Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:09:58

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 21:40 przez zipvirgin.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:11:10

Współczuję.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:11:48

współczuje;(
no,ale cóż..wszystko kiedys minie i będziesz to już miała za sobą;)

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:12:47

Facet to świnia.
Rozwodzisz się z nim, nie ufaj mu, będzie kłamał, nie daj się znowu "podejść".

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:14:00

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-10 21:40 przez zipvirgin.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:17:13

Sprawa rozwodowa nigdy nie kończy na jednej rozprawie. Zawsze są co najmniej dwie. Pierwsza jest tzw. ugodowa. Jeżeli w małżeństwie są dzieci to trwa dłużej a jeżeli jedna ze stron się nie zgadza to trwa jeszcze dłużej i wtedy są wywlekane wszystkie brudy. Weź sobie adwokata.
A z mieszkaniem nie jest tak prosto, potrzebny podział majątku i żadnego z Was sąd nie zmusi do wyprowadzki. Można się rozwieść ale jak sam się nie wyprowadzi to ma prawo mieszkać nadal z Tobą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 22:19 przez afrodyta76.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:20:47

Cytat
afrodyta76
Sprawa rozwodowa nigdy nie kończy na jednej rozprawie. Zawsze są co najmniej dwie. Pierwsza jest tzw. ugodowa. Jeżeli w małżeństwie są dzieci to trwa dłużej a jeżeli jedna ze stron się nie zgadza to trwa jeszcze dłużej i wtedy są wywlekane wszystkie brudy. Weź sobie adwokata.
A z mieszkaniem nie jest tak prosto, potrzebny podział majątku i żadnego z Was sąd nie zmusi do wyprowadzki. Można się rozwieść ale jak sam się nie wyprowadzi to ma prawo mieszkać nadal z Tobą.
nieprawda! moja koleżanka rok temu na I rozprawie, przyjaciel teraz 8 listopada dostał rozwód tez na I. A na adwokata mnie nie stac:(

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:23:11

a tak btw... czy ktoś wie jak długo trwa rozwód za porozumieniem stron?brak podziału majątku jedno dziecko, rodzice są teraz przyjaciółmi i nie będzie problemów żadnych....

miesiąc? dwa? jak długo to trwa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 22:24 przez kala86.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:23:30

Cytat
afrodyta76
Sprawa rozwodowa nigdy nie kończy na jednej rozprawie. Zawsze są co najmniej dwie. Pierwsza jest tzw. ugodowa. Jeżeli w małżeństwie są dzieci to trwa dłużej a jeżeli jedna ze stron się nie zgadza to trwa jeszcze dłużej i wtedy są wywlekane wszystkie brudy. Weź sobie adwokata.
A z mieszkaniem nie jest tak prosto, potrzebny podział majątku i żadnego z Was sąd nie zmusi do wyprowadzki. Można się rozwieść ale jak sam się nie wyprowadzi to ma prawo mieszkać nadal z Tobą.
bzdura!!! już dawno zniesiono "rozprawę ugodową", ja dostałam rozwód na pierwszej rozprawie która trwała 20 minut!
Cytat
kala86
a tak btw... czy ktoś wie jak długo trwa rozwód za porosumieniem stron?brak podziału majątku jedno dziecko, rodzice są teraz przyjaciółmi i nie będzie problemów żadnych....
wszystko zależy od tego jaki czas temu nastąpił rozpad pożycia i czy potraficie to udowodnić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 22:24 przez Shannaya80.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:24:54

Cytat
kala86
a tak btw... czy ktoś wie jak długo trwa rozwód za porosumieniem stron?brak podziału majątku jedno dziecko, rodzice są teraz przyjaciółmi i nie będzie problemów żadnych....
mój przyjaciel złożył pozew i za pół roku odbyła się sprawa, jest juz wolny po pierwszej rozprawie. Też 1 dziecko mają
Cytat
Shannaya80
Cytat
afrodyta76
Sprawa rozwodowa nigdy nie kończy na jednej rozprawie. Zawsze są co najmniej dwie. Pierwsza jest tzw. ugodowa. Jeżeli w małżeństwie są dzieci to trwa dłużej a jeżeli jedna ze stron się nie zgadza to trwa jeszcze dłużej i wtedy są wywlekane wszystkie brudy. Weź sobie adwokata.
A z mieszkaniem nie jest tak prosto, potrzebny podział majątku i żadnego z Was sąd nie zmusi do wyprowadzki. Można się rozwieść ale jak sam się nie wyprowadzi to ma prawo mieszkać nadal z Tobą.
bzdura!!! już dawno zniesiono "rozprawę ugodową", ja dostałam rozwód na pierwszej rozprawie która trwała 20 minut!
dokładnie u mojej kumpeli 20 minut i po bólu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 22:28 przez zipvirgin.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:25:55

Chce obciążyć cię kosztami.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:28:00

pół roku to długo.myślałam ze jak ludzie żyją w zgodzie i chcą sie rozwieźć za porozumieniem to szybko to idzie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 22:33 przez kala86.

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:30:01

pół roku o nie długo, tylko standardowo

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:30:40

a to ty....no mial racje przeciez sypialas z jego kolega...to co sie dziwisz???

Sprawa rozwodowa pierwsza

16 lis 2011 - 22:32:03

Cytat
modliszka80
a to ty....no mial racje przeciez sypialas z jego kolega...to co sie dziwisz???
hahaha dbre, ale pomyliłaś mnie z kimś:)

następna dyskusja:

Louboutinki i zakupy w Sephorze na wyciągnięcie ręki!