Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

2 minuty temu

motywacja na diecie

36 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

15 lis 2011 - 10:27:05

Kolejna, czwarta już edycja Swap Party, czyli bezgotówkowej wymiany ciuchów odbędzie się w sobotę 19 listopada we Wrocławiu w klubie Łubu Dubu. W programie imprezy znajdą się również darmowe konsultacje ze stylistami i wizażystami.

Każdy kto ma w swojej szafie ubrania, których nie nosił od kilku miesięcy, może się ich pozbyć i wymienić na zupełnie nowe, nie wydając przy tym nawet złotówki. Taka jest idea imprez Swap Party, które we Wrocławiu biją rekordy popularności.

Spotkania w Łubu Dubu to także okazja do nauki profesjonalnego makijażu oraz zasad stylizacji ubioru. Na miejscu będzie wizażystka Małgorzata Korczyńska, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia dziennego oraz wieczorowego makijażu, a także wrocławska modowa blogerka i stylistka - Radzka, która pomoże dobrać ubrania do sylwetki.

Wymiana ubrań odbywać się będzie bezgotówkowo, dopuszczalne są jednak wyjątki. Jeśli będą wyjątkowo wartościowe, można je odsprzedać, ale cena nie powinna przekroczyć 50 zł. W tej cenie będzie można także kupić unikatowe włoskie ubrania z butiku Safio oraz ręcznie szyte szale i kominy firmy Lamoni.

Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przynieść do 18 listopada zbędne ciuchy i wieszaki do klubu Łubu Dubu. Zasada niezmiennie jest jedna – ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie.

Swap Party odbędzie się 19 listopada w godzinach 14-17 w klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej 24-29. Za wstęp zapłacimy 5 zł. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na akcję Akademia Przyszłości, która umożliwia pomoc w nauce dzieciom, mającym trudną sytuację rodzinną i finansową.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.504

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

15 lis 2011 - 10:29:58

Będę na pewno!:)

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

15 lis 2011 - 10:31:38

Szkoda, że nie jestem z Wrocławia:( Mam bardzoo daleko;(

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

18 lis 2011 - 15:27:09

a nie można przynieść ciuchów w dniu wymiany, czyli w sb?

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

18 lis 2011 - 15:32:17

Kurcze, nie mozna by takiej imprezy zorganizowac w okolicach oświecimia/chrzanowa w woj. małopolskim... Wszystkie w duzych miastach w dodatku daleko ode mnie:(

Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 19.11.

18 lis 2011 - 18:43:12

Cytat
styska20m
Kurcze, nie mozna by takiej imprezy zorganizowac w okolicach oświecimia/chrzanowa w woj. małopolskim... Wszystkie w duzych miastach w dodatku daleko ode mnie:(

zorganizuj :)

następna dyskusja:

Festiwal Mody Neo Fashion Jamboree 17-20 listopada 2011 w Bielsku-Białej