Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Budowa domu

15 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Swap party w Bielsku-Białej

15 maj 2011 - 22:55:14

Witam dziewczyny,
Zapraszam was serdecznie na Swap-a który odbędzie się 22 maja na sali bankietowej nad klub waga w Bielsku - adres ul. Rynek 4 .
Będzie to już drugie spotkanie typu wymianka lub sprzedaż ciuchów i nie tylko - możecie przynieśc również akcesoria , biżuterię , buty.
Wstęp to 5 zł - w tym kawa lub herbata dla uczestniczek.
Najlepiej przyniesc ze sobą jakiś wieszak na własne rzeczy ale generalnie wygląda to tak że będą stoły na których będzie można się rozłożyc. Ostatnio było trochę ciasno więc obowiązuje zasada " kto pierwszy ten lepszy " - chodzi o stół na wyłożenie rzeczy.

Aha zaczynamy o 15,30 kończymy koło 20,00.
Rzeczy albo wymieniamy albo sprzedajemy .
W razie pytań proszę piszcie
Mam nadzieję że będzie nas więcej niż w Sabotage-u

Swap party w Bielsku-Białej

20 maj 2011 - 16:57:52

Ja mam pytanie, bo nigdy nie brałam udziału w takim wydarzeniu i czy może tam przyjść każdy, czy trzeba się gdzieś zapisywać?
A co do rzeczy, to co konkretnie można zabierać i czy można też przyjść z osobą, które nie będzie brała udziału w wymianie?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :D

Swap party w Bielsku-Białej

21 maj 2011 - 22:40:10

Witaj,
Każdy może przyjśc - nie ma żadnej listy . Może przyjsc również osoba która tylko będzie towarzyszyc - i np. coś sobie kupi. Ale będzie musiała zapłacic wstęp 5 zł. Jeśli chodzi o rzeczy to liczba ciuchów jest w zasadzie nieograniczona - ile zdołasz przyniesc - ale problem może byc z miejscem już na miejscu. Zapraszam serdecznie !!!

Swap party w Bielsku-Białej

21 maj 2011 - 22:42:25

Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam:)

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 3/5

Swap party w Bielsku-Białej

24 maj 2011 - 19:54:44

Cytat
Hooney_M
Szkoda,że wcześniej nie wiedziałam:)

Też się teraz dowiedziałam...

Swap party w Bielsku-Białej

24 maj 2011 - 19:59:52

Ciekawe ile było osób:)

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 3/5

Swap party w Bielsku-Białej

24 maj 2011 - 20:03:35

Też jestem ciekawa! :)

Swap party w Bielsku-Białej

06 cze 2011 - 21:02:45

SPOKO ZE NIKT NIE NAPISAŁ DO BIELSZCZANEK WIADOMOSCI!! NA DRUGI RAZ PISZCIE NIE KAZDY PRZEGLADA FORMUM SWAP!! JESTEM ZŁA:(((

następna dyskusja:

[9/06] PRZEDWAKACYJNY SZAFING W KUŹNI - KRAKÓW