Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Aktywne użytkowniczki

przy punktach prosze o odpowiedzi tak lub nie;) mile widziane uzasadnienia

1.Aborcja
2.Eutanazja
3.Homoseksualizm
4.Małżeństwa homoseksualne
5.Tolerancja dla innych narodowosci
6.Twoj syn/córka przyprowadza do domu narzeczonego/narzeczona o innym kolorze skóry, tolerujesz to?
7.Związek;facet lat 45 ona 20
8.Związek; facet lat 20 ona 45
9.adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne


bardzo jestem ciekawa co myslicie;)


a to moje odpowiedzi

1.tak, przy zachowaniu obecnej sytuacji prawnej, bez wprowadzania całkowitego pozwolenia
2.zdecydowanie TAK
3.tak, dla mnie miłość to miłość
4.tak
5.tak
6.jasne, ze tak
7.tak
8.tak
9.nie, ale tylko i wyłącznie dlatego, ze moglyby zaznac nieprzyjemnosci ze strony innych ludzi, gdyby Polska byla krajem który nie uważa homoseksualizmu za grzech/chorobe czy "widzi mi się", byłabym na tak

Tak samo jak Ty,ale trochę punkt 7,8 i 9,mimo że ja mogłabym to zaakceptować to nie sądzę,że inni ludzie tak.

1.Aborcja
2.Eutanazja
3.Homoseksualizm
4.Małżeństwa homoseksualne
5.Tolerancja dla innych narodowosci
6.Twoj syn/córka przyprowadza do domu narzeczonego/narzeczona o innym kolorze skóry, tolerujesz to?
7.Związek;facet lat 45 ona 20
8.Związek; facet lat 20 ona 45
9.adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne

1.TAk
2.TAk
3.TAK
4.TAK
5.TAK
6.TAK
7.TAK
8.TAK
9.NIE

Cytat
shy252
Tak samo jak Ty,ale trochę punkt 7,8 i 9,mimo że ja mogłabym to zaakceptować to nie sądzę,że inni ludzie tak.

tez mysle, ze sa ludzie, którzy przed akceptacja tych rzeczy maja obawy, to naturalne w naszym kraju w którym pierwsze słowo ma Kościół, dopiero gdzies dalej jest wlasny rozsadek i asertywność, oczywiście nie krytykuje osób wyznajacych ta religię jednak uwazam, ze sprawia ona ze człowiek staje sie zamknięty na pewne rzeczy, a sądzę ze to wiele nam zabiera

tak samo jak emotion89 ;)

widze ze jak narazie mamy podobne zdanie;)

nie uznaje homoseksualistów,trudno może ktoś sie ze mną nie zgadza,ale np.rzygać mi sie chce jak patrze na 2 facetów którzy sie całują,bleee:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-30 17:19 przez johanna.

tez mysle, ze sa ludzie, którzy przed akceptacja tych rzeczy maja obawy, to naturalne w naszym kraju w którym pierwsze słowo ma Kościół, dopiero gdzies dalej jest wlasny rozsadek i asertywność, oczywiście nie krytykuje osób wyznajacych ta religię jednak uwazam, ze sprawia ona ze człowiek staje sie zamknięty na pewne rzeczy, a sądzę ze to wiele nam zabiera[/quote]

też mam takie samo zdanie,nie zawsze zgadzam się z Kościołem,mimo że w Boga wierzę.

ja czesto spotykam sie z takim czyms : Związek;facet lat 45 ona 20.. ale ja bym tak nie mogla;p takie starego meza miec ;p


a z takim czyms jeszcze sie nie spotkalam :P -- Związek; facet lat 20 ona 45 ;p

Cytat
shy252
tez mysle, ze sa ludzie, którzy przed akceptacja tych rzeczy maja obawy, to naturalne w naszym kraju w którym pierwsze słowo ma Kościół, dopiero gdzies dalej jest wlasny rozsadek i asertywność, oczywiście nie krytykuje osób wyznajacych ta religię jednak uwazam, ze sprawia ona ze człowiek staje sie zamknięty na pewne rzeczy, a sądzę ze to wiele nam zabiera

też mam takie samo zdanie,nie zawsze zgadzam się z Kościołem,mimo że w Boga wierzę.[/quote]

Masz wielka racje zasady kosciola ograniczaja.Niestey u nas jest 98% katolikow to nie dziwcie sie ze aborcja wywoluje takie przerazenie czy homosexualisci. Mysle ze tolerancja jest dla osob chcacych isc z cZasem O NOWoczesnych pogladach ktorzy nie boja sie otwierac na swiat i czesto jezdza po swiecie.

Haha czytalyscie w DF z gazety wyborczej? 12% polskich ksiezy zyje w zwiazkach! Nie chce wiedziec ile ksiezy ma dzieci, najfajniejsze jest to ze jak ksiadz zajdzie w ciaze z jakas kobieta i nie chce wyjsc z klasztoru to KOSCIOL placi alimenty... czyli wasze pieniadze z tacy ida na alimenty dla ksiedza :) Ale jak przyjdziecie sie wyspowiadac i powiecie ze uprawialyscie sex przed malezenski to wam nie nadza jeszcze rozgrzeszenia i beda mowili o ciezkim grzechu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-30 17:21 przez emotion89.

nie odpowiada mi punkt 9, dzieci na tym ucierpia,,

1.tak/nie
2.tak
3.tak
4.tak
5.tak
6.tak
7.tak
8.tak
9.tak/nie

Cytat
angelina
ja czesto spotykam sie z takim czyms : Związek;facet lat 45 ona 20.. ale ja bym tak nie mogla;p takie starego meza miec ;p


a z takim czyms jeszcze sie nie spotkalam :P -- Związek; facet lat 20 ona 45 ;p

ja mysle ze gdybym kochala to moglabym, bo to nie o wiek chodzi tylko o to co dwoje ludzi połączyło, ja spotkalam sie z jedna i druga opcja i uwazam ze jezeli tylko chodzi o szczera miłosc a nie interesy to jest jak najbardziej ok

1 tak, ale tylko i wyłącznie kiedy jest to zagrożeniem dla kobiety.
2 Nie, morze komuś to się wydać głupie ale wydaje mi się że niektórzy nadużywali by tego.
3 Tak, każdy kocha tak jak chce co nam do tego.
4 Tak
5 Tak, rasizm to jedno wielkie G.... .
6 Tak
7 Tak, skoro się kochają nic nam do tego.
8 Tak, skoro się kochają nic nam do tego.
9 Nie,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-01-30 17:22 przez MONIKA1985.

1.Aborcja
2.Eutanazja
3.Homoseksualizm
4.Małżeństwa homoseksualne
5.Tolerancja dla innych narodowosci
6.Twoj syn/córka przyprowadza do domu narzeczonego/narzeczona o innym kolorze skóry, tolerujesz to?
7.Związek;facet lat 45 ona 20
8.Związek; facet lat 20 ona 45
9.adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne

1. TAK ale jedynie w uzasadnionych przypadkach tj. wtedy gdy na przykład ciąża zagraża życiu kobiety
2.TAK, ale tylko wtedy gdy dana osoba jest skazana na (przepraszam za wyrażenie) wegetację i jest kompletnie zdana na innych
3. TAK
4. NIE - jeżeli małżeństwa homoseksualne zostaną zalegalizowane, to po jakimś czasie takie pary zaczna domagac sie prawa do adopcji
5. TAK
6. TAK
7. TAK
8. NIE
9. zdecydowane NIE

następna dyskusja:

życie z niepijącym alkocholikiem pomocy!!!