Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

06 lut 2011 - 18:30:41

szkoda, że nie w moim mieście :(

kiedy rzeszów ? :)

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

06 lut 2011 - 22:04:25

odnośnie frekwencji: wysyłamy info o imprezie do ponad 450 osób (zachęcam d zapisania się do biuletynu swiata bab www.swiatbab.pl/kontakt - wówczas info o imprezach będzie trafiać do waszych skrzynek e-mailowych), wysyłamy info do mediów, wieszamy zapowiedzi w portalach społecznościowych - można liczyć na większą frekwencję :) niemniej informujecie swoich znajomych o imprezie bo im więcej osób tym lepiej. Do dyspozycji będą krzesła i stoły ale zabierzcie ze sobą karimaty / koce bo ilość wyposażenia ograniczona.

Zamieniada odbędzie się w budynku przy królowej Jadwigi (Akademicka Przestrzeń Kulturalna, Muzeum Fotografii) - obok parkingu (wjazd na parking na hasło: festiwal).

W Warszawie swap odbywa się pod nazwą Uwolnij łacha - 12 marca odbędzie sie 8 edycja: www.uwolnijlacha.blogspot.com

W poznaniu regularnie odbywa się Babitarg - frekwencja jest imponująca bo srednio 300 osób, jest w czym przebierać! Organizatorem jest www.babilad.pl i na ich stronie można szukac info o najbliższych edycjach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-06 22:19 przez mlaskoty.

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

06 lut 2011 - 22:06:14

W KOŃCU SIĘ DOCZEKAŁAM DOTYCHCZAS JAK SŁYSZAŁAM W MEDIACH ZE JEST SPOTKANIE WYMIANKOWE TO ZAZWYCZAJ BYŁAM W TYM CZASIE W PRACY
TYM RAZEM POSTARAM SIĘ BYĆ

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

06 lut 2011 - 22:10:42

Cytat
patronaty
Cytat
szylfiaa
fajnie, tylo proszę o przypomnienie jeszcze w lutym na forum:)
Wątek jest przyklejony, a szuflada ze strony głównej linkuje do niego - znajdziesz!

Odn. innych miast, śledźcie forum - w innych tematach znajdziecie inne imprezy. Ich ilość i miejsce zależy od organizatorek, nie od nas ;-)

jako jedna ze współorganizatorek bydgoskiej imprezy mogę powiedzieć, że sama organizacja nie jest trudna, trzeba tylko chcieć i poświęcić trochę czasu, najwięcej zależy od uczestniczek, frekwencji, ilości ciuchów i pogody (serio) :) w październiku na Zamieniadzie było ponad 70 osób, w grudniu ponad polowa mniej bo śniegu po pas było.

Umówcie się ze znajomymi na wymianę ciuchów a potem niech każdy przyprowadzi kolejna osobę i jakoś cie rozkręci.

Polecam bo to fajna zabawa!

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

07 lut 2011 - 14:17:10

niestety w niedzielę mam egzamin:(
mam nadzieję, że wkrótce będzie następna edycja, pojawię się na pewno :)

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

07 lut 2011 - 16:30:25

Cytat
MissySeepyy
niestety w niedzielę mam egzamin:(
mam nadzieję, że wkrótce będzie następna edycja, pojawię się na pewno :)

impreza odbywa się cyklicznie co dwa miesiące, zachęcam do śledzenia informacji na stronie szafa.pl i swiatbab.pl z pewnością poinformujemy o kolejnym terminie :)

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

07 lut 2011 - 17:36:30

będę :) do zobaczenia!

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

07 lut 2011 - 22:14:12

Cytat
niuniutka
o! ja będę :-) już na to czekałam, a ciuszków coraz więcej :-). Dziewczyny a czy ciuszki dla dzieci też idą :-)?

witam,

ciuszki dla dzieci tez idą i zabawki i buciki również :)
Cytat
Niczka90
Cytat
monika_lk
Cytat
Niczka90
Ja bym poszła, ale się wstydzę...:P
Serio.

To tak jak ja xP

Muahaha to nie jestem sama! Grejt:D
Chyba mam agorafobię;p

mam propozycje dla dziewczyn które się wstydzą - może przyjdziecie tylko poszperać? bez własnych ciuchów - tak tez można :) najwięcej ludzi jest koło 14.30 - wtopicie się w towarzystwo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 22:16 przez mlaskoty.

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

08 lut 2011 - 21:16:30

A wgl to ja wygląda takie spotkanie:]??

Rozkłądamy się i ludziska będą podchodzić do nas czy my do nich?? Jam zielona w takie klocki:P

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

09 lut 2011 - 16:29:30

rozkładasz się i ruszasz na łowy - jak coś znajdziesz dla siebie to szukasz właścicielki upatrzonej rzeczy i zapraszasz ja do swojego wieszaka jeśli coś znajdzie dla siebie uzgadniacie warunki wymiany ewentualnie warunki finansowe :)
Na początku wszyscy zawsze są onieśmieleni ale potem impreza się rozkręca i jest sporo zabawy i śmiechu :)

zabierzcie ze sobą koce, karimaty, folie czyli coś na co można położyć ciuchy na ziemi - na miejscu do dyspozycji będą stoły i krzesła ale w ograniczonych ilościach.

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

10 lut 2011 - 21:22:06

daaaaleko :(

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

10 lut 2011 - 21:33:05

myślicie, że dam radę z synkiem 3-letnim? Nie mam go za bardzo z kim zostawić a chciałabym wpaść i może się troszkę powymieniać.

niezweryfikowana
Posty: 107
Ostrzeżenia: 1/5

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

11 lut 2011 - 20:25:06

Dużo Was będzie? Bo mam 100 km Do Bydgoszczy i nie wiem czy przyjeżdżać, czy nie. :))

[12.02] [Bydgoszcz] Zamieniada

12 lut 2011 - 12:52:00

no dobra pakuję się i jadę...

następna dyskusja:

Spotkanie wymiankowe CIECHANÓW