Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Szafa.pl i Kieleckie Centrum Kultury już po raz 8 zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION. Tym razem mottem konkursu jest „Miasto - 5 rano”.

Miasto o piątej nad ranem pełne jest barw i na tym chcą się skupić organizatorzy. To nie tylko blaknące światło gwiazd na dachach wieżowców, ani pierwsze, leniwe rozbłyski słońca na pogrążonych w szarości chodnikach. To kolory neonów i reklam krzyczących: życie nocą także się toczy! To barwy autobusów nocnych linii sapiących, zgrzytających na zakrętach nocy i dnia. Miasto o piątej nad ranem pełne jest ludzi. Miasto ubiera się różnie. W grzeczne piżamy, w seksowną bieliznę, w roboczy kombinezon, wymięty garnitur ze zwisającym z kieszeni krawatem. W cudowną nagość, w zastygłą przy stole bezsenność. Możliwości jest nieskończenie wiele...

Kieleckie Centrum Kultury czeka zatem na opowieści o mieście - swoim, nie swoim, fantastycznym - o piątej nad ranem, gdy coś się kończy, coś się zaczyna, o tym czasie przenikania jednej pory w drugą. W Konkursie OFF FASHION nie ma tematów tabu, „Miasto” nie ma granic.

Do wygrania jak zwykle cenne nagrodyzły/b]
I miejscezły/b]
- tytuł najlepszego projektanta offowego i statuetka Prezydenta Kielc,
- nagroda pieniężna - 12 000 PLN,
II miejscezły/b]
- nagroda pieniężna - 6 000 PLN + statuetka Prezydenta Kielc,
III miejscezły/b]
- nagroda pieniężna - 3 000 PLN + statuetka Prezydenta Kielc.

Na nadesłane projekty Jury czeka do 11 października 2010r. Prace należy wysyłać na adres:

Kieleckie Centrum Kultury
Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce
z dopiskiem Biuro Konkursu OFF Fashion
lub pocztą elektroniczną na adres: offfashion[małpa]kck.com.pl


Konkurs odbędzie się 5 i 6 listopada 2010.Wszelkie nowe wiadomości na temat konkursu OFF FASHION a także Regulamin i Kartę Zgłoszenia znajdziecie na stronie www.offfashion.eu
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.



Program VIII edycja Off Fashion 5-6 listopada 2010r

Konkurs
5 listopada 2010r g. 16.00
Targi Kielce (ul. Zakładowa 1, Kielce)

g. 8.00 – 14.00 – rejestracja uczestników konkursu
g. 14.00 – 15.00 – próby
g. 16.00 – rozpoczęcie konkursu
g. 21.00 – ogłoszenie wyników

Gala
6 listopada 2010r g. 19.00
Kieleckie Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B, Kielce)

W programie:
- przywitanie gości
- pokaz mody Kamili Fedak „Kawa czy herbata” kolekcja ta powstała z nietypowych materiałów jak ziarna palonej kawy czy torebki ekspresowej herbaty. Dopełnieniem wizerunku każdej postaci jest specjalnie zaprojektowane unikatowe obuwie.
- prezentacja 20 finalistów
- gwiazda wieczoru – zespół AUDIOFEELS
- ogłoszenie finalistów VIII edycji Konkursu OFF Fashion





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-19 12:37 przez promo.

OFF FASHION w Kielcach - 5-6 listopada

24 paź 2010 - 16:29:34

Czy aby wejść na galę trzeba mieć wykupione bilety, czy wszystko organizuje KCK i prezydent? Czy ona jest otwarta dla wszystkich, tzn. chodź nie biorę udziału w konkursie mogę przyjść? Wiem, że trochę pytań, ale bardzo mi zależy na uzyskaniu przejrzystych informacji, gdyż chciałabym zobaczyć galę :)

Pozdrawiam!
A.

OFF FASHION w Kielcach - 5-6 listopada

24 paź 2010 - 19:52:47

każdy może wejść, ale nie wiem jak to jest z biletami - w zeszłym roku dostałam zaproszenia od znajomego, ale nikt ich nie sprawdzał, więc nie wiem jak to jest

OFF FASHION w Kielcach - 5-6 listopada

25 paź 2010 - 15:06:53

w piątek są półfinały- odbywać się one będą na targach kielce i tam wstęp jest wolny:) zaś w sobotę jest finał w KCK i trzeba mieć zaproszenia, ale można również kupić. Kosztują coś ok.15 zł więc nie jest to majątek:) Polecam wszystkim fanom mody współczesnej - super wydarzenie:)

OFF FASHION w Kielcach - 5-6 listopada

25 paź 2010 - 16:24:51

Dziękuję za rozjaśnienie :)
A bilety można wykupić tuż przed wejściem na pokaz czy trzeba wcześniej to zrobić? :)

Podbijam.Jak dostać wejściówkę lub gdzie kupić bilety?

FUCK!!!! spóźniłam się !! a chętnie wzięłabym w tym udział !! Czemu dowiedziałam się dopiero dzisiaj ??? :(

następna dyskusja:

Dziewczyny Dziękujemy!!