Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

designeria-trendy show 9 listopada

26 paź 2011 - 15:34:40

9 listopada o godzinie 20:00 w Hotelu Europejskim w Warszawie, odbędzie się pierwsza impreza z cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą designeria-trendy show


Jest to nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody.
Głównym celem cyklu designeria jest promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i wzornictwie. Jednocześnie zadaniem designerii jest prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.
Designeria adresowana jest do ludzi aktywnych, ceniących wolność i niezależność, kreatorów własnego środowiska, świadomych własnej wartości oraz chcących wyróżniać się w tłumie.

Najważniejszym punktem wieczoru będzie pokaz kolekcji młodej projektantki Katarzyny Kmiecik.
Kasia Kmiecik jest absolwentką projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako projektant marki ECLIPSE, tworząc kolekcje damskie, jednak już na studiach fascynowała ją moda męska i projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. 9 listopada zobaczymy sylwetki męskie oraz damskie z najnowszej kolekcji Flash.

Jednocześnie będzie można oglądać prace artysty malarza Krzysztofa Cieślaka.
Partnerami wydarzenia są firmy które prezentują produkty wpisujące się w idee designerii oraz nie boją się spotkań ze świadomym i wymagającym klientem.
Przy lampce wina oraz wyśmienitych przekąskach każdy z gości będzie mógł zapoznać się z ciekawymi produktami partnerów designerii. Dla których unikalne wzornictwo jest sprawą pierwszorzędną.

Zaproszenia na imprezę są dostępne u Partnerów wydarzenia oraz na oficjalnych stronach Facebookzły/b] http://www.facebook.com/pages/Designeria/188893487852843


W programie imprezyzły/b]
- pokaz mody: kolekcja Kasi Kmiecik
- wernisaż sztuki: artysta malarz i rzeźbiarz, Krzysztof Cieślak
- ekspozycje i prezentacja produktów i usług Partnerów designerii
- degustacja wina
- catering koktailowy
- konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami dla gości
- organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.




designeria 2011 - trendy show
organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.
termin: 9 listopad 2011 (środa)
start: godzina 20:00
adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

designeria-trendy show 9 listopada

11 lis 2011 - 16:36:58

I jak? Jakaś Szafowiczka była może na designerii?
Jak wasze wrażenia?




Mnie osobiście przypadła w miarę do gustu kolekcja damska z pokazu Kasi Kmiecik, męska do mnie nie przemówiła (z drobnymi wyjątkami). Nie mniej jednak fajnie, że zdecydowano się postawić na młodych projektantów. Wierzę bowiem, że mamy mnóstwo zdolnych debiutujących twórców. :)
Co do samej organizacji - plus za degustację win i herbat, to znacznie umiliło okres oczekiwania na pokaz.
Nie wiem tylko po co na ów pokaz rozdawano wejściówki, jak można było wejść i bez nich (w ogóle tego nie sprawdzano). ;)
Dobry pomysł z konkursem wizytówkowym, acz uwagi prowadzącej były czasem chyba odrobinę niestosowne ("Pani X! Ooo, duże oklaski, chyba to ktoś znany!";).

Myślałam że "cykl imprez" oznacza, że można spodziewać się kolejnej za kilka miesięcy, trochę się zdziwiłam słysząc "Do zobaczenia za rok!". ;)

następna dyskusja:

Drzwi otwarte w pracowni Mohair