Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:15:50

Drogie Szafowiczki pokazywałam Wam już kiedyś szkatułki,kartki i notesy przeze mnie robione czas na zakładki do książek,co o nich sądzicie?Tą z serduszkiem jeszcze posiadam:)



Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:19:02

ładne, ale nie mogłabym mieć zakładki z taką odstającą perełką, doprowadzałoby mnie to do szału i z pewnością niszczy (odkształca) książkę.

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:21:00

Cytat
Zuosnica
ładne, ale nie mogłabym mieć zakładki z taką odstającą perełką, doprowadzałoby mnie to do szału i z pewnością niszczy (odkształca) książkę.

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:21:01

B ładne, robię podobne rzeczy.... b.fajne

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:21:51

Cytat
Zuosnica
ładne, ale nie mogłabym mieć zakładki z taką odstającą perełką, doprowadzałoby mnie to do szału i z pewnością niszczy (odkształca) książkę.

Zapewniam Cię,że mam taką zakładkę i żadna książka ani kalendarz mi się jeszcze nie zniszczyły,dziękuję za opinię:)

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:22:42

Prześliczne :)!

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:24:23

śliczne:) ale ja tez bym nie chciała takiej zakładki, niepraktyczna.Niestety jestem z tych co zaginają rogi.Przekładanie zakładki w zatłoczonym autobusie mnie wkurza:)

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:25:59

jej.. śliczne :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:28:35

śliczne, ale o nieregularnych kształtach [tzn odstające boki lub perełka] są niepraktyczne.

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:33:35

Doceniam Twój zapał do takich robótek ale mnie one nie przekonują.

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:39:32

Piękne są i słodkie, ale wydaje mi się, że są takie bardziej do pocieszenia dla oczu, bo nie wiem czy chciałabym wkładać je w książkę - ze względu na to, że są za ładne, aby je chować pomiędzy kartki, ale też dlatego, że mogą odkształcać strony poprzez te koraliki, kokardki, wstążeczki itp.

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 14:48:21

Cytat
adorable
Piękne są i słodkie, ale wydaje mi się, że są takie bardziej do pocieszenia dla oczu, bo nie wiem czy chciałabym wkładać je w książkę - ze względu na to, że są za ładne, aby je chować pomiędzy kartki, ale też dlatego, że mogą odkształcać strony poprzez te koraliki, kokardki, wstążeczki itp.

mam taką zakładkę już jakiś czas i żadna książka ani kalendarz mi się jeszcze nie odkształciły,same zakładki są pokryte specjalnym lakierem aby były sztywniejsze i aby nic się z nimi nie działo,dziękuję za opinię:)

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 15:41:29

Bardzo ładne, ale też bardzo do siebie podobne. Trzeba by czasem zaszaleć z czymś nowym:)
Sama robię sobie zakładki, ale trzymam się bardziej standardowego kształtu, w niektórych mi czasem jakaś grubsza wstążka odstaje:)
Aczkolwiek podziwiam, bo są bardzo estetycznie wykonane:)
Mogłabyś powiedzieć jakiego lakieru używasz do zabezpieczania i ile mniej więcej kosztuje?

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 15:43:04

Śliczne :)

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

Zakładki do książek

20 lis 2011 - 15:51:21

cuudowne ! ale ja jednak jako zakładkę wole zwykły kawałek papieru, jest bardziej praktyczny.

następna dyskusja:

Jak wszystkie to i ja ;D