Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Już 13 grudnia, w Rzeszowskim Multikinie odbędzie się kolejna impreza przeznaczona TYLKO DLA KOBIET! Zbliża się Sylwester, więc tym razem na obcasach będziemy bawić się w Nowym Jorku, a tam… Czeka nas mnóstwo atrakcji a przed filmem przedświąteczny SZAFING!

Wasze Szafy są pełne ubrań, które już Wam się znudziły, a mogą spodobać się innym? Koniecznie zabierzcie je ze sobą! Będzie okazja, by zamienić je na nowe! Szafobranie to szansa na znalezienie dla siebie nowego ciucha pod okiem profesjonalnej stylistki! Dodatkowo, dla zainteresowanych skorzystaniem z usług stylistki, świąteczne rabaty!

Nie czekajcie i rezerwujcie miejsca już dziś. Koszt imprezy to tylko cena biletu na premierowy seans „Sylwester w nowym Jorku” o godzinie 19:00

Liczba miejsc ograniczona! Pamiętajcie, aby potwierdzić swą obecność TUTAJ


UWAGA UWAGA

SWAP to nie jedyna atrakcja!
13 grudnia (wtorek, 20:00), wyjątkowo w drugi wtorek miesiąca, zapraszamy wszystkie Panie na Kino Na Obcasach i premierowy pokaz „Sylwester w Nowym Jorku” z gwiazdorską obsadą: Ashton Kutcher, Robert De Niro, Katherine Heigl, Josh Duhamel, Carla Gugino, Zac Efron, Abigail Breslin, Jessica Biel, Sofia Vergara, Alyssa Milano, Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Hilary Swank, Sienna Miller, Michelle Pfeiffer, Julie Andrews, John Lithgow, Sara Paxton, Jon Bon Jovi, Jake T. Austin, Lea Michele

O filmie:
Wiele postaci, różne momenty życia, różne etapy związków - jedni pierwsze randki, inni w długich związkach, a jeszcze inni samotni. W tym ostatnim dniu roku, historie tych ludzi przeplatają się.

Zwiastun filmu:



Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. W grudniu jest to wyjątkowo drugi wtorek miesiąca, 13 grudnia. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Plan wieczoru podczas najbliższego Kina Na Obcasach na
http://multikino.pl/pl/extra/kobiety/



Zmieniany 9 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-23 10:14 przez Magda.

Super! Ja jestem chętna oczywiście:)
Ale nie mogę się zapisać, bo jakiś błąd na jest...;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:03 przez lusterkowadama.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Błąd już poprawiony :) Jeszcze raz wklejam link do potwierdzenia obecności: KLIK


i pamiętajcie - im nas więcej, tym lepiej! Weźcie koleżanki i zróbcie sobie wspólny babski wieczór! Po swapie można udać się od razu do Multikina na Kino Na Obcasach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:19 przez Magda.

a jak to będzie wyglądało? gdzie my tam w multikinie będziemy mogły rozłożyć nasze "stragany" ?? :P

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

W korytarzu multikina będzie możliwość zawieszenia ciuszków na wieszakach. Wieszaczki i miejsce będą przygotowane - zresztą wszystko będzie opisane w mailu, który niedługo wyślemy do osób, które się zapisały na spaw w linku - także sprawdzać pocztę :)

Ciuszki muszą być dokładnie opisana, podobnie jak worku czy torby w których je przyniesiecie, bo po swapie, a przed filmem Kina na Obcasach będzie można te ciuszki złożyć w magazynie Multikina - żeby nie biegać do samochodów ani z worami nie wchodzić na salę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 13:40 przez Magda.

a można iść tylko na wymianę a nie iść na film? i wtedy nie trzeba płacić za film. w ogóle jaka cena filmu

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Swap jet połączony z Kinem na Obcasach, więc idąc na swap trzeba wykupić bilet na film - cena to 16 zł.

Cytat
Magda
Swap jet połączony z Kinem na Obcasach, więc idąc na swap trzeba wykupić
bilet na film
- cena to 16 zł.

trochę lipnie :/

Właśnie miałam pisać temat o tym. Zastanawiam się nad pójściem... pisaliście w ogłoszeniu że cena to tylko bilet, a ja mam ulgowy to mogę 14 zapłacić? Do kiedy w ogóle można się zapisać?
teraz to już tym bardziej nie rozumiem - kupno biletu na stronie multikina na ten seans to 12 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-09 14:44 przez chce_Pogadac.

czyli tylko miedzy soba bedziemy mogly sie wymieniac :/ szkoda ze nikt z zewnątrz nie przyjdzie.. bo zawsze mozna by było coś sprzedać..

Można przyjść z chłopakiem? :D bo mnie koleżanka wystawiła ;P

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Kino na Obcasach obowiązuje jedna cena w wysokości 16 zł - nie ma ulg. W razie gdybyście miały wątpliwości, można kontaktować się z Multikinem :)

Impreza jest imprezą dla kobiet, więc panowie będą mocno osamotnieni. Może lepiej koleżankę? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 13:55 przez Magda.

Tygrysiczka ja przyjde z chlopakiem wiec don't worry;)

Czy ja dobrze widzialam?? SWAP bedzie trwać tylko godzine?? skoro od 19 do 20 bo o 20 zaczyna sie film to bardzo krótko.. :(
mnie kumpela wystawila wiec musze kogos wziasc do pilnowania straganu :D hehe mój chłopczyk będzie najlepszy do tego :D może zwabi kogoś do wymianki/sprzedaży :D :)))) hihi

Andzia to dobrze ze bedziesz z chlopakiem, bo myslalam ze tylko ja jedna bede miała za "koleżanke" faceta :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-13 13:25 przez Tygrysiczka.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Tak, na swap przeznaczona jest godzinka. Obawiam się jednak (po dopytaniu organizatora), że panowie mogą mieć problem z wejściem - impreza jest skierowana do kobiet i to dla Pań przygotowane są atrakcje :)

no szkoda, dowiedzialam sie dopiero o tym przy wejsciu ;) zreszta wedlug mnie to troszke nie wypał był.. bardzo mało osób.. ale moze sie cos zmienilo bo bylam tylko 3 minuty :)

Płatny swap to nie swap.. zreszta uwazam ze nie kazdy mial ochote isc na film, a dopoki sie nie kupilo biletu to nie mozna bylo uczestniczyc w swapie.. ale to moze tylko moje, odczucie ;)

następna dyskusja:

SZAFOBRANIE W KRAKOWIE 27 LISTOPADA