Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

05 wrz 2011 - 10:52:20

18 września 2011 organizujemy I Spotkanie Wymiankowe Dla Dzieci, na którym wymieniać się będziemy wszystkim, czego już nie potrzebujemy, a co może jeszcze posłużyć innym – ubrankami, zabawkami, książeczkami, akcesoriami, bucikami. W przytulnym wnętrzu kawiarni Cafe Szafe każda Mama będzie mogła wymienić lub odsprzedać za symboliczną kwotę rzeczy swojego dziecka, które nie są już potrzebne. To doskonała okazja, by zawiązać nowe znajomości i podzielić się rodzicielskimi doświadczeniami, a także możliwość odświeżenia garderoby i upolowania nowych ubranek lub zabawek.

Podczas imprezy odbędzie się promocja książek Anny Kaszuby-Dębskiej i Łukasza Dębskiego oraz spotkanie z Autorami.

Wymiana powinna być bezgotówkowa, ale jeśli nie uda się znaleźć niczego na wymianę, możliwa jest transakcja gotówkowa za symboliczną cenę.
Ubrania przygotowane na wymianę muszą być czyste i w dobrym stanie.
Każdy uczestnik może przynieść max. 30 sztuk rzeczy. Wskazane jest oznaczenie każdej rzeczy, sposób dowolny np. karteczki, naklejki.

Rzeczy niewymienione mogą być za zgodą właściciela przekazane na cele charytatywne.

Udział w Spotkaniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia: wymiankowo(at)onet.pl Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz liczbę rzeczy do wymiany.
Wśród zgłoszeń rozlosujemy atrakcyjne nagrody-niespodzianki.
Zapraszamy!



Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

05 wrz 2011 - 13:32:27

Witam,

jestem zainteresowana udzialem w wymiance ale niestety nie moge otworzyc strony z informacjami na ten temat.
Klikam ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i wskakuje onet. Byc moze popelniam jakis oczywisty blad. Prosze o wyrozumialosc i o pomoc :))
Pozdrawiam, Agnieszka
Wybaczcie....jnie wiem dlaczego zasugerowalam sie ze to strona www...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-05 21:22 przez leona-12.

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

06 wrz 2011 - 00:26:09

To nie jest adres strony internetowej . To jest adres mailowy , na ktory nalezy przesylac zgloszenia uczestnictwa w wymiance .

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

07 wrz 2011 - 08:58:55

witam jestem zainteresowana wyminka

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

07 wrz 2011 - 09:01:53

Super,tylko szkoda,że o normalnych ciuchach nikt nie pomyślał.. Swapów w Krakowie jest baaardzo mało a nie każdy ma dziecko :/

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

07 wrz 2011 - 09:09:33

to samo mi przyszlo na mysl.. nie kazda krakuska jest mama :)

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

07 wrz 2011 - 23:13:39

Nie- mamy też zapraszamy !!! Przychodzcie śmiało :):)

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

08 wrz 2011 - 01:41:47

jej, a kiedy w końcu jakiś normalny swap, dla bezdzietnych ? :(

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

08 wrz 2011 - 16:24:31

Bezdzietni tez są zaproszeni na Spotkanie Wymiankowe !!!! przesyłajcie zgloszenia na wymiankowo(małpa)onet.pl . Zapraszam 18 września do Cafe Szafe od godz 13 do 16 . Aneta -organizatorka

Spotkanie wymiankowe - Kraków 18.09

26 wrz 2011 - 10:14:37

i jak odbylo sie to spotkanko?
szkoda ze nic nie wiedzialam bo chetnie bym sie wybrala...

następna dyskusja:

SWAP warszawa 10.09