Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

17 sie 2011 - 15:43:08

3 września tego roku, na placu zabaw przy Al. Lubomirskich, odbędzie się ekologiczny szafing. Wydarzenie połączone będzie z piknikiem oraz kiermaszem i warsztatami. Organizatorem wydarzenia jest Szafa.pl.

W tej edycji Szafingu na uczestników czekają dodatkowe atrakcje: Będą to m.in.zły/b]

- kiermasz zdrowej żywności,
- wyroby handmade,
- warsztaty lepienia w glinie, malowanie twarzy (Akademia Twórczego rozwoju),
- warsztaty kulinarne dla dzieci (Chilita)
- zabawy z dziećmi (Klanza, Muzeum Dobranocek),
- pokaz wiązania chust do noszenia dzieci połączony z poradami o ekorodzicielstwie.
- mini poczęstunek dla dzieciaków

Jak przygotować się na SWAP? To bardzo proste!
· Przede wszystkim trzeba przejrzeć szafy i wybrać to, co jest nam niepotrzebne. Jeśli posiadasz ciuchy, w których nie chodzisz już kilka miesięcy, warto wymienić je na coś nowego. Trzeba jedynie zadbać, by wyszukane ciuchy były czyste i zadbane, a o ewentualnych wadach trzeba poinformować wymieniającego.
· 3 września rozpocznie się szafing. Wystarczy przynieść koc, by można było rozłożyć swoje rzeczy i wygodnie usiąść. Dla lepszej ekspozycji można wziąć ze sobą wieszaki, stojaki i inne akcesoria, które przykują uwagę.
· Ostatnim, najważniejszym warunkiem uczestnictwa w szafingu jest przyjście 3 września na plac zabaw przy Al. Lubomirskich :)

Informacje i zapisy:
szafa.pl/piknik


ZASADYzły/color]
1. Aby zorganizować swoje stanowisko wymiankowo – sprzedażowe, należy zarejestrować się pod adresem: www.szafa.pl/piknik/, liczy się kolejność zgłoszeń.
2. Pierwsze z zarejestrowanych osób będą mogły otrzymać specjalny stojak na wieszaki z ubraniami. Ilość stojaków jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
3. Zarejestrowane osoby proszone są o wcześniejsze przyjście na imprezę, około 11.30, aby spokojnie rozłożyć swoje stoiska.
4. Nie mamy maksymalnej ani minimalnej liczby ciuchów, które można wystawić na swoim stoisku, prosimy jednak o zachowanie rozsądku :)
5. Osoby, które nie zarejestrowały się i tym samym nie mają swojego stoiska, mogą przynieść ze sobą ciuchy na wymianę. Prosimy jednak o zachowanie rozsądku.
6. Osoby wystawiające na stoiskach swoje przedmioty, proszone są o przygotowanie plakietek z imieniem lub innym identyfikatorem. Można również umieścić ewentualną cenę w wypadku sprzedaży. Takie karteczki powinny być przypięte do każdego z przedmiotów, by ułatwić ich identyfikację. Plakietkę powinien nosić też właściciel stoiska.
7. Jeśli nie uda się znaleźć rzeczy na wymianę, przewidujemy możliwość sprzedaży, jednak cena przedmiotów sprzedażowych powinna być okazyjna. Najczęściej na SWAPach limit na cenę przedmiotu to do 40 zł. Będzie też możliwość postawienia np. świeżo wyciskanego soku drugiej osobie w przypadku drobniejszych rzeczy:).
8. Osoby zarejestrowane mogą przyjść z osobą towarzyszącą i razem prowadzić stoisko. Możliwe będzie wtedy swobodne przeglądanie ciuchów innych uczestniczek.
9. Na SWAP przynosimy rzeczy dla maluszków i nie tylko! Oprócz książek, ciuszków i zabawek można wymieniać się ubraniami dla dorosłych.
10. Cała impreza odbędzie się od 12:00 do 16:00, a w jej trakcie przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci i rodziców.
11. Na koniec SWAPA przewidujemy konkurs na najlepsze łowy :) Stylistka Aneta Rostecka wybierze 3 osoby, które upolowały coś interesującego i modnego podczas imprezy. Nagrody gwarantowane!
Stylistka będzie obecna podczas SWAPA, możecie do niej podchodzić i pytać o porady czy np. dany ciuszek będzie pasować do Waszej sylwetki, karnacji itp.:)





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 10:57 przez Magda.

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

17 sie 2011 - 18:22:36

Wybiera się ktoś?:)

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

17 sie 2011 - 18:27:01

ciekawe

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

17 sie 2011 - 18:30:25

ooo świetny pomysł :D jak tylko dam rade to będe D:!

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

18 sie 2011 - 15:28:05

Ja już się zapisałam i dałam znać koleżankom, które były na poprzednim - udanym swapie!!!
Dziewczyny, dajcie znać innym, co by było czym się wymieniać:)

niezweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 1/5

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

18 sie 2011 - 15:31:13

Szkoda, że tak daleko.:/

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 11:40:54

nareszcie cos blisko mnie !! postara się przyjechac !:)

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 11:42:20

ja chętnie bym się wybrała, ale mam akurat wtedy wesele :(

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 11:44:56

a to ciekawe, szkoda że tak daleko...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 13:19:42

Dla zainteresowach publikujemy troszkę większą :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 13:20 przez Magda.

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 13:22:23

zacieszam jak glupia ide napewno :D

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 13:24:53

Osobiście wolalabym w pomieszczeniu zamkniętym(tak jak było w Miencie serce) bo jeśli pogoda nie dopisze nie będzie za ciekawie, ale napewno się pojawię ;))))

Jakiś ogranicznik ilości ciuchów jest?? MAM NADZIEJE ŻE NIE :)

Dozobaczenia 3 września =)))

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 15:50:21

oooooo i ja też będę! :)

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 16:02:18

kurcze ja mam do Rzeszowa 50 km no mam nadzieję że dam radę przyjechać :-))))

Szafobranie w Rzeszowie! 3.09

19 sie 2011 - 16:16:20

ja będę napewno! ^^

następna dyskusja:

Swap party 3 wrzesnia , przy Cytadeli , MDK nr 2 , sobota