Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocha inną

04 lut 2009 - 12:02:30

Cytat
Magikangel
do trzech razy sztuka.... odpuść go sobie, nie zasługuje na Ciebie.... Znajdziesz kogoś kto pokocha tylko Ciebie
tak w sumie to już 4 mój poważny związek eh i każdy rani jak tylko zaufam mówią ze za dobra jestem eh

kocha inną

04 lut 2009 - 20:22:19

Radzę wam poczytać Anatomię Miłości- To wszystko chemia, niestety po pewnym czasie zostaje proza zycia,Niedawno usłyszałam w TV piękne zdanie, że miłość to zaburzenie psychiczne. Mam nadzieję więcej nie zapadać.Pomyśl jeśli jesteś w tej sytuacji nieszczęśliwa, spróbuj zmienić sytuację.Tak radzi logik.Zakochanie jest stanem krótkotrwałym, nie martw się niedługo wam przejdzie, góra pół roku.Jeśli jednak go teraz szczerze kochasz, ciesz się chwilą .

kocha inną

04 lut 2009 - 20:23:50

bylo sie nie brac za zonatego..teraz masz! potepiam takie zachowanie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-04 20:24 przez kasia000.

kocha inną

04 lut 2009 - 20:32:23

Cytat
Ajjc
Cytat
vanilia
Cytat
lalalajka
Cytat
gdansk_23
Cytat
motylek2606
co zrobić gdy twój facet który twierdził że cie kocha nad zycie świata poza tobą nie widział mówi że kocha obie ciebie i inną ah. ja mam 3 letnią córke z nie udanego związku i jestem a raczej byłam z facetem co nie był z żoną 9 mieś ale nie maiał rozwodu ja mieszkam z nim od 3 mieś i on nagle mówi ze nadal kocha tamta ale kocha też mnie co robić?

to powinnaś zaprosic do łóżka tę druga spełnisz marzenie swojego faceta którego przeciez tak strasznie kochasz...
Ty poważnie to piszesz czy jaja sobie robisz :/


uwielbiam Twoje wypowiedzi:)))))Masz rację w 100%!:)

a mnie ta wypowiedz sie nie podoba, chyba brak Pani czasem taktu..


moze dziewczyna studiuje psychologie i poztrebuje opinni na rozne tematy ?;)

a mi sie wydaje ze to nie brak taktu- a czysta prawda!
widzialam 2 rozne posty zalozycielki albo 3 trojkat, albo zycie z alkoholikiem. Nic z tego nie roumiem. A pani Gdansk ma wg mnie bardzo madre wypowiedzi, bo jak mozna sie uzalac nad czyms takim? tylko zrobic to co napisala pani Gdans...zartem!

kocha inną

14 lut 2009 - 22:19:59

Cytat
cat_102
nie mam dla Ciebie żadnej mądrej rady, bo teoretyzować potrafi każdy, ale naprawdę bardzo Ci współczuję takiej nietrafionej miłości. oby to się dobrze skończyło.
trzymaj się i bądź konsekwentna, bo chyba jednak tego pana trzeba postawić przed trudnym, ale ostatecznym wyborem.

dokładnie, łatwo sie gada ale jak by przyszło coś zrobic tym którzy to piszą to już byłby problem. to są uczucia a nie raz one są silniejsze od rozsądku, i mówią co ma się robic
świetnie zrobiłaś, zobaczysz co on teraz zrobi, tylko jednego ci życzę wytrwałości w twoich decyzjach, bo jak on zobaczy że się łamiesz to koniec.
daj znac co zrobił

kocha inną

14 lut 2009 - 22:23:51

Można kochać dwie osoby jednocześnie, ale nie tak samo.... :( Ale można.

kocha inną

15 lut 2009 - 16:00:39

nie mieszkamy już razem ale się widujemy on mnie kocha i chce ze mną być tylko nie chce mieszkać w tym mieszkaniu ze mną co z żoną a powiedział że z żoną pogada o rozwodzie .powiedział żonie że mnie kocha i to nie raz i ze mu ze mną wspaniale więc sadze ze wreszcie zrobi coś z tym czekam na jego dalsze kroki :)

kocha inną

15 lut 2009 - 16:24:50

jeśli z nim zostaniesz to będziesz żałować do końca życia. związek jest po to, żeby być ze sobą na wyłączność... on musi wybrać! nie bądź ślepo zakochana-może być z tobą a co kilka dni widywać się z tamtą... skoro masz takie problemy to udowodnij mu, że jesteś zbyt wspaniałą kobietą, by marnować życie dla takiego dupka-ja już tyle razy przeżywałam takie rozterki ale w końcu trafiłam na porządnego:) trzeba było długo szukać, ale się opłacało:) także pozbądź się go i znajdź lepszego-który TYLKO CIEBIE pokocha:)

następna dyskusja:

Piosenkarka