Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, moja przyjaciółka organizuje Swap Party w naszym rodzinnym mieście - we Wronkach, niedaleko Poznania (można dojechać pociągiem ;)). W związku z tym, chciałabym tę imprezę rozreklamować, bo jest to mega fajna inicjatywa i zależy nam, żeby wypaliła w stu procentach:

Moje Drogie Kobiety!
zgodnie z obietnicą, w odpowiedzi na duże zainteresowanie projektem, potwierdzam uroczyście jego byt!

do meritum:
TERMIN: 18.11.2011r.
MIEJSCE: Hotel Olympic Wronki
CZAS: piątek o piątej :)

Żeby uporządkować kwestie organizacyjne, urodziły się 3 rodzaje wejściówek na Targowisko (P)różności:

- 10zł pakiet podstawowy -> kobiety płacą 10zł w przedsprzedaży, jak i w dniu sprzedaży, nie mają swojego stanowiska, mogą zabrać ze sobą max. 5wieszaków (wieszak- jednostka miary rzeczy)
- 15zł ->tylko w przedsprzedaży, zapewnia stanowisko (stanowisko=stół), możiwośc prezentacji max 10 wieszaków
-20zł ->tylko w przedsprzedaży, zapewnia stanowisko, bez limitu przyniesionych wieszaków

ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY, KTÓRE MAJĄ CHĘĆ POZBYĆ SIĘ ZALEGAJĄCYCH W SZAFIE RZECZY ( nie oszukujmy się- jeżeli Twoje ubrania leżą nietkniętę już od 5 sezonów, naprawdę już Ci się nie przydadzą, nawet jeśli jesteś zwolennikiem chomikowania) :)
WSZYSTKIE MAMY, KTÓRE CHCIAŁYBY POZBYĆ SIĘ ZBYT MAŁYCH CIUSZKÓW SWOICH POCIECH- to dla Was idealne miejscie do spotkania,
SAMA ROBISZ BIŻUTERIĘ? ŚWIETNIE, WPADAJ I POKAŻ JĄ WSZYSTKIM!

ZABIERZCIE PRZYJACIÓKI, MAMY, SIOSTRY, BABKI, PRABABKI I SĄSIADKI! :)

NA CZYM POLEGA HANDEL NA TARGOWISKU (P)RÓŻNOŚCI?
Każda z Was SAMA DECYDUJE, czy chce swoje rzeczy sprzedać, czy ma zamiar się nimi wymieniać. Tzn, że nawet jeśli wycenisz swoje rzeczy, nikt nie broni ci wymienić zbyt dużej tuniki z h&m, na wymarzoną sukienkę z Atmosphere :)
co do wszelkich sposobów pozyskiwania rzeczy- to już zależy tylko i wyłącznie od Was- sprzedajcie, wymieńcie, obyście wyszły zadowolone :)

tak więc macie CAŁY MIESIĄC na przetrząśnięcie swoich ukochanych szaf, zebranie jak największej ilości przyjaciółek oraz pełną mobilizację! :)

kliknięcie 'wezmą udział' będę traktować jako faktyczną deklarację, żeby mieć ogólny zarys liczby chętnych :)

kilka szybkich odpowiedzi na pytania:
1) ilość miejsc na stanowiska ograniczna, więc nie ma się nad czym zastanawiać;
2)gdzie możesz kupić wejściówkę? bezpośrednio w hotelu olympic, albo zgłosić mi chęć wzięcia udziału, podejdę, wytłumaczę i sprzedam (opcja dla leniwych)
3) co to stanowisko? Nasze stanowisko to po prostu stół- jednej uczestniczce przysługuje tyko 1 stół. Co do ekspozycji, to już kwestia indywidualna- my zapewniamy podstawę, wszelkie wieszaki, stojaki, manekiny- co tylko się Wam zamarzy, pozostawiamy już Waszej wyobraźni.
4) mam nadzieję, że nie muszę dawać żadnych wytycznych, co do jakości prezentowanych rzeczy- wystawiajcie to, co uważaci za słuszne, byle było w dobrym stanie :)

pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek pytań służę odpowiedzią
- na fb
-na mailu: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
-podn tel 798628792


http://www.facebook.com/event.php?eid=223863814339318


Pozdrawiam i zapraszam
Werć

To może ja się wybiorę. Mam niedaleko z Poznania ;)

następna dyskusja:

"Panie przodem" - Rzeszów - Mienta - 5.11.