Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Kolejna edycja bydgoskiej Zamieniady czyli SWAP PARTY odbędzie się w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy 4 czerwca 2011. Start o godzinie 15:00, koniec o 17:00! Panowie wstęp gratis! Przygotujcie się na niespodziankę :)

Patronem medialnym Zamieniady jest portal SZAFA.PL

Co to jest SWAP?
Idea swapa opiera się na założeniu, że w szafie każdego z nas znajdują się ciuchy których nie nosimy bo np. jest to wynik nietrafionego prezentu, nieudanego zakupu, zmieniliśmy styl, rozmiar itp. SWAP PARTY to idealna okazja żeby pozbyć się takich rzeczy znajdując im nowego właściciela. SWAP PARTY to tani i ekologiczny sposób na odświeżenie garderoby.

ZASADY ZAMIENIADYzły/b]
Zabierasz ze sobą ciuchy (lub inne przedmioty) których już nie będziesz nosić (używać), zapraszasz je na wycieczkę do WSG. Wieszasz/rozkładasz/eksponujesz w miejscu Zamieniady i wymieniasz się na ciuchy z innymi osobami. Organizatorzy zachęcają do wymiany ciuszków i rzeczy dziecięcych. Mile widziane książki i rękodzieło.

Dopuszczalne jest również rozliczenie pieniężne.
Impreza otwarta dla wszystkich, nie ma ograniczeń dla płci lub wieku.

Korzystamy z wyposażenia WSG, rzeczy można eksponować na stołach, ławach i krzesłach. Można przywieźć ze sobą wieszaki stojące lub wypożyczyć wieszak na miejscu za 5 zł (ilość wieszaków ograniczona, wieszak można zarezerwować mailowo ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)). Fotorelacje z grudniowej i lutowej edycji Zamieniady w wykonaniu Bydgoskiej Grupy Fotograficznej Digital Crew jest dostępne pod tymi linkami: grudzień 2010 i luty 2011.

MIEJSCE: Akademicka Przestrzeń Kulturalna (Muzeum Fotografii przy ul. Królowej Jadwigi nad Brdą) przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy ul. Królowej Jadwigi 14
WSTĘP: 5 zł, panowie wstęp gratis
WYPOŻYCZENIE WIESZAKA STOJĄCEGO: 5 zł
CZAS TRWANIA: 2h (od godziny 15 do godziny 17)

PARKING: wjazd na parking przy ul. Królowej Jadwigi 14 na hasło "Świat Bab"

nie wiem jaki sens ma ta opłata za wstęp

Cytat
02bezkitu11
nie wiem jaki sens ma ta opłata za wstęp

Też muszą opłacić za wynajem pomieszczenia itp. A 5 zł to nie jest majątek.

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

ale fajnie ale fajnie!


a ja mam tak daleko:(
szkoda ze blisko mnie nie organizuja takich swapów :(

Cytat
tuska-szn
Cytat
02bezkitu11
nie wiem jaki sens ma ta opłata za wstęp

Też muszą opłacić za wynajem pomieszczenia itp. A 5 zł to nie jest majątek.

Aaa mysłałam, ze na wsg za darmo sale wynajmuja.... W ramach moze promocji...

Opłata za wstęp jest po to aby chociaż częściowo pokryć koszty organizacyjne: wynajem sali, promocję, czas który poświęcamy (kontakt z mediami, zamieszczenie info na portalach społecznościowych, koordynacja uczestników itp.), materiały reklamowe, zakup wieszaków - impreza odbywa się cyklicznie, z edycji na edycję staramy się podnieść jej standard i sprostać oczekiwaniom uczestniczek :)

następna dyskusja:

GDYNIA PCHLI TARG DESDEMONA 15.05.2011 16.00 - 19.00