Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

19 minut temu

zabawki dla chłopców

40 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

SWAP we Wrocławiu! 27.08.

18 sie 2011 - 14:52:30

Wymiana ciuchów, konsultacje z fryzjerami, modelowanie włosów, szkolenie z robienia makijażu i słodki poczęstunek – takie atrakcje czekają na miłośników mody w sobotę 27 sierpnia, podczas drugiej edycji Swap Party. Organizatorem imprezy jest klub Łubu Dubu i portal modowy Binabella.com.

Będzie okazja nie tylko wymiany starych ubrań na nowe, ale również do rozmów ze stylistkami fryzur z salonu MOHAIR, wymodelowania włosów i otrzymania kuponów zniżkowych na strzyżenie. Na miejscu będzie także wizażystka, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia profesjonalnego makijażu. Imprezę osłodzą pyszne muffiny z nowej cukierni artystycznej – Muffiniarni.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji Swap Party - z założenia wymiana ubrań odbywać ma się bezgotówkowo, dopuszczalne są jednak wyjątki. Jeśli ciuchy będą wyjątkowo wartościowe, można je odsprzedać, ale cena nie powinna przekroczyć 50 zł. Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przynieść do 26 sierpnia zbędne ciuchy i wieszaki do klubu Łubu Dubu. Zasada jest jedna – ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie, a kosmetyki nieużywane.

Swap Party odbędzie się 27 sierpnia w godzinach 14-17 w klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej 21-23. Za wstęp zapłacimy 10 zł.



SWAP we Wrocławiu! 27.08.

19 sie 2011 - 16:07:57

akurat jak nad morzem będę:(( a tak czekałam...

SWAP we Wrocławiu! 27.08.

19 sie 2011 - 18:51:13

Ja tak samo... Tak czekałam na jakiś SWAP we Wrocławiu i akurat będę na wyjeździe.. :( eh..

SWAP we Wrocławiu! 27.08.

20 sie 2011 - 08:38:05

O kurcze mnie też niebędzie wielka szkoda może kiedyś się doczekam .

SWAP we Wrocławiu! 27.08.

22 sie 2011 - 10:27:18

OOO. Ja mam wesele,a tak mi zalezało .Jaka szkoda.

SWAP we Wrocławiu! 27.08.

22 sie 2011 - 10:34:23

może wpadnę;d
tylko gdzie ten klub??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 10:35 przez manewryszczescia2.

następna dyskusja:

Designer Sample Sale w saltandpepper.pl