Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

spam strony głównej - blokada

14 maj 2012 - 14:14:10

Hej :) Zablokowali mi konto z powodu spamu strony głównej , wystawiłam jedynie żakiet , który wystawiłam na szafie kilka dni temu, dodałam 3 zdjęcia przeglądając rzeczy zauważyłam, że na stronie mojego przedmiotu jest tylko jedno i 2 inne nie pojawiają się , pomyślałam wystawię jeszcze raz , po czym blokada nastąpiła w ciągu minuty ?! Czy to jest normalne się pytam , czy ten serwis schodzi na psy ? Gdzie tu sprawiedliwość , niektóre laski wystawiają 5 razy dziennie te same rzeczy i robią to codziennie i nikt im jeszcze konta nie zablokował. Jak macie blokować konta to blokujcie wszystkim albo zróbcie jakieś ulepszenie, że nie można już dodać rzeczy drugi raz to nie byłoby takiego problemu . Ja tu sprawiedliwości nie widzę. A i proponuję popracować nad serwisem skoro nie wyświetlają się zdjęcia ( choć załączam 3 i niby wszystko jest ok ) to chyba Wy macie problem , a nie blokujecie konta ? Śmieszne i żenujące .
;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-14 14:14 przez aagatkaa89.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

spam strony głównej - blokada

14 maj 2012 - 14:24:02

proszę napisać do administracji,lub któregoś z moderatorów, forum Szafki jest do tego aby rozmawiać o dzieciach i sprawach z nimi związanych, a to że wystawiła Pani żakiet i zablokowali Pani konto nie ma nic wspólnego ani z ząbkowaniem, ani z kupkami, ani wychowaniem, więc nie widzę zadnego powodu do umieszczania tego wątku w tym dziale. pozdrawiam

następna dyskusja:

"Uwolnij Łacha" w Warszawie 13 października