Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

21 kwi 2009 - 11:22:34

Mam pytanie odnośnie wielkiej wymiany ubrań we Wrocławiu.A konkretnie w Zamku w Leśnicy.wiem że było coś takiego organizowane w ostatnią sobotę miesiąca.Chciałabym się wybrać ale nie wiem czy sprawa jest aktualna?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-27 16:36 przez moderator.

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

21 kwi 2009 - 17:43:50

z tego co mi wiadomo to w kazda sobote ostatnia misiaca to jesty wiec i teraz tez ;)

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

25 kwi 2009 - 14:18:48

Dziewczyny żałujcie, że was nie było!Atmosfera fajna,ciuszków mnóstwo, fajne kolezanki...jeśli nie masz nic na wymianę to kupić też możesz! Pomysł świetny szkoda tylko, że frekwencja niska....zastanawiam sie czy nie zorganizować takiej wymianki gdzieś w centrum Wrocławia.bo mam wrazenie ze dojazd do Leśnicy niewielu osobom pasuje. CO WY NA TO???

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

25 kwi 2009 - 14:20:15

no jak zrobicie w centrum to super, chętnie się zjawię z moimi ciuchami i biżu. dziś nie przyszłam bo miałam trochę nauki.... żałuję:(

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

25 kwi 2009 - 14:21:47

Załuj bo było fajnie;)

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

25 kwi 2009 - 14:31:58

hej dziewczyny ja jestem z poznaniai czy wiecie czy coś takiego ma miejce też w poznaniu

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

25 kwi 2009 - 17:38:40

niestety nic mi nie wiadomo na ten temat. ja od poniedziałku biore sie za poszukiwanie lokalu we Wrocku.Może uda mi sie zorganizowac coć niedługo....na szafie trochę zastój-trzeba szukać innych sposobów na odświeżenie garderoby-moja nadal pęka w szwach;))Pozaty fajnie sie spotkać z niektórymi Szafiarkami na żywo .

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

06 maj 2009 - 13:11:33

WYMIANKA UBRAŃ WROCŁAW
Udało nam się znaleźć lokal i możemy zrobić WYMIANKĘ UBRAŃ we Wrocławiu na Krzykach! Prawdopodobnie 16. 05 czyli w sobotę za tydzień. Więc jeśli Jesteście zainteresowane wymianą ,zakupem lub sprzedażą ubrań i akcesoriów /także dziecięcych / to proszę o odzew.Dokładne namiary podam niestety dopiero w poniedziałek.Ewentualnie po więcej informacji proszę pisać na priv:)

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

06 maj 2009 - 13:15:04

Cytat
ciociamoni
hej dziewczyny ja jestem z poznaniai czy wiecie czy coś takiego ma miejce też w poznaniu

Nie słyszałam, ale kto powiedział, że nie mozna czegoś takiego zorganizować:) Tylko trzeba miejsce znaleźć. Ma ktoś jakieś pomysły?:)

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

06 maj 2009 - 22:37:09

Cytat
pogodna1
WYMIANKA UBRAŃ WROCŁAW
Udało nam się znaleźć lokal i możemy zrobić WYMIANKĘ UBRAŃ we Wrocławiu na Krzykach! Prawdopodobnie 16. 05 czyli w sobotę za tydzień. Więc jeśli Jesteście zainteresowane wymianą ,zakupem lub sprzedażą ubrań i akcesoriów /także dziecięcych / to proszę o odzew.Dokładne namiary podam niestety dopiero w poniedziałek.Ewentualnie po więcej informacji proszę pisać na priv:)


nie ma chętnych??

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

17 wrz 2009 - 20:00:33

Hej :) czy oorientuje jest ktos czy jakos niedlugo bedzie zorganizowane jakies spotkanie szafowiczek i mozliwosc wymian ? prosze o odp na priv

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

10 wrz 2009 - 20:48:05

Witam,
poszukuję osoby z którą wspólnie zorganizujemy spotkanie wymiankowe we Wrocławiu , informacje tutaj lub pod numerem gg 2374677
pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

10 wrz 2009 - 20:51:23

spotkania takie sie odbywaja juz co miesiac

Wrocław - Spotkania Wymiankowe

17 wrz 2009 - 15:07:12

gdzie sie odbywaja spotkanie i kiedy jakies najblizsze jelsi chodzi o wroclaw?prosze o odpowiedz najlepiej na priv

następna dyskusja:

ZLOT SZAFOWICZEK!