Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

12 minut temu

Sklep internetowy

56 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:31:02

Moje drogie:D
Od dziś postanowiłam zrobić porządek w moim życiu, czyli ze wszystkim! Plany i działania będę pisać tutaj :D Muszę mieć jakąś kontrolę nad sobą, bo jestem leń straszny i za chwilę mi się odechce :D KONTROLUJCIE MNIE !
A najlepiej niech się ktoś przyłączy :D

1. Zabiorę się za jakieś ćwiczenia, rowerek, biegi, brzuszki, pilates, bo choć bardzo to lubię jestem za leniwa, by wyłączyć szafę i wstać od komputera.
2. Przeglądnę moje kosmetyki, bo tam to jest toootalny bałagan.
3. Zrobię w końcu porządek w pokoju, przestanę odkładać go na jutro, bo wchodząc potykam się w progu.
4. Przeglądnę wszystkie moje torebki, POUKŁADAM JE JAKOŚ, te w kótych nie chodzę wystawię na szafie :D
5. Rzucę w końcu czekoladę! Bo mam na nią uczulenie, dostaję wysypki, a tak ją kocham....
6. Pójdę w końcu do ortopedy
7. Do dentysty
8. Nauczę się w końcu gotować :D
9. Porządek w szafie, nic mi się nie mieści, po jej otwarciu wszystko mi wypada na podłogę (albo kupię większą szafę)
10. Będę dobrym człowiekiem, nie będę wredna, nawet przed okresem będę się chamować z moimi złośliwymi uwagami :D

10 przykazań moich :)

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:32:49

Wow. Cóż za postanowienia. Ja też zrobię sobie nieco inną listę.

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:33:36

myślę, że 10 możesz wykreślić :D z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co nawet zabierać się za walkę z hormonami :D

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:34:20

za porzadki proponuje sie zabrac odrazu ;)

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:34:57

wiesz,że nawet o tym dzisiaj myślałam!!ja chcę nauczyć się żyć tą chwilą,cieszyć się i doceniać to co mam i nigdy nie odkładać niczego na póżniej!!trzymam za ciebie kciuki kochana!!

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:36:04

TYLE NA RAZ I OD RAZU? MYSLISZ ŻE DASZ RADĘ? MOŻE SOBIE WYZNACZ TAKIE DNI KIEDY NIE JESZ CZEKOLADY ITP, BO CO Z ŻYCIA BĘDZIESZ MIEĆ?

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:36:11

Dzięki dziewczyny :)

magdowiolistka pewnie masz rację ale warto chociaż spróbować :D

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:36:56

Cytat
_inka_
TYLE NA RAZ I OD RAZU? MYSLISZ ŻE DASZ RADĘ? MOŻE SOBIE WYZNACZ TAKIE DNI KIEDY NIE JESZ CZEKOLADY ITP, BO CO Z ŻYCIA BĘDZIESZ MIEĆ?

wysypkę :D czekolade muszę czymś zastąpić bo nie wiem jak bez niej przeżyję :D

na razie idę pookładać torebki :D

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:37:16

Fajna lista, aż faktycznie można nabrać ochoty na wykonanie zawartych w niej zadań (przynajmniej kilku punktów). Powodzenia :-).

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:37:37

Bardzo dobrze :) Też musze sobie taką listę skonstruować :) :P

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:45:17

ambitnie ;)
ja sobie codziennie rano albo wieczorem robię takie karteczkowe listy co muszę zrobić, bądź zmienić w życiu (nie tylko w tym konkretnym dniu, ale też tak ogólnie) i NIGDY nic z tego nie wychodzi ;D codziennie tylko dopisuję kolejne rzeczy i zapisuję kolejne karteczki, chyba kilkaset ich już mam ;D ale nigdy nie mogę się zabrać za to żeby to wykonać choćby w jednym małym procenciku ;D;D
ale Tobie życzę powodzenia :D

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:48:34

o kurde, ale motywacja ;)

ale wywal te czekolade z avatara! :P

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:50:13

też mam uczulenie na czekoladę i też nie mogę się odzwyczaić :D

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:51:06

Zycze powodzenia:)

PORZĄDEK W ŻYCIU :D

21 maj 2009 - 13:59:53

dlatego dobrze jest np. postanawiając zrobic porzadek w szafie odrazu sie za to zabrac :) - niepotrzebne laszki wywalic, inne odlozyc na kupke do sprzedazy czy wymiany a na 2 te co chodzimy i uzywamy ;)

następna dyskusja:

SPÓDNICA CO DO NIEJ?