... potem są same problemy, niedokonczone transakcje i tp.... ja sprzedalam kilka rzeczy i nie mogę ani ja ani dziewczyny wystawic komentarzy, i co z tym, ja nei chcę, aby przepadly bo to w pewnym stopniu potwierdzenie mojej uczciwosci.. no i ofert wczesniej zlozonych tez nie mogę zaakceptowac a mialam kilka rzeczy poprezerowanych...niech ktos z administracji powie co dalej będzie.../;./

dodatkowo nie mogę wystawić komentarza
Wyskakuje mi okienko o następującej treści:
"Wystąpił błąd
Popraw następujące błędy i wyślij ponownie:
Wystąpił błąd i komentarz nie został wysłany"

U mnie brak tabelki z komentarzami a muszę wystawić komentarz bo dzisiaj otrzymałam przesyłkę :) I cały czas mam w skrzynce jedną wiadomość i to w dodatku w kupionych i wyskakuje mi,że ta skrzynka jest akurat pusta :|

Z kilkudziesięciu wiadomości zostało mi tylko 3!!! Nie mam treści prowadzonych rozmów, nie mogę wystawiac komentarzy, porażka!!!

Ja z kolei nie mogę wystawiać komentarzy a i co ciekawe - rzeczy zakupione przeze mnie tutaj zniknęły :) Nie mam ich w swojej szafie ... :(

Ja również nie mogę wystawić komentarzy, a rzeczy z półki "moje rzeczy" zniknęły wszystkie. Komuś chyba nie wyszły te zmiany... jak ktoś bedzie znał rozwiązanie tego problemu niech da znać.

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

Poprzednie opcje były o wiele lepsze, szybciej można było się połapać, teraz w ogóle nie wiem co gdzie jest. Tak jak poprzednie dziewczyny mówią, poznikały rzeczy z kupionych i sprzedanych, wiadomości. Jednak najbardziej mi przeszkadza, że nie mogę wystawić komentarza po transakcji! Dostałam dzisiaj paczkę i co? Chcę wystawić a nawet nie mam odnośnika do tego, żeby w ogóle jakiś komentarz dać. Zróbcie coś z tym szybko. :)

następna dyskusja:

brak kolorów pośrednich jak beż itp lub wielokolorowego